AZ ÁLLÁS
1. Diósgyőri VTK 21 15 1 5 45–19 +26  46
2. MTK Budapest 21 12 5 4 62–35 +27  41
3. Pécsi MFC 21 10 9 2 22–14 +8  39
4. Szeged-Csanád Grosics Akadémia 20 10 5 5 25–20 +5  35
5. Gyirmót FC Győr 21 9 5 7 34–25 +9  32
6. FC Ajka 21 9 5 7 30–27 +3  32
7. Szombathelyi Haladás 21 9 5 7 29–27 +2  32
8. FC Csákvár 21 7 7 7 26–25 +1  28
9. Soroksár SC 21 7 7 7 31–36 –5  28
10. ETO FC Győr 20 7 6 7 22–19 +3  27
11. Tiszakécske 21 7 6 8 23–27 –4  27
12. Mosonmagyaróvár 21 7 5 9 21–28 –7  26
13. BFC Siófok 21 7 5 9 22–33 –11  26
14. Nyíregyháza Spartacus 21 7 4 10 27–28 –1  25
15. Budafoki MTE 21 6 7 8 22–30 –8  25
16. Kazincbarcika 21 6 6 9 26–37 –11  24
17. Szentlőrinc SE 21 5 7 9 26–32 –6  22
18. Békéscsaba 1912 Előre 21 5 5 11 29–35 –6  20
19. Kozármisleny 21 5 5 11 29–40 –11  20
20. Dorogi FC 21 4 5 12 22–36 –14  17


AZ ŐSZI MENETREND

1. FORDULÓ
Július 30.
Gyirmót FC Győr–Szentlőrinc 4–0
Július 31.
Tiszakécskei LC–Credobus Mosonmagyaróvár 1–0
Soroksár SC–HR-Rent Kozámisleny 3–1
Szombathelyi Haladás–Aqvital FC Csákvár 1–1
Kolorcity Kazincbarcika SC–Dorogi FC 2–0
Pécsi MFC–Békéscsaba 1912 Előre 1–0
FC Ajka–Budafoki MTE 3–0
BFC Siófok–Diósgyőri VTK 1–0
ETO FC Győr–Nyíregyháza Spartacus FC 1–0
Augusztus 1.
MTK Budapest–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 2–1

2. FORDULÓ
Augusztus 7.
Nyíregyháza Spartacus FC–Szombathelyi Haladás 0–1
Dorogi FC–Gyirmót FC Győr 1–4
Szentlőrinc–MTK Budapest 3–3
Aqvital FC Csákvár–BFC Siófok 1–0
Credobus Mosonmagyaróvár–FC Ajka 2–1
HR-Rent Kozármisleny–Tiszakécskei LC 3–1
Budafoki MTE–Pécsi MFC 2–2
ETO FC Győr–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1–2
Békéscsaba 1912 Előre–Kolorcity Kazincbarcika SC 6–1
Augusztus 8.
Diósgyőri VTK–Soroksár SC 1–2

3. FORDULÓ
Augusztus 14.
Tiszakécskei LC–Diósgyőri VTK 1–2
Soroksár SC–Aqvital FC Csákvár 2–2
Szombathelyi Haladás–ETO FC Győr 2–1
Szentlőrinc–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 2–0
MTK Budapest–Dorogi FC 5–2
Gyirmót FC Győr–Békéscsaba 1912 Előre 0–1
Kolorcity Kazincbarcika SC–Budafoki MTE 2–1
Pécsi MFC–Credobus Mosonmagyaróvár 2–1
FC Ajka–HR-Rent Kozármisleny 4–2
BFC Siófok–Nyíregyháza Spartacus FC 1–0

4. FORDULÓ
Augusztus 17.
Szombathelyi Haladás–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0–1
Nyíregyháza Spartacus FC–Soroksár SC 4–2
Credobus Mosonmagyaróvár–Kolorcity Kazincbarcika SC 1–2
Dorogi FC–Szentlőrinc 2–1
Aqvital FC Csákvár–Tiszakécskei LC 1–1
ETO FC Győr–BFC Siófok 4–1
Diósgyőri VTK–FC Ajka 3–1
HR-Rent Kozármisleny–Pécsi MFC 0–0
Budafoki MTE–Gyirmót FC Győr 0–0
Békéscsaba 1912 Előre–MTK Budapest 1–4

