Hetet rúgott a Veszprém a Gyirmót második csapatának (Fotó: Facebook/Practical VSC)

 

NB III
8. FORDULÓ
ÉSZAKKELETI CSOPORT
Kisvárda MG II
–Diósgyőri VTK II 1–0
Újpest FC II–Cigánd SE 0–4
Debreceni EAC–Facultas-Tiszafüredi VSE 0–2
FC Hatvan–Eger SE 1–1
Karcagi SE–Termálfürdő FC Tiszaújváros 1–0
REAC–Putnok FC 0–2
Salgótarjáni BTC–Debreceni VSC II 1–1
Sényő-Carnifex FC–Gyöngyösi AK 2–1

 AZ ÉSZAKKELETI CSOPORT ÁLLÁSA
  1. Putnok 8 7 1 24–  6 +18  22
  2. Cigánd 8 5 3 15–  2 +13  18
  3. Kisvárda II 8 5 2 1 17–11   +6  17
  4. Debreceni VSC II 8 4 2 2 14–12   +2  14
  5. Debreceni EAC 8 4 2 2 12–10   +2  14
  6. Tiszaújváros 8 3 2 3   9–  9     0 11
  7. Eger 8 3 2 3   8–13   –5  11
  8. Karcag 8 3 1 4 14–13   +1  10
  9. Újpest FC II 8 3 1 4 11–14   –3  10
10. REAC 8 3 1 4 12–17   –5  10
11. Hatvan 8 2 4 2 12–13   –1  10
12. Diósgyőri VTK II 8 3 5 12–14   –2    9
13. Sényő 8 2 3 3 14–17   –3    9
14. Salgótarjáni BTC
8 1 4 3   7–13   –6    7
15. Tiszafüred 8 1 2 5 10–16   –6    5
16. Gyöngyösi AK
8 8   6–17 –11    0

ÉSZAKNYUGATI CSOPORT
ETO Akadémia–III. Kerületi TVE 1–2
Szombathelyi MÁV Haladás SE–Zalaegerszegi TE II 0–3
Komárom VSE–Budaörs 2–0
Caola SC Sopron–Balatonfüredi FC 2–2
Kelen SC–Puskás Akadémia II 1–0
VLS Veszprém–Gyirmót FC Győr II 7–1
Csornai SE–Bicskei TC 1–1
Opus Tigáz Tatabánya–Dorogi FC 3–1

AZ ÉSZAKNYUGATI CSOPORT ÁLLÁSA
  1. Veszprém 8 6 1 1 21–  9 +12  19
  2. Tatabánya 8 6 1 1 16–  7   +9  19
  3. III. kerületi TVE 8 5 3 11–  5   +6  18
  4. Kelen SC 8 5 1 2   9–  6   +3  16
  5. Gyirmót II 8 4 2 2 17–16   +1  14
  6. Puskás Akadémia II 8 3 2 3 13–13     0 11
  7. Balatonfüred 8 3 2 3 10–10     0 11
  8. Komárom 8 3 2 3   9–13   –4  11
  9. ZTE II 8 3 1 4 11–10   +1  10
10. Szombathelyi MÁV 8 3 5 12–15   –3    9
11. Dorog 8 2 3 3   9–10   –1    9
12. Bicske 8 2 3 3   9–11   –2    9
13. Sopron 8 2 2 4 13–12   +1    8
14. Budaörs 8 2 6   9–17   –8    6
15. ETO Akadémia 8 2 6   6–14   –8    6
16. Csorna 8 1 1 6 13–20   –7    4

DÉLKELETI CSOPORT
Kecskeméti TE II–Vasas FC II 0–0
Bp. Honvéd-MFA II–Békéscsaba 1912 Előre 1–5
BKV Előre–Szolnoki MÁV FC 0–1
Meton FC Dabas SE–ESMTK 0–6
Martfűi LSE–Szeged-Csanád GA II 2–1
Füzesgyarmati SK–Kőrösladányi MSK 0–2
Monor SE–Hódmezővásárhelyi FC 2–1
Pénzügyőr SE
–Ceglédi VSE 4–1

A DÉLKELETI CSOPORT ÁLLÁSA
  1. Békéscsaba 8 8 27–  3 +24  24
  2. ESMTK 8 5 2 1 25–  8 +17  17
  3. Körösladány 8 5 1 2 18–10   +8  16
  4. Hódmezővásárhely 8 5 1 2 12–  8   +4  16
  5. Dabas 8 5 1 2 14–16  –2  16
  6. BKV Előre 8 4 1 3 10–  9   +1  13
  7. Vasas II 8 3 3 2 13–10   +3  12
  8. Monor 8 3 2 3 14–16   –2  11
  9. Martfű 8 3 2 3 13–20   –7  11
10. Pénzügyőr 8 3 5 12–14   –2    9
11. Szolnok 8 2 3 3 11–12   –1    9
12. Honvéd II 8 2 2 4 13–16   –3    8
13. Füzesgyarmat 8 2 6   9–23 –14    6
14. Szeged II 8 1 2 5   7–11   –4    5
15. Cegléd 8 1 2 5 10–20 –10    5
16. Kecskemét II 8 2 6   3–15 –12    2

DÉLNYUGATI CSOPORT
MTK Budapest II
–Dunaújváros 3–1
Ferencvárosi TC II–Kaposvári Rákóczi FC 1–0
Paksi FC II–Szentlőrinc 1–3
Iváncsa KSE–Fehérvár FC II 3–1
Bonyhád-Majos–Mohácsi TE 1888 1–3
Szekszárdi UFCÉrdi VSE 2–2
FC Nagykanizsa–PTE-PEAC 4–1
FC Dunaföldvár–Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő 4–0

A DÉLNYUGATI CSOPORT ÁLLÁSA
1. Szentlőrinc 8 7 1 24–8 +16  22
2. Iváncsa 8 7 1 24–9 +15  22
3. FTC II. 8 6 2 17–8 +9  18
4. Dunaföldvár 8 5 1 2 18–9 +9  16
5. Nagykanizsa 8 4 3 1 18–6 +12  15
6. Mohács 8 3 1 4 13–16 –3  10
7. Gárdony-Agárd 8 2 4 2 20–16 +4  10
8. Kaposvár 8 2 4 2 10–10 0 10
9. Paks II. 8 3 5 19–23 –4  9
10. MTK II. 8 2 3 3 14–13 +1  9
11. Fehérvár II. 8 2 2 4 13–15 –2  8
12. Érd 8 2 2 4 11–19 –8  8
13. Bonyhád-Majos 8 2 1 5 11–14 –3  7
14. PTE-PEAC 8 1 3 4 6–18 –12  6
15. Dunaújváros 8 1 2 5 6–24 –18  5
16. Szekszárd 8 2 6 5–21 –16  2