Légiósok: Szoboszlai újabb gólt szerzett a Salzburgban

2018.01.30. 21:32
Az élvonalbeli Red Bull Salzburg felkészülési labdarúgó-mérkőzésen 4–1-re legyőzte az osztrák harmadosztályú USK Anifot. A salzburgiak magyarja, Szoboszlai Dominik végigjátszotta a háromszor 30 perces találkozót, s a sikerből ismét góllal vette ki a részét.

A Red Bull Salzburg tudósítása szerint a 17 éves magyar középpályás kezdőként lépett pályára, a mérkőzésen szabadrúgásból és távoli lövésekkel is veszélyeztette az ellenfél kapuját, végül a 87. percben csapata utolsó gólját ő szerezte.

A salzburgiakkal nemrég új, 2021-ig szóló szerződést kötő Szoboszlainak ez már a harmadik gólja a 2018-as felkészülés során: korábban betalált a Riednek és a Wals-Grünaunak is.

Another win and goal! #redbull#RBS#goal

523 Likes, 2 Comments - Szoboszlai Dominik (@szoboszlai.dominik_official) on Instagram: "Another win and goal! #redbull#RBS#goal"

FC Red Bull Salzburg on Twitter

ENDSTAND // END SCORE Unsere Burschen gewinnen das kleine Salzburger Derby mit 4:1. TOP! So kann es auch in der @OEFBL weitergehen. #RBSANI