KÖZÉP-CSOPORT

NYUGATI CSOPORT

NB III, 2022–2023, KELETI CSOPORT

A KELETI CSOPORT ÁLLÁSA 
  1. BVSC-Zugló 11 9 2 29–3 +26  29
  2. Putnok FC 11 7 1 3 18–11 +7  22
  3. DEAC 11 7 4 24–10 +14  21
  4. Pénzügyőr SE 11 7 4 20–15 +5  21
  5. Tiszafüredi VSE 11 6 2 3 19–13 +6  20
  6. Körösladányi MSK 11 5 4 2 20–10 +10  19
  7. Kisvárda II. 11 5 3 3 22–11 +11  18
  8. Hajdúszoboszló 11 5 3 3 19–16 +3  18
  9. Füzesgyarmati SK 11 5 3 3 17–14 +3  18
10. BKV Előre 11 5 1 5 11–13 –2  16
11. Karcagi SE 11 5 1 5 16–20 –4  16
12. Vasas FC II. 11 4 3 4 30–18 +12  15
13. DVSC II. 11 4 2 5 13–20 –7  14
14. FC Hatvan 11 4 1 6 20–23 –3  13
15. Eger SE 11 4 1 6 12–20 –8  13
16. FC Tiszaújváros 11 3 2 6 15–30 –15  11
17. DVTK II. 11 3 8 11–22 –11  9
18. Sényő 11 2 2 7 9–23 –14  8
19. Jászberényi FC 11 2 1 8 13–27 –14  7
20. Békéscsaba 1912 Előre II. 11 2 9 16–35 –19  6

1. FORDULÓ
Július 30.
Kisvárda MG II–Eger SE 4–0
Július 31.
Diósgyőri VTK II–BKV Előre 0–2
Vasas FC II–Jászberényi FC 3–3
Debreceni VSC II–Körösladányi MSK 1–0
Békéscsaba 1912 Előre II–BVSC-Zugló 0–4
Sényő-Carnifex FC–Putnok FC 0–3
Tiszafüredi VSE–Karcagi SE 3–1
Füzesgyarmati SK–Debreceni EAC 2–1
FC Hatvan–AG Hajdúszoboszló 1–1
Termálfürdő FC Tiszaújváros–Pénzügyőr SE 0–3

2. FORDULÓ
Augusztus 3.
Paksi FC II–Honvéd FC II 2–2
Bánk-Dalnoki LA–Makó FC 2–2
Ceglédi VSE–Hódmezővásárhely 1–4
PTE-PEAC C-Doki–Kecskeméti TE II 3–0
Szolnoki MÁV FC–Ferencvárosi TC II 4–3
Újpest FC II–FC Dabas 1–2
Balassagyarmat–Szekszárdi UFC 0–1
Iváncsa–ESMTK 2–0
Monor–Majosi SE 0–2
MTK II–Dunaújváros PASE 0–2

3. FORDULÓ
Augusztus 14.
Diósgyőri VTK II–Körösladány 0–5
Kisvárda II–Tiszaújváros 1–1
Vasas II–Debreceni EAC 0–1
Békéscsaba II–Eger SE 0–3
Debreceni VSC II–BVSC-Zugló 1–1
Füzesgyarmat–Hajdúszoboszló 1–2
Hatvan–Pénzügyőr SE 2–4
Karcag–Putnok FC 1–0
Sényő–BKV Előre 0–2
Tiszafüred–
Jászberényi FC 4–2

4. FORDULÓ
Augusztus 17.
BKV Előre–Karcag 0–1
BVSC-Zugló–Vasas II 3–1
Debreceni EAC–Diósgyőri VTK II 0–1
Eger SE–Füzesgyarmat 1–0
Hajdúszoboszló–Debreceni VSC II 4–0
Jászberényi FC–Sényő 2–3
Kisvárda II–Putnok FC 1–2
Körösladány–Tiszafüred 1–1
Pénzügyőr SE–Békéscsaba II 4–3
Tiszaújváros–Hatvan 2–1

5. FORDULÓ
Augusztus 21.
Debreceni VSC II–Eger SE 4–1
Vasas II–Hajdúszoboszló 2–1
Hatvan–Kisvárda II 3–5
Diósgyőri VTK II–BVSC-Zugló 0–2
Békéscsaba II–Tiszaújváros 1–5
Füzesgyarmat–Pénzügyőr SE 2–0
Karcag–Jászberényi FC 1–0
Putnok FC–BKV Előre 2–1
Sényő–Körösladány 0–0
Tiszafüred–Debreceni EAC 3–2

