Franciaország: Bese Barnabás túl a bajnoki tűzkeresztségen

2016.08.27. 17:57
Bese Barnabással a soraiban a Le Havre gól nélküli döntetlent játszott a Red Star vendégeként a francia másodosztályú labdarúgó-bajnokság (Ligue 2) 5. fordulójának szombati játéknapján.

Bese Barnabásnak ez volt az első megméretése a francia másodosztályban – a hét közepén a Ligakupában vereséggel debütált új csapatában –, végigjátszotta a kilencven percet, védőmunkája mellett veszélyes beadása és fejese is akadt a tikkasztó hőségben lejátszott mérkőzésen.Bese Barnabásnak ez volt az első megméretése a francia másodosztályban – a hét közepén a Ligakupában vereséggel debütált új csapatában –, végigjátszotta a kilencven percet, védőmunkája mellett veszélyes beadása és fejese is akadt a tikkasztó hőségben lejátszott mérkőzésen.

A bajnokságot két győzelemmel kezdő Le Havre három forduló óta nyeretlen, a Red Star győzelem nélkül szerénykedik.

Öt forduló után Le Havre a 8. helyen áll nyolc ponttal, vezet a Brest, Amiens kettős 10-10 ponttal – előbbi eggyel kevesebb mérkőzést játszott.