Légiósok: csak a szokásos, újabb Prosser-gól Dániában

V. Á.V. Á.
2021.09.13. 20:51
Prosser tovább szállítja a gólokat (Fotó: <a href="https://www.facebook.com/soenderjyskefodbold" target="_parent">SönderjyskE</a>)
Harmadik mérkőzésén a harmadik gólját szerezte Prosser Dániel a dán SönderjyskE-ben. Paulo Vinícius végigjátszotta az APOEL bajnokiját.

Továbbra is álomszerűen alakul Prosser Dániel karrierje Dániában. A 27 éves támadó eddig egy-egy gólt jegyzett a bajnokságban és a Dán Kupában, hétfő este előbbi termését duplázta meg.

A kezdőcsapatban helyet kapó Prosser a 43. percben szerezte meg csapata szépítő gólját Odensében (2–1), majd a 70. percben az ő előkészítése után járt közel az egyenlítéshez a SönderjyskE, de Abdulrahman Taiwo nem tudta berúgni a ziccert. Több gól már nem esett – Prossert a 81. percben lecserélték –, így 8 kör után a 11. helyet foglalja el a SönderjyskE.

PROSSER GÓLJA

Paulo Vinícius végigjátszotta az Ol. Nicosia elleni mérkőzést. Az APOEL hazai pályán 1–0-ra kikapott, így két kör után az utolsó helyen áll a ciprusi bajnokságban.