NB II-es felk.: sikeres diósgyőri főpróba, győzelem a Kassa ellen

2023.01.25. 16:56
Utolsó felkészülési mérkőzését játszotta a DVTK a labdarúgó NB II tavaszi rajtja előtt. A szlovák másodosztályú FC Kosice (Kassa) elleni mérkőzést a miskolciak Eppel Márton és Könyves Norbert góljával 2–0-ra megnyerték – számolt be róla a klub honlapja.

Két góllal győzte le a Kassát a Diósgyőr (dvtk.eu)

NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Diósgyőri VTK (NB II)–FC Kosice (Kassa, szlovák II.) 2–0 (1–0)

Miskolc,
DVTK Edzőközpont
DVTK a 61. percig
: Danilovics – Csirmaz, Szatmári Cs., Bárdos, Bokros – Bertus, Bényei Á., Lőrinczy – Gera D., Eppel, Lukács D. A 61. perctől: Senkó – Farkas D., Viczián, Szűcs K., Medgyes S. – Koman, Cseke, Illés B. – Jurek, Caio Da Cruz, Könyves
G: Eppel (33.), Könyves (63.)

Kuznyecov Szergej: – Jól sikerült a mai mérkőzés. Az első félidőben több helyzetet dolgoztunk ki, de kicsit pontosabbnak kell lenni a befejezésnél, azonban elégedett vagyok a mutatott játékkal, mind az első, mind a második játékrészben. Eleve úgy terveztük, hogy a srácok 60–30 perces elosztásban kapnak terhelést, mert ezen a héten már a vasárnapi, Soroksár elleni bajnoki meccs a legfontosabb számunkra.