6. FORDULÓ
Augusztus 31.
Eger SE–Vasas FC II 1–1
Debreceni EAC–Sényő 3–0
BVSC-Zugló–Tiszafüred 2–0
Hajdúszoboszló–Diósgyőri VTK II 3–0
Hatvan–Putnok FC 1–3
Jászberényi FC–BKV Előre 0–1
Kisvárda II–Békéscsaba II 4–0
Körösladány–Karcag 5–2
Pénzügyőr SE–Debreceni VSC II 2–0
Tiszaújváros–Füzesgyarmat 1–1

7. FORDULÓ
Szeptember 4.
Békéscsaba II–Hatvan 3–0
Debreceni VSC II–Tiszaújváros 2–1
BKV Előre–Körösladány 1–2
Füzesgyarmat–Kisvárda II 1–1
Karcag–Debreceni EAC 2–3
Putnok FC–Jászberényi FC 0–1
Sényő–BVSC-Zugló 0–3
Tiszafüred–Hajdúszoboszló 0–0
Vasas II–Pénzügyőr SE 3–0

8. FORDULÓ
Szeptember 11.

Békéscsaba II–Putnok FC 1–2
BVSC-Zugló–Karcag 5–0
Debreceni EAC–BKV Előre 5–0
Eger SE–Tiszafüred 0–1
Hajdúszoboszló–Sényő 3–1
Hatvan–Füzesgyarmat 1–2
Kisvárda II–Debreceni VSC II 1–2
Körösladány–Jászberényi FC 2–0
Pénzügyőr SE–Diósgyőri VTK II 2–0
Tiszaújváros–Vasas II 0–9

9. FORDULÓ
Debreceni VSC II–Hatvan 1–2
Diósgyőri VTK II–Tiszaújváros 3–0
Vasas II–Kisvárda II 1–1
BKV Előre–BVSC-Zugló 0–1
Füzesgyarmat–Békéscsaba II 3–1
Jászberényi FC–Debreceni EAC 0–4
Karcag–Hajdúszoboszló 6–1
Putnok FC–Körösladány 1–1
Sényő–Eger SE 1–0
Tiszafüred–Pénzügyőr SE 1–2

10. FORDULÓ
Szeptember 28.

Békéscsaba II–Debreceni VSC II 5–1
BVSC-Zugló–Jászberényi FC 4–0
Debreceni EAC–Körösladány 3–1
Eger SE–Karcag 2–0
Füzesgyarmat–Putnok FC 3–1
Hajdúszoboszló–BKV Előre 1–1
Hatvan–Vasas II 3–2
Kisvárda II–Diósgyőri VTK II 2–0
Pénzügyőr SE–Sényő 0–0
Tiszaújváros–Tiszafüred 1–4

11. FORDULÓ
Október 2.
Vasas FC II–Békéscsaba 1912 Előre II 7–2
DVSC II–Füzesgyarmati SK 1–1
Sényő-Carnifex FC–FC Tiszaújváros 2–3
Tiszafüredi VSE–Kisvárda Master Good II 1–0
DVTK II–FC Hatvan 0–1
Körösladányi MSK–BVSC-Zugló 0–0
Jászberényi FC–Hajdúszoboszló 4–1
BKV Előre–Eger SE 1–0
Karcagi SE–Pénzügyőr SE 1–0
Putnok FC–DEAC 1–0

12. FORDULÓ
Október 9.
11:00: Békéscsaba 1912 Előre II–Diósgyőri VTK II
13:00: Debreceni VSC II–Putnok FC
15:00: Füzesgyarmati SK–Vasas FC II
15:00: FC Hatvan–Tiszafüredi VSE
15:00: Kisvárda MG II–Sényő-Carnifex FC
15:00: Termálfürdő FC Tiszaújváros–Karcagi SE
15:00: Pénzügyőr SE–BKV Előre
15:00: Eger SE–Jászberényi FC
15:00: AG Hajdúszoboszló–Körösladányi MSK
15:00: BVSC-Zugló–Debreceni EAC 

13. FORDULÓ
Október 16.
11:00: Diósgyőri VTK II–Füzesgyarmati SK
13:00: Sényő-Carnifex FC–FC Hatvan
13:00: Tiszafüredi VSE–Békéscsaba 1912 Előre II
13:00: Vasas FC II–Debreceni VSC II
13:00: Debreceni EAC–AG Hajdúszoboszló
13:00: Körösladányi MSK–Eger SE
13:00: Jászberényi FC–Pénzügyőr SE
13:00: BKV Előre–Termálfürdő FC Tiszaújváros
13:00: Karcagi SE–Kisvárda MG II
13:00: Putnok FC–BVSC-Zugló 

