NB II, Keleti csoport: Újpesten is nyerni tudott a Nyíregyháza

2010.10.24. 17:22
A listavezető Nyíregyháza 2–0-s győzelmet könyvelhetett el az Újpest FC B vendégeként a labdarúgó NB II Keleti csoportjában. A Vác a Bőcs ellen hátrányból nyert 3–1-re idegenben.

A Nyugati csoport mérkőzéseiről itt olvashat!  A Nyugati csoport mérkőzéseiről itt olvashat!

NB II, KELETI CSOPORT
11. FORDULÓ
BŐCS KSC–DUNAKANYAR-VÁC 1–3 (1–1)
Tiszaújváros, 200 néző. Vezette: Pánczél (Tóth I., Török K.)
BŐCS: Hamar Zs. – Lázár N., Rubint, Sipos T., Ur – Katona A., Müller Zs. (Nyircsák, 68.) – Jeremiás (Zsarnai, 76.), Hajdu Zs. (Ondó, 76.), Enescu – Etogo. Vezetőedző: Zsiga Gyula
VÁC: Sztankó – Hegedűs Cs., Tányéros, Páles, Juhász B. – Rusvay, Albert Á., Farkas P. (Fekete L., 87.), Ivanovici – Rob (Franyó, 87.), Palásthy (Surányi, 90.). Vezetőedző: Szabados György
Gólszerző: Enescu (1–0) a 6., Palásthy (1–1) a 23., Ivanovici (1–2) a 63., Palásthy (1–3) a 89. percben
Kiállítva: Lázár N. (a második sárga lap után) a 78. percben
Zsiga Gyula: – A jól játszó vendégek teljesen megérdemelten nyerték meg a mérkőzést.
Szabados György: – Nekünk ez a találkozó jelentette az élet habos oldalát! Eddig ugyanis Borsod megyében nem termett babér számunkra, most viszont remek játékkal rászolgáltunk a három pontra.

ÚJPEST FC B–NYÍREGYHÁZA 0–2 (0–2)
Szusza Ferenc Stadion, 200 néző. Vezette: Szilasi (Gyűrűsi, Mohos)
ÚJPEST B: Horváth T. – Kiss Z., Dvorschák, Litauszki, Tóvizi – Urbányi K., Tajthy, Balogh B. – Magos (Bognár I., 69.), Barczi (Lázár B., a szünetben), Kovács D. (Szabó B., 56.). Edző: Szlezák Zoltán
NYÍREGYHÁZA: Erdélyi – Perényi, Kovacsevics, Goia, Hurt – Nacim, Minczér – Demjén, Andorka (Pujante, 61.), Pákolicz (Bosnjak, 72.) – Bajzát (Vojinovics, 84.). Vezetőedző: Brekk János
Gólszerző: Goia (0–1) az 5., Andorka (0–2) a 43. percben
Kiállítva: Erdélyi (gólhelyzetben buktatta Tajthyt) a 82. percben
Szlezák Zoltán: – Elkerülhető gólokat kaptunk, de a mezőnyben egyenrangú ellenfelei voltunk a Nyíregyházának. A kapu előtt lehettünk volna határozottabbak is.
Brekk János: – Az első félidőben eldönthettük volna a mérkőzést. A második játékrészben nem forgott veszélyben a győzelmünk.

DVSC-DEAC–MAKÓI FC 1–0 (1–0)
1. Nyíregyháza Spartacus 11 7 3 1 22–7 +15  24
2. MTK Budapest II 11 6 4 1 15–8 +7  22
3. Mezőkövesd-Zsóry 11 6 3 2 12–5 +7  21
4. DVTK 11 6 2 3 20–12 +8  20
5. Dunakanyar-Vác 11 6 2 3 18–12 +6  20
6. Kazincbarcikai SC 11 5 2 4 15–17 –2  17
7. Újpest FC II 11 5 6 16–22 –6  15