5. FORDULÓ
Augusztus 21.
Tiszakécskei LC–Nyíregyháza Spartacus FC 1–0
Soroksár SC–ETO FC Győr 0–0
Szentlőrinc–Békéscsaba 1912 Előre 2–2
MTK Budapest–Budafoki MTE 4–1
Gyirmót FC Győr–Credobus Mosonmagyaróvár 3–1
Kolorcity Kazincbarcika SC–HR-Rent Kozármisleny 1–0
FC Ajka–Aqvital FC Csákvár 1–0
BFC Siófok–Szombathelyi Haladás 2–1
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Dorogi FC 2–0
Augusztus 22.
Pécsi MFC–Diósgyőri VTK 4–3

6. FORDULÓ
Augusztus 28.
Budafoki MTE–Szentlőrinc 1–1
Szombathelyi Haladás–Soroksár SC 1–1
Nyíregyháza Spartacus FC–FC Ajka 1–1
Credobus Mosonmagyaróvár–MTK Budapest 0–6
Aqvital FC Csákvár–Pécsi MFC 0–0
ETO FC Győr–Tiszakécskei LC 2–0
Diósgyőri VTK–Kolorcity Kazincbarcika SC 1–0
HR-Rent Kozármisleny–Gyirmót FC Győr 0–1
Békéscsaba 1912 Előre–Dorogi FC 0–0
Augusztus 29.

BFC Siófok–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1–1

7. FORDULÓ
Szeptember 4.

Soroksár SC–BFC Siófok 2–1
Szentlőrinc–Credobus Mosonmagyaróvár 1–1
MTK Budapest–HR-Rent Kozármisleny 6–1
Kolorcity Kazincbarcika SC–Aqvital FC Csákvár 2–0
Pécsi MFC–Nyíregyháza Spartacus FC 0–0
FC Ajka–ETO FC Győr 0–1
Tiszakécskei LC–Szombathelyi Haladás 2–0
Dorogi FC–Budafoki MTE 0–0
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Békéscsaba 1912 Előre 3–3
Szeptember 5.
Gyirmót FC Győr–Diósgyőri VTK 2–3

8. FORDULÓ
Szeptember 11.
Soroksár SC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1–1
Nyíregyháza Spartacus FC–Kolorcity Kazincbarcika SC 4–2
Credobus Mosonmagyaróvár–Dorogi FC 1–1
Budafoki MTE–Békéscsaba 1912 Előre 1–0
BFC Siófok–Tiszakécskei LC 0–0
Szombathelyi Haladás–FC Ajka 0–0
ETO FC Győr–Pécsi MFC 0–1
Aqvital FC Csákvár–Gyirmót FC Győr 1–2
HR-Rent Kozármisleny–Szentlőrinc 1–2
Szeptember 12.
Diósgyőri VTK–MTK Budapest 3–0

9. FORDULÓ
Október 2.
Dorogi FC–HR-Rent Kozármisleny 1–3
Szentlőrinc–Diósgyőri VTK 2–0
MTK Budapest–Aqvital FC Csákvár 1–4
Gyirmót FC Győr–Nyíregyháza Spartacus FC 2–3
Kolorcity Kazincbarcika SC–ETO FC Győr 0–0
Pécsi MFC–Szombathelyi Haladás 1–0
FC Ajka–BFC Siófok 3–1
Tiszakécskei LC–Soroksár SC 1–0
Békéscsaba 1912 Előre–Credobus Mosonmagyaróvár 0–1
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Budafoki MTE 2–1

10. FORDULÓ
Október 5.
Soroksár SC–FC Ajka 2–0
Nyíregyháza Spartacus FC–MTK Budapest 2–0
Credobus Mosonmagyaróvár–Budafoki MTE 0–1
ETO FC Győr–Gyirmót FC Győr 0–2
Tiszakécskei LC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0–1
BFC Siófok–Pécsi MFC 0–0
Szombathelyi Haladás–Kolorcity Kazincbarcika SC 1–0
Aqvital FC Csákvár–Szentlőrinc 2–1
Diósgyőri VTK–Dorogi FC 2–1
HR-Rent Kozármisleny–Békéscsaba 1912 Előre 1–0

11. FORDULÓ
Október 9.
Budafoki MTE–HR-Rent Kozármisleny 0–3 – a zöld asztal mellett
Dorogi FC–Aqvital FC Csákvár 1–1
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Credobus Mosonmagyaróvár 0–1
Szentlőrinc–Nyíregyháza Spartacus FC 2–1
Gyirmót FC Győr–Szombathelyi Haladás 1–2
Kolorcity Kazincbarcika SC–BFC Siófok 2–3
Pécsi MFC–Soroksár SC 2–1
FC Ajka–Tiszakécskei LC 1–1
Békéscsaba 1912 Előre–Diósgyőri VTK 1–2
MTK Budapest–ETO FC Győr 1–1