14. FORDULÓ
Október 22.
11:00: Debreceni VSC II–Diósgyőri VTK II
11:00: Békéscsaba 1912 Előre II–Sényő-Carnifex FC
13:00: Vasas FC II–Putnok FC
13:00: Füzesgyarmati SK–Tiszafüredi VSE
13:00: FC Hatvan–Karcagi SE
13:00: Kisvárda MG II–BKV Előre
13:00: Termálfürdő FC Tiszaújváros–Jászberényi FC
13:00: Pénzügyőr SE–Körösladányi MSK
13:00: Eger SE–Debreceni EAC
13:00: AG Hajdúszoboszló–BVSC-Zugló 

15. FORDULÓ
Október 30.
11:00: Diósgyőri VTK II–Vasas FC II
13:00: Sényő-Carnifex FC–Füzesgyarmati SK
13:00: Tiszafüredi VSE–Debreceni VSC II
13:00: BVSC-Zugló–Eger SE
13:00: Debreceni EAC–Pénzügyőr SE
13:00: Körösladányi MSK–Termálfürdő FC Tiszaújváros
13:00: Jászberényi FC–Kisvárda MG II
13:00: BKV Előre–FC Hatvan
13:00: Karcagi SE–Békéscsaba 1912 Előre II
13:00: Putnok FC–AG Hajdúszoboszló 

16. FORDULÓ
November 6.
11:00: Diósgyőri VTK II–Putnok FC
11:00: Vasas FC II–Tiszafüredi VSE
11:00: Debreceni VSC II–Sényő-Carnifex FC
12:00: Békéscsaba 1912 Előre II–BKV Előre
13:00: Füzesgyarmati SK–Karcagi SE
13:00: FC Hatvan–Jászberényi FC
13:00: Kisvárda MG II–Körösladányi MSK
13:00: Termálfürdő FC Tiszaújváros–Debreceni EAC
13:00: Pénzügyőr SE–BVSC-Zugló
13:00: Eger SE–AG Hajdúszoboszló 

17. FORDULÓ
November 13.
13:00: Sényő-Carnifex FC–Vasas FC II
13:00: Tiszafüredi VSE–Diósgyőri VTK II
13:00: AG Hajdúszoboszló–Pénzügyőr SE
13:00: BVSC-Zugló–Termálfürdő FC Tiszaújváros
13:00: Debreceni EAC–Kisvárda MG II
13:00: Körösladányi MSK–FC Hatvan
13:00: Jászberényi FC–Békéscsaba 1912 Előre II
13:00: BKV Előre–Füzesgyarmati SK
13:00: Karcagi SE–Debreceni VSC II
13:00: Putnok FC–Eger SE 

18. FORDULÓ
November 20.
11:00: Diósgyőri VTK II–Sényő-Carnifex FC
11:00: Vasas FC II–Karcagi SE
11:00: Békéscsaba 1912 Előre II–Körösladányi MSK
13:00: Tiszafüredi VSE–Putnok FC
13:00: Debreceni VSC II–BKV Előre
13:00: Füzesgyarmati SK–Jászberényi FC
13:00: FC Hatvan–Debreceni EAC
13:00: Kisvárda MG II–BVSC-Zugló
13:00: Termálfürdő FC Tiszaújváros–AG Hajdúszoboszló
13:00: Pénzügyőr SE–Eger SE 

19. FORDULÓ
November 27.
13:00: Sényő-Carnifex FC–Tiszafüredi VSE
13:00: Eger SE–Termálfürdő FC Tiszaújváros
13:00: AG Hajdúszoboszló–Kisvárda MG II
13:00: BVSC-Zugló–FC Hatvan
13:00: Debreceni EAC–Békéscsaba 1912 Előre II
13:00: Körösladányi MSK–Füzesgyarmati SK
13:00: Jászberényi FC–Debreceni VSC II
13:00: BKV Előre–Vasas FC II
13:00: Karcagi SE–Diósgyőri VTK II
13:00: Putnok FC –Pénzügyőr SE 

20. FORDULÓ
December 4.
13:00: Putnok FC–Sényő-Carnifex FC
13:00: Karcagi SE–Tiszafüredi VSE
13:00: BKV Előre–Diósgyőri VTK II
13:00: Jászberényi FC–Vasas FC II
13:00: Körösladányi MSK–Debreceni VSC II
13:00: Debreceni EAC–Füzesgyarmati SK
13:00: BVSC-Zugló–Békéscsaba 1912 Előre II
13:00: AG Hajdúszoboszló–FC Hatvan
13:00: Eger SE–Kisvárda MG II
13:00: Pénzügyőr SE–Termálfürdő FC Tiszaújváros 

A teljes menetrend az MLSZ honlapján fellelhető!