Finnország: győztes gólt lőtt a lendületben lévő magyar

2013.10.20. 17:38
Gruborovics Tamás győztes gólt szerzett az Interben: a turkui csapat a finn-magyar kettős állampolgárságú játékos találatával döntötte el a KuPS elleni idegenbeli mérkőzést (2–1) a finn labdarúgó-bajnokság 32. fordulójának vasárnapi játéknapján.

A sokáig csalódást keltően szereplő, a bennmaradásért harcoló Inter sorozatban a harmadik találkozóját nyerte meg az élvonalban – egy forduló van hátra, már biztosan nem esik ki –, és Gruborovics Tamás is belejött a szezon végére: a legutóbbi négy bajnokiján négy gólt szerzett, a mostanit a találkozó 64. percében lőtte.

A vesztes kuopiói csapatban végig a pályán volt a Ferencvárosból igazolt Juha Hakola, míg a kapus Szentpéteri Viktor a kispadon ült.