NB III: két gól a végén, ikszelt a Kaposvár az Érddel

K. B.K. B.
2021.11.24. 17:52
Közel állt a győzelemhez az Érd, végül ikszelt a Kaposvárral (Fotó: Érdi VSE)
A Kaposvári Rákóczi szerdán hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott az Érddel a labdarúgó NB III Nyugati csoportjában, a 14. fordulóból elhalasztott mérkőzésen.

A kaposváriak kezdték jobban a meccset, hiszen a 15. percben Kondor Kristóf góljával megszerezték a vezetést (1–0). Hamarosan érkezett a válasz, Fürjes Ádám egyenlített (1–1). A 75. percben kiállították a hazaiak támadóját, Bíró Dominiket, és az Érd ezt kihasználta: a 87. percben Koós Gábor talált be. Csakhogy ezzel nem volt vége, alig két perccel később Gál Mátyás szerzett gólt, és beállította a 2–2-es végeredményt. A csapatoknak tehát be kellett érniük a döntetlennel, és az ezzel járó egy ponttal. Mindkét együttes egy helyet előrelépett a tabellán, így a Kaposvár a 14., az Érda 8. pozícióban tanyázik.