12. FORDULÓ
Október 15.
Nyíregyháza Spartacus FC–Dorogi FC 0–1
ETO FC Győr–Szentlőrinc 1–1
Október 16.
Aqvital FC Csákvár–Békéscsaba 1912 Előre 2–0
Soroksár SC–Kolorcity Kazincbarcika SC 3–1
Diósgyőri VTK–Budafoki MTE 2–1
FC Ajka–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 1–4
Tiszakécskei LC–Pécsi MFC 1–2
BFC Siófok–Gyirmót FC Győr 1–3
HR-Rent Kozármisleny–Credobus Mosonmagyaróvár 0–4
Szombathelyi Haladás–MTK Budapest 3–2

13. FORDULÓ
Október 22.
Credobus Mosonmagyaróvár–Diósgyőri VTK 0–3
Budafoki MTE–Aqvital FC Csákvár 2–2
Dorogi FC–ETO FC Győr 0–1
Szentlőrinc–Szombathelyi Haladás 2–0
Szeged-Csanád Grosics Akadémia−HR-Rent Kozármisleny 1–0
MTK Budapest–BFC Siófok 1–1
Gyirmót FC Győr–Soroksár SC 2–2
Kolorcity Kazincbarcika SC–Tiszakécskei LC 2–2
Pécsi MFC–FC Ajka 1–0
Békéscsaba 1912 Előre–Nyíregyháza Spartacus FC 4–3

14. FORDULÓ
Október 30.
Aqvital FC Csákvár–Credobus Mosonmagyaróvár 2–1
Soroksár SC–MTK Budapest 2–6
BFC Siófok–Szentlőrinc 2–1
Nyíregyháza Spartacus FC–Budafoki MTE 3–0
FC Ajka–Kolorcity Kazincbarcika SC 1–1
Tiszakécskei LC–Gyirmót FC Győr 0–1
Szombathelyi Haladás–Dorogi FC 4–3
ETO FC Győr–Békéscsaba 1912 Előre 4–1
Diósgyőri VTK–HR-Rent Kozármisleny 1–1
Október 31.
Pécsi MFC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0–0

15. FORDULÓ
November 6.
Kolorcity Kazincbarcika SC–Pécsi MFC 1–1
Credobus Mosonmagyaróvár–Nyíregyháza Spartacus FC 2–2
Békéscsaba 1912 Előre–Szombathelyi Haladás 2–2
Gyirmót FC Győr–FC Ajka 1–3
Budafoki MTE–ETO FC Győr 2–1
Dorogi FC–BFC Siófok 1–2
Szentlőrinc–Soroksár SC 0–2
MTK Budapest–Tiszakécskei LC 4–1
HR-Rent Kozármisleny–Aqvital FC Csákvár 1–3
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Diósgyőri VTK 0–3

16. FORDULÓ
November 9.
Soroksár SC–Dorogi FC 2–1
Aqvital FC Csákvár–Diósgyőri VTK 0–3
BFC Siófok–Békéscsaba 1912 Előre 2–2
Nyíregyháza Spartacus FC–HR-Rent Kozármisleny 2–0
FC Ajka–MTK Budapest 2–3
Szombathelyi Haladás–Budafoki MTE 1–1
ETO FC Győr–Credobus Mosonmagyaróvár 0–1
Kolorcity Kazincbarcika SC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0–2
Pécsi MFC–Gyirmót FC Győr 1–1
Tiszakécskei LC–Szentlőrinc 2–1

17. FORDULÓ
November 13.
MTK Budapest–Pécsi MFC 1–1
Credobus Mosonmagyaróvár–Szombathelyi Haladás 1–0
Budafoki MTE–BFC Siófok 3–0
Gyirmót FC Győr–Kolorcity Kazincbarcika SC 3–0
Békéscsaba 1912 Előre–Soroksár SC 3–1
Dorogi FC–Tiszakécskei LC 4–2
Szentlőrinc–FC Ajka 2–3
Diósgyőri VTK–Nyíregyháza Spartacus FC 2–0
HR-Rent Kozármisleny–ETO FC Győr 1–1
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Aqvital FC Csákvár 1–0

18. FORDULÓ
November 26.
Gyirmót FC Győr–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 0–1
November 27.
Kolorcity Kazincbarcika SC–MTK Budapest 3–3
Soroksár SC–Budafoki MTE 1–2
BFC Siófok–Credobus Mosonmagyaróvár 0–1
Nyíregyháza Spartacus FC–Aqvital FC Csákvár 0–3
Pécsi MFC–Szentlőrinc 2–1
FC Ajka–Dorogi FC 1–0
Tiszakécskei LC–Békéscsaba 1912 Előre 2–0
Szombathelyi Haladás–HR-Rent Kozármisleny 6–4
ETO FC Győr–Diósgyőri VTK 0–3

