NB II: Balmaz- és a Várda-siker, félbeszakadt a Soroksár-meccs

2017.05.03. 20:00
A labdarúgó NB II 33. fordulójában az éllovas PAFC üldözői közül egyedül a Békéscsaba botlott meg: a csabaiak hazai pályán a ZTE FC-től kaptak ki. A Balmazújváros a Kozármisleny otthonában nyert, a Kisvárda a Siófokot győzte le hazai pályán. Két meccs a villámlás miatt félbeszakadt: a Soroksár–Szeged 2011 találkozót be sem tudták fejezni, míg a SZEOL SC–Vác összecsapást egy húszperces kényszerszünet után lejátszották.

LABDARÚGÓ NBII
33. FORDULÓ

Kozármisleny–Balmazújváros 1–3 (Kemény T. 76. – 11-esből, ill. Sigér 45., Tamás L. 53., Farkas B. 78.)
Budaörs–Ceglédi VSE 1–0 (Sajbán Máté 69.) (Kiállítva: Kinyik 86., ill. Preklet 75.)
Soroksár–Szeged 2011-GA 3–1 (Lovrencsics B. 8., Gyepes 22., Fülöp N. 29., ill. Germán 26. – 11-esből) – félbeszakítva: a játékvezető a 60. percben a villámlás miatt lefújta a mérkőzést, melynek sorsáról később születik döntés
Kisvárda–BFC Siófok 2–0 (Gosztonyi 6., Lucas 35.)
SZEOL SC–Vác FC 0–0
Cigánd–Csákvár 1–1 (Katona Gy. 77., ill. Kiprich D. 25.)
Szolnoki MÁV–Dorogi FC 2–4 (Tóth L. 79. – 11-esből, Olasz 88. – 11-esből, ill. Simon A. 9., Bor 31., 32., Kővári 80.)
Soproni VSE–Mosonmagyaróvári TE 1–1 (Kapacina 84., ill. Deák I. 45.)
Békéscsaba–Zalaegerszeg 0–2 (Forgács A. 36., Babati 47. – 11-esből) (Kiállítva: Kelemen 87. – Békéscsaba)LABDARÚGÓ NBII
33. FORDULÓ

KORÁBBAN
Puskás Akadémia FC–Nyíregyháza Spartacus 3–1 (Prosser 4., Szakály P. 82., Lencse 92., ill. Takács T. 3.)

Részletekről, valamint a forduló további mérkőzéseiről ide kattintva olvashat részletesebben!

1. Puskás Akadémia FC 33 20 9 4 62–35 +27 69
2. Kisvárda 33 18 8 7 49–25 +24 62
3. Balmazújváros 33 18 6 9 41–31 +10 60
4. Soroksár SC 32 16 9 7 52–29 +23 57
5. Békéscsaba Előre 33 17 5 11 46–31 +15 56
6. Vác FC 33 14 10 9 39–33 +6 52
7. Szeged 2011 32 12 12 8 36–19 +17 48
8. Dorogi FC 33 13 8 12 37–32 +5 47