Sok gólt hozott a Ferencváros dunaújvárosi vendégjátéka (Fotó: fradi.hu)

 

A Keleti csoportban a Diósgyőr II hazai pályán kapott ki öt góllal, a BVSC pedig először veszített pontot. A Közép-csoport legérdekesebb csatáját a Dunaújváros és a Fradi II játszotta: 5–5-ös döntetlen született a találkozón. A Nyugati csoportban a Puskás Akadémia II győri győzelme során a csapatkapitány, Magasföldi József triplázott.

LABDARÚGÓ NB III
3. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
Diósgyőri VTK II–Körösladány 0–5
Kisvárda II–Tiszaújváros 1–1
Vasas II–Debreceni EAC 0–1
Békéscsaba II–Eger SE 0–3
Debreceni VSC II–BVSC-Zugló 1–1
Füzesgyarmat–Hajdúszoboszló 1–2
Hatvan–Pénzügyőr SE 2–4
Karcag–Putnok FC 1–0
Sényő–BKV Előre 0–2
Tiszafüred–
Jászberényi FC 4–2

A Keleti csoport állása
1. BKV Előre 3 3 6–1 +5  9
2. BVSC-Zugló 3 2 1 9–2 +7  7
3. Kisvárda Master Good II. 3 2 1 7–1 +6  7
4. Aqua-General Hajdúszoboszló 3 2 1 5–2 +3  7
5. Körösladányi MSK 3 2 1 8–2 +6  6
6. Putnok FC 3 2 1 6–2 +4  6
7. Tiszafüredi VSE 3 2 1 7–4 +3  6
8. Pénzügyőr SE
3 2 1 8–5 +3
6
9. DEAC 3 2 1 4–2 +2  6
10. FC Hatvan 3 1 1 1 8–5 +3  4
11. Karcagi SE 3 1 1 1 3–4 –1  4
12. DVSC II. 3 1 1 1 2–3 –1  4
13. Füzesgyarmati SK 3 1 2 4–7 –3  3
14. DVTK II. 3 1 2 4–8 –4  3
15. Eger SE 3 1 2 3–9 –6  3
16. Vasas FC II. 3 1 2 4–7 –3  1
17. Jászberényi FC 3 1 2 6–11 –5
1
18. Termálfürdő FC Tiszaújváros 3 1 2 2–7 –5  1
19. Sényő-Carnifex FC 3 1 2 1–6 –5  1
20. Békéscsaba 1912 Előre II. 3 3 0–9 –9  0

 

KÖZÉP-CSOPORT
Honvéd FC II–MTK II 0–4
Kecskeméti TE II–Monor 4–3
Dunaújváros PASE–Ferencvárosi TC II 5–5
ESMTK–Balassagyarmat 1–0
FC Dabas–Cegléd 4–1
Hódmezővásárhely–PTE-PEAC C-Doki 2–1
Majosi SE–Paks II 3–3
Makó FC–Iváncsa 1–2
Szekszárdi UFC–Újpest II 0–1
Szolnok–Bánk SE 5–1

A Közép-csoport állása
1. Hódmezővásárhelyi FC 3 3 8–2 +6  9
2. Iváncsa KSE 3 3 6–1 +5  9
3. Majosi SE 3 2 1 7–3 +4  7
4. Szolnoki MÁV FC 3 2 1 10–6 +4  6
5. Meton-FC Dabas SE 3 2 1 6–4 +2  6
6. ESMTK 3 2 1 2–2 0 6
7. Dunaújváros 3 1 2 8–6 +2  5
8. Ferencvárosi TC II. 3 1 1 1 11–11 0 4
9. Makó FC 3 1 1 1 5–5 0 4
10. Budapest Honvéd-MFA II. 3 1 1 1 5–8 –3  4
11. MTK Budapest II. 3 1 2 6–5 +1  3
12. PTE-PEAC 3 1 2 4–4 0 3
13. Balassagyarmati VSE 3 1 2 2–2 0 3
14. Újpest FC II. 3 1 2 2–4 –2  3
15. Szekszárdi UFC 3 1 2 1–3 –2  3
16. Kecskeméti TE II. 3 1 2 4–7 –3  3
17. Ceglédi VSE 3 1 2 3–8 –5  3
18. Paksi FC II.  3 3 6–6 0 3
19. Bánk-Dalnoki LA 3 1 2 3–8 –5  1
20. Monor 3 3 5–9 –4  0

 

NYUGATI CSOPORT
Győri ETO II–Puskás Akadémia II 2–3
Mol Fehérvár FC II–Bicske 0–2
Zalaegerszeg II–VLS Veszprém 0–4
Csorna–Zsámbék 5–0
Balatonfüred–Érd 0–5
Budaörs–Nagykanizsa 1–3
III. Kerületi TVE–Kelen SC 3–2
Komáromi VSE–Móri SE 3–1
Tatabánya–Gyirmót II 5–1
Kaposvár–Teskánd 1–2

A Nyugati csoport állása
1. Practical VLS Veszprém 3 3 8–0 +8  9
2. Érdi VSE 3 3 7–0 +7  9
3. Puskás Akadémia FC II. 3 2 1 6–4 +2  7
4. Tatabányai SC 3 2 1 10–4 +6  6
5. ETO Akadémia 3 2 1 6–3 +3  6
6. Kelen SC 3 2 1 6–4 +2  6
6. FC Nagykanizsa 3 2 1 6–4 +2  6
8. Technoroll Teskánd KSE 3 2 1 7–7 0 6
9. Komárom VSE 3 1 1 1 4–3 +1  4
10. Bicskei TC 3 1 1 1 6–6 0 4
11. III. Kerületi TVE 3 1 1 1 4–5 –1  4
12. Gyirmót FC Győr II. 3 1 1 1 5–8 –3  4
13. ZTE FC II. 3 1 1 1 3–6 –3  4
14. Csornai SE 3 1 2 6–3 +3  3
15. Budaörs 3 1 2 7–6 +1  3
16. MOL Fehérvár FC II. 3 1 2 6–6 0 3
17. Móri SE 3 1 2 6–11 –5  1
18. Zsámbéki SK 3 1 2 0–10 –10  1
19. Kaposvári Rákóczi FC 3 3 1–5 –4  0
20. Balatonfüredi FC 3 3 1–10 –9  0