Kétszer örülhettek a szegediek Győrben (Fotó: Csapó Balázs/Kisalföld)

LABDARÚGÓ NB II
18. FORDULÓ

WKW ETO FC GYŐR–SZEGED-CSANÁD GA 0–2 (0–0)
Győr, ETO Park. 320 néző. Vezette: Pillók Ádám (Kulman Tamás, Szilágyi Norbert)
ETO: Fadgyas – Kovács K., Csonka, Fodor F., Forgács – Bagi, Kiss M., Berki (Vernes, a szünetben), Vitális (Erdei, 87.) – Bacsa (Priskin, 56.), Óvári (Szimcso, 80.). Vezetőedző: Klausz László
SZEGED: Molnár-Farkas T. – Ódor, Temesvári, Pejovics, Kővári – Simon Á., Kovács M., Farkas A., Dobos (Kóródi, 67.) – Horváth K. (Dobronoky, 90.), Gréczi M. (Gajdos, 67.). Vezetőedző: Dragan Vukmir
Gólszerző:
Horváth K. (68.), Kóródi (78.)
Klausz László: – A Szeged minden tekintetben, így akaratban és mentálisan is felülmúlt bennünket. A mieink erejéből ezúttal ennyire futotta.
Dragan Vukmir: – Elismerésre méltó munkát végeztek a játékosok. Védekezésben jól zárták le a területeket, a támadójátékban pedig a gólok mellett helyzeteket dolgoztak ki. Rászolgáltunk a győzelemre.

Egy ütközés utáni pillanatok (Fotó: Csapó Balázs/Kisalföld)

Nem túl színvonalas játékot láthatott az első félidőben az a 320 néző, aki a hidegben kilátogatott az ETO Parkba. A labda többet volt a hazaiaknál, de helyzetek nem alakultak ki a szegediek kapuja előtt.

A második félidő 67. percében a két csere megváltoztatta a meccset: Gajdos mindjárt egy perccel a beállítása után gólpasszt adott, tíz perccel később pedig az első gólt szerző Horváth Krisztofer előkészítésben jeleskedett, beadása után Kóródi lőtt a hálóba. Ezzel már két góllal vezettek a szegediek. Az ETO hiába próbálkozott a hajrában a szépítéssel, az sem jött össze.

Az ETO képtelen volt feltörni a szegediek védelmét (Csapó Balázs/Kisalföld)

20. Tiszakécske 18 3 3 12 17–36 –19  12

92. perc: Vége a mérkőzésnek.

90. perc: Dobronoky jön be az első gólt szerző, és gólpasszt is adó Horváth K. helyére.

89. perc: Előbb Kovács M., majd nem sokkal később Pejovics kap sárgát.

88. perc: Priskin 11 méterről lövi el a labdát, pontatlanul.

87. perc: Erdei jön Vitális helyére.

80. perc: Óvárit váltja Szimcso.

78. perc: Újabb gól a győri kapuban! Horváth K. lövi be a labdát jobbról, a hosszún érkező Kóródi a kapuba lő. 0–2.

72. perc: Horváth K. szabadrúgását védi Fadgyas.

Gólöröm szegedi módra (Fotó: Csapó Balázs/Kisalföld)

68. perc: Vezet a Szeged! Gajdos passzát Horváth K. 10 méterről lövi a jobb alsóba. 0–1.

67. perc: Dobost Kóródi váltja, jön Gajdos is Gréczi helyére.

66. perc: Farkas lapos lövését is védi a győri kapus.

65. perc: Gréczi lövését védi Fadgyas.

56. perc: Bacsa helyére jön Priskin.

50. perc: Újabb sárga lap: Fodor kapja a hazaiaknál.

49. perc: Óvári ellen követ el taktikai szabálytalanságot Ódor: sárga lap a vége.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés.

46. perc: Vernes váltja Berkit a szünetben.

45. perc: Vége az első félidőnek.

Nem találtak fogást a győriek a Szegeden (Fotó: Csapó Balázs/Kisalföld)

36. perc: Kovács K. kap jó labdát a jobb oldalon, a visszapasszt Óvári lövi a kapu fölé.

33. perc: Egy győri baloldali akció végén öten is megszereznék a labdát az alapvonalnál, ami végül Molnár-Farkas T. kezében köt ki.

29. perc: Simon Á. üresen fejelhet 8 méterről a beívelt szabadrúgás után, de nem talál kaput.

29. perc: Sárga lapot kap Bagi, Dobost gázolta el.

20. perc: Horváth K. szabadrúgásból 22 méterről célba veszi a jobb alsót, Fadgyas vetődve szögletre üti a labdát.

15. perc: Győri szabadrúgás, jó 30 méterről. VItális laposan lő, Fodor beleteszi a lábát, de Molnár-F. kapust így sem tudják meglepni.

6. perc: Horváth K. távoli, erős lövése elmegy a kapu mellett.

Hiába próbálkoztak a győriek (Fotó: Csapó Balázs/Kisalföld)

1. perc: A fehérben játszó győriek kezdik a mérkőzést, a vendégek kék-feketében.

Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik a mérkőzés. Meglátjuk, mire megy az előző négy bajnokiján kilenc pontot gyűjtő ETO FC Győr az öt forduló óta veretlen Szeged-Csanád Grosics Akadémia ellen. Ha a győriek nyernek, pontszámban beérik vendégüket és jobb gólkülönbségükkel meg is előzik.