MLS: nem ért pontot Baráth Botond első gólja – videó

R. B.R. B.
2019.09.26. 07:37
Baráth Botond először volt eredményes a Sportingban tétmérkőzésen (Fotó: Sporting Kansas City)
Baráth Botond és Sallói Dániel végig a pályán volt, Németh Krisztián pedig csereként húsz percre állt be a Sporting Kansas City szerdai, Minnesota United elleni 2–1-es veresége során az észak-amerikai profi labdarúgó-bajnokságban (MLS-ben). Sőt, a válogatott védő megszerezte első gólját amerikai klubjában.

A Kispesten nevelkedő Baráth Botondnak ez volt a 19. mérkőzése az MLS-ben, s a Minnesota otthonában már a 7. percben eredményes volt. A hazai együttes a második játékrészben fordított, így a Sporting kikapott, s biztossá vált, hogy nem jut be a rájátszásba.

A Kansas City ezt megelőzően sorozatban nyolcszor volt playoff-résztvevő.

Baráth Botond gólja:

Sporting KC on Twitter

WATCH: Brilliant in-swinging cross from Johnny, and the visitors have the lead! #MINvSKC 0-1 // #ForGloryForCity https://t.co/pieOG1Ltll

Field-level views from Barath's crowd silencer... #MINvSKC 0-1 // #ForGloryForCity https://t.co/FxPlri0759