Fordulatos meccsen ikszelt a Szpari Mosonmagyaróváron

Pandur GergőPandur Gergő
2022.11.06. 12:50
Nagy küzdelmet hozott a találkozó (Fotó: Rákóczy Ádám/Kisalföld)
A labdarúgó NB II 15.  fordulójában a Mosonmagyaróvár a Nyíregyházát fogadta. Már a 20. percben 1–1 volt az állás, s második félidőben a Nyíregyháza megszerezte a vezetést, de nem sokkal később Sajbán Miklós egyenlített (2–2), így mind a két csapatnak egy ponttal kell beérnie.

LABDARÚGÓ NB II
15. FORDULÓ

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁRNYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 22 (11)
Mosonmagyaróvár, 500 néző. Vezette: Gaál Ákos (Huszár Balázs, Vad Anita)
MOSONMAGYARÓVÁR:Heinrich – Simita, Debreczeni A., Deák, Horváth K. – Gáncs, Végh – Sajbán Miklós (Tóth L. 88.), Szalka (Boros 88.), Jasarevic (Illés, 75.) – Nagy Z. (Nagy K. 88.)Vezetőedző:Horváth Csaba
NYÍREGYHÁZA:Fejér – Baki, Gengeliczki, Szokol, Jánvári – Sigér Á., Márkus (Csősz, 68.) – Pekár (Szerető, 79.), Pataki, Gresó (Pantovics, 64.) – Novák Cs.Vezetőedző:Huszák Géza
Gólszerző: Nagy Z. (18.), Sajbán Miklós (73.), ill.: Pekár (20.), Novák Cs. (65.)
Horváth Csaba
: – Jobban játszottunk, de… Ha a meccseket meg akarjuk nyerni, akkor a hibákat valahogy ki kell küszöbölnünk.
Huszák Géza: – A nagyon jól játszó hazai csapat ellen a tiszta helyzetek alapján még úgy is nyernünk kellett volna, hogy két tizenegyest nem kaptunk meg.

Az első 15 percben legfőképp mezőnyben folyt a játék, nagy helyzete nem volt egyik csapatnak sem. A 18. percben Sajbán Miklóscselezte be magát a büntető területen belülre, majd visszagurította a labdát Horváth Kevinnek, aki középre ívelte a labdát és Nagy Zoárd bevetődve fejelt a hálóba, 10! Alig telt el 2 perc amikor tűzijáték alakult ki Heinrich kapuja előtt, a hazaiak kapusa 3-szor is védeni tudott, de a negyedik kipattanót Pekár már belőtte, 11! A második félidő első felében ismét nem volt sok helyzet, ameddig a 65. percben egy jobboldali beadást fejelt be a hálóba Novák Csanád. 12! Ez a gól kicsit felébresztette a hazaiakat, akik egyre veszélyesebben támadtak. A 73. percben egy lecsorgó labdát szerzett meg Sajbán Miklós 7 méterre az ellenfél kapujától, majd a hálóba bombázott. 22! A végén még a vendégek álltak kicsit közelebb a 3 pont megszerzéséhez, de Novák ezúttalcsak a kapufát találta el, így Nyíregyháza egy ponttal utazhat haza.

20. Dorogi FC1524914–28–1410

92. perc: Vége a mérkőzésnek, maradt az eredmény! 22. Köszönjük a figyelmüket!

90. perc: Jánvári lövése gurult el centikkel a jobb kapufa mellett.

2 perc lesz a ráadás!

88. perc: Hármas csere a hazaiaknál, Boros, Nagy Kevin és Tóth László érkezett a pályára.

87. perc: Horváth Kevin kapott sárga lapot.

79. perc: Szerető érkezett Pekár helyére.

77. perc: Ismét egy jobb oldali beadás után fejelt kapura Novák Csanád, de most a kapufát találta el.

75. perc: A hazaiak is cserélnek, Illés érkezik Jassarevic helyére.

73. perc: GÓÓÓL! Sajbán lesett le egy lecsorgó labdát és 7 méterről nem hibázott! 22!

68. perc: Újabb csere a vendégeknél, Csősz váltotta Márkust a pályán.

65. perc: GÓÓL! Egy jobb oldali beadást követően Novák Csanád fejelt a hálóba 5 méterről.12!

64. perc: Csere a vendégeknél, Gresó helyett Pantovics érkezett.

49. perc: Gáncs kapott sárga lapot egy becsúszás után.

46. perc: Elkezdődött a második félidő.

Sok szabálytalanság és kevés helyzet jellemezte az első félidőt, nagyobb helyzeteket egyik csapat sem tudott kialakítani.

45. perc: Nincs hosszabbítás a játékvezető lefújta az első félidőt.

Horváth Kevin jól küzdött (Fotó: Rákóczy Ádám/Kisalföld)

28. perc: Márkus állította meg szabálytalanul Horváthot a 16-os előterében, sárga lapot mutatott fel a bíró neki.

22. perc: Baki kapott sárga lapot!

20. perc: GÓL! Azonnal jött az egyenlítés, Heinrich 3. bravúros védése után pattant Pekárelé a labda aki nem hibázott! 11

18. perc: GÓÓÓÓÓÓL!!! Nagy Zoárd egy gyönyörű csukafejessel szerezte meg a vezetést a hazai csapatnak! 10

14. perc: Jasarevic késett ütemet a szerelésnél, a játékvezető sárga lapot mutatott fel neki.

8. perc: Szalka 25 méteres szabadrúgását bravúrral védte Fejér.

1. perc: A vendégek indították útjára a labdát.

A kezdés előtt (Fotó: Rákóczy Ádám/Kisalföld)

A hazaiak tiszta feketében, míg a vendégek fehér mezben lépnek pályára.

Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik a mérkőzés. Meglátjuk, mire megy az előző két bajnokiját elbukó, így osztályozós helyen tanyázó újonc Mosonmagyaróvár a három vesztes bajnoki után a múlt vasárnapi fordulóban a Budafokot magabiztosan megverő Nyíregyháza ellen.