Süper Lig: Szalaiék egy góllal legyőzték a kiesőjelöltet

R. P.R. P.
2021.09.23. 21:01
Özil gólt rúgott (Fotó: Getty Images)
A töröl élvonalbeli labdarúgó-bajnokság 6. fordulójában a Fenerbahce otthon 2–1-re legyőzte a Giresunsport. A hazaiaknál Szalai Attila végigjátszotta a mérkőzést.

Bár a Fenerbahce jóval esélyesebbnek számított a Giresunspornál, nem alakult simán a meccs a számára. Ferdi Kadioglu gólja után Mesut Özil is betalált. Ám a vége izgalmas lett, mert a vendégek szépítettek a 85. percben, igaz, egyenlíteniük már nem sikerült.

Özil gólja

Ezzel a sikerrel a Fener feljött a negyedik helyre a tabellán, de mindössze egy pont a lemaradása a Besiktas és a Trabzonspor mögött. A Giresunspor a 19. helyen áll a 20 csapatos bajnokságban.

A 2–0-s vereséget szenvedő Kasimpasában Varga Kevin bokasérülés miatt továbbra sem játszhatott.

TÖRÖK SÜPER LIG
6. FORDULÓ
Alanyaspor–Kasimpasa 2–0
(Karaca 54., Davidson 83.)
Fenerbahce–Giresunspor 2–1 (Kadioglu 2., Özil 64., ill. Doukara 85.)
Korábban
Konyaspor–Trabzonspor 2–2 (Cekici 20., 46., ill. Cornelius 1., Hadziahmetovic 76. – öngól)