Légiósok: Sallói Dániel felépült, vasárnap pályára is lépett

K. Zs.K. Zs.
2021.10.31. 22:04
Sallói Dániel egy nyári bajnoki meccsen (Fotó: Getty Images – archív)
Sallói Dániel felépült bokasérüléséből, újra pályára lépett a Sporting Kansas Cityben, de nem tudott segíteni vesztésre álló csapatán: az SKC 2–1-re kikapott a Minnesota United otthonában az észak-amerikai profi labdarúgóliga (MLS) vasárnapi játéknapján.

A 25 éves magyar támadó október 18-án, a Vancouver Whitecaps–Sporting Kansas (2–1) mérkőzésen szenvedett bokasérülést, és bár az első orvosi diagnózis alapján egy hónapos kényszerpihenőt jövendöltek neki, végül két hét elég volt a felgyógyulásához.

A két bajnoki kihagyása után, a Minnesota elleni meccs 54. percében csereként visszatérő Sallói 16 gólt szerzett eddig az idényben, holtversenyben harmadik a liga góllövőlistáján. A Sporting veresége ellenére vasárnap este még vezeti a Nyugati konferencia tabelláját.