Az Újpest II 2–0-ra nyert idegenben a Hódmezővásárhely ellen (Fotó: Karnok Csaba/Délmagyarország)

 

KELETI CSOPORT
Az éllovas Tiszakécske 5–0-ra nyert hazai pályán a Salgótarján ellen, míg a második BVSC-Zugló 1–0-ra kikapott idegenben a Kisvárda II-től. A Tiszakécske előnye így már 11 pont négy fordulóval a vége előtt, így a zuglóiaknak már csak matematikai esélyük van a feljutásra.

KÖZÉP-CSOPORT
Az első helyen álló Iváncsának csak 2–2-es döntetlenre futotta a Dabas ellen otthon, míg az üldöző Kecskemét háromgólos sikert aratott Szegeden. Ezzel a kecskemétiek hátránya már csak egy pont az éllovas mögött.

NYUGATI CSOPORT
A tabellát fölényesen vezető III. Kerületi TVE 6–0-ra kiütötte idegenben a ZTE II-t, míg a második Mosonmagyaróvárnak csak 1–1-es döntetlen jött össze a Sopron otthonában. A III. kerületiek előnye az élen így már tíz pont.

LABDARÚGÓ NB III
34. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
DVSC II
–Tállya 2–1
Balassagyarmat–Tiszafüred 3–0
Mezőkövesd II–Cegléd 2–0
Tiszakécske–Salgótarján 5–0
Jászberény–Füzesgyarmat 4–1
DVTK II–Hatvan 0–2
Gyöngyös–Eger 0–1
Tiszaújváros–Putnok 1–3
Sajóbábony–Sényő 0–1

AZ ÁLLÁS
1. Tiszakécske 34 26 4 4 83–23 +60  82
2. BVSC 34 22 5 7 71–37 +34  71
3. Jászberény 34 20 8 6 71–34 +37  68
4. Balassagyarmat 34 18 7 9 42–27 +15  61
5. Füzesgyarmat 34 19 3 12 60–41 +19  60
6. Kisvárda II 34 16 10 8 50–42 +8  58
7. Eger 34 16 9 9 55–32 +23  57
8. Sényő 34 15 9 10 59–49 +10  54
9. DVTK II 34 14 8 12 60–50 +10  50
10. Cegléd 34 13 7 14 40–41 –1  46
11. Tiszaújváros 34 13 6 15 45–55 –10  45
12. Tiszafüred 34 12 6 16 54–63 –9  42
13. DVSC II 34 11 8 15 50–51 –1  41
14. Salgótarján 34 10 7 17 47–68 –21  37
15. Putnok 34 9 9 16 49–67 –18  36
16. Tállya 34 9 8 17 47–54 –7  35
17. Hatvan 34 10 4 20 41–58 –17  34
18. Gyöngyös 34 9 7 18 44–70 –26  34
19. Sajóbábony 34 7 3 24 40–90 –50  24
20. Mezőkövesd II 34 5 4 25 38–94 –56  19

 

KÖZÉP-CSOPORT
Honvéd II–Monor 2–0
ESMTK–FTC II 2–1
Dabas-Gyón–Kozármisleny 2–0
Körösladány–Taksony 7–1
Rákosmente–Dunaújváros 4–1
Iváncsa–FC Dabas 2–2
Vác–Majos 1–0
Hódmezővásárhely–Újpest II 0–2
Szekszárd–Paks II 1–1
Szegedi VSE–Kecskemét 0–3

AZ ÁLLÁS
1. Iváncsa 34 23 8 3 68–25 +43  77
2. Kecskemét 34 23 7 4 81–26 +55  76
3. FC Dabas 34 20 11 3 65–26 +39  71
4. Honvéd II 34 20 5 9 71–46 +25  65
5. FTC II 34 18 9 7 64–31 +33  63
6. Kozármisleny 34 15 6 13 58–50 +8  51
7. ESMTK 34 13 11 10 53–48 +5  50
8. Dabas-Gyón 34 15 4 15 43–38 +5  49
9. Monor 34 13 10 11 54–51 +3  49
10. Rákosmente 34 13 7 14 38–41 –3  46
11. Újpest II 34 11 12 11 51–45 +6  45
12. Paks II 34 11 10 13 49–53 –4  43
13. Hódmezővásárhely 34 13 3 18 46–62 –16  42
14. Vác 34 11 9 14 48–50 –2  42
15. Dunaújváros 34 11 5 18 47–53 –6  38
16. Szekszárd 34 10 8 16 33–50 –17  38
17. Körösladány 34 9 9 16 53–61 –8  36
18. Taksony 34 8 8 18 49–69 –20  32
19. Szegedi VSE 34 5 8 21 28–81 –53  23
20. Majos 34 1 4 29 19–112 –93  7

 

NYUGATI CSOPORT
Puskás Akadémia II–Balatonfüred 1–2
ZTE II–III. Kerületi TVE 0–6
THSE-Szabadkikötő–Nagykanizsa 1–0
Veszprém–BKV Előre 0–0
Sopron–Mosonmagyaróvár 1–1
Lipót–Fehérvár II 0–0
Ménfőcsanak–Gárdony 1–0
Érd–Nagyatád 4–2
Pápa–Bicske 0–0
Tatabánya–Komárom 2–1

AZ ÁLLÁS
1. III. Kerületi TVE 34 25 5 4 80–19 +61  80
2. Mosonmagyaróvár 33 21 7 5 70–25 +45  70
3. Veszprém 34 18 9 7 56–37 +19  63
4. Nagykanizsa 34 18 7 9 74–47 +27  61
5. Lipót 34 16 8 10 64–53 +11  56
6. Tatabánya 34 16 6 12 48–34 +14  54
7. Sopron 34 14 9 11 48–47 +1  51
8. Puskás Akadémia II 34 15 5 14 58–47 +11  50
9. Komárom 34 15 4 15 45–54 –9  49
10. Érd 34 14 7 13 46–47 –1  49
11. Bicske 34 13 8 13 40–43 –3  47
12. Fehérvár II 34 13 7 14 49–49 0 46
13. Balatonfüred 34 13 6 15 59–55 +4  45
14. Pápa 34 11 8 15 42–51 –9  41
15. BKV Előre 34 9 13 12 42–50 –8  40
16. ZTE II 34 9 13 12 40–58 –18  40
17. Gárdony 34 10 8 16 53–75 –22  38
18. THSE-Szabadkikötő 33 8 5 20 53–74 –21  29
19. Ménfőcsanak 34 6 6 22 32–67 –35  24
20. Nagyatád 34 3 3 28 32–99 –67  12