19. FORDULÓ
December 3.
Diósgyőri VTK–Szombathelyi Haladás 1–2
December 4.
MTK Budapest–Gyirmót FC Győr 5–2
Credobus Mosonmagyaróvár–Soroksár SC 1–1
Budafoki MTE–Tiszakécskei LC 1–1
Békéscsaba 1912 Előre–FC Ajka 0–1
Dorogi FC–Pécsi MFC 1–0
Szentlőrinc–Kolorcity Kazincbarcika SC 1–1
Aqvital FC Csákvár–ETO FC Győr 1–1
HR-Rent Kozármisleny–BFC Siófok 4–0
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Nyíregyháza Spartacus FC 1–1

20. FORDULÓ
December 11.

Szentlőrinc–Gyirmót FC Győr 0–0
Dorogi FC–Kolorcity Kazincbarcika SC 1–2
Békéscsaba 1912 Előre–Pécsi MFC 0–1
Budafoki MTE–FC Ajka 1–2
Credobus Mosonmagyaróvár–Tiszakécskei LC 0–1
Nyíregyháza Spartacus FC–ETO FC Győr 0–2
Aqvital FC Csákvár–Szombathelyi Haladás 0–2
HR-Rent Kozármisleny–Soroksár SC 1–1
Diósgyőri VTK–BFC Siófok 3–1
Szeged-Csanád Grosics Akadémia–MTK Budapest 1–3

A TAVASZI MENETREND

21. FORDULÓ
Január 29.

Szombathelyi Haladás–Nyíregyháza Spartacus FC 0–1
BFC Siófok–Aqvital FC Csákvár 2–0
Soroksár SC–Diósgyőri VTK 0–5
Kolorcity Kazincbarcika–Békéscsaba 1912 Előre 1–3
Gyirmót FC Győr–Dorogi FC 1–1
Tiszakécskei LC–HR-Rent Kozármisleny 2–2
FC Ajka–Credobus Mosonmagyaróvár 1–1
Pécsi MFC–Budafoki MTE 0–1
MTK Budapest–Szentlőrinc 2–0
Január 30.
19.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–ETO FC Győr

22. FORDULÓ
Február 5.
14.00:
Dorogi FC–MTK Budapest
14.00: Békéscsaba 1912 Előre–Gyirmót FC Győr
14.00: Budafoki MTE–Kolorcity Kazincbarcika SC
14.00: Credobus Mosonmagyaróvár–Pécsi MFC
14.00: HR-Rent Kozármisleny–FC Ajka
14.00: Aqvital FC Csákvár–Soroksár SC
14.00: Nyíregyháza Spartacus FC–BFC Siófok
14.00: ETO FC Győr–Szombathelyi Haladás
15.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szentlőrinc
Február 6.
19.00: Diósgyőri VTK–Tiszakécskei LC

23. FORDULÓ
Február 12.
14.00: BFC Siófok–ETO FC Győr
14.00: Soroksár SC–Nyíregyháza Spartacus FC
14.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Credobus Mosonmagyaróvár
14.00: Gyirmót FC Győr–Budafoki MTE
14.00: Szentlőrinc–Dorogi FC
15.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Szombathelyi Haladás
15.00: Tiszakécskei LC–Aqvital FC Csákvár
15.00: FC Ajka–Diósgyőri VTK
15.00: Pécsi MFC–HR-Rent Kozármisleny
Február 13.
19.00: MTK Budapest–Békéscsaba 1912 Előre

24. FORDULÓ
Február 19.
14.00: Budafoki MTE–MTK Budapest
14.00: Credobus Mosonmagyaróvár–Gyirmót FC Győr
14.00: HR-Rent Kozármisleny–Kolorcity Kazincbarcika SC
14.00: Aqvital FC Csákvár–FC Ajka
14.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Tiszakécskei LC
14.00: ETO FC Győr–Soroksár SC
14.00: Szombathelyi Haladás–BFC Siófok
14.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szentlőrinc
14.00: Dorogi FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
15.00: Diósgyőri VTK–Pécsi MFC

25. FORDULÓ
Február 26.
14.00: Soroksár SC–Szombathelyi Haladás
14.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Diósgyőri VTK
14.00: Gyirmót FC Győr–HR-Rent Kozármisleny
14.00: Szentlőrinc–Budafoki MTE
14.00: Dorogi FC–Békéscsaba 1912 Előre
15.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–BFC Siófok
15.00: Tiszakécskei LC–ETO FC Győr
15.00: FC Ajka–Nyíregyháza Spartacus FC
15.00: Pécsi MFC–Aqvital FC Csákvár
15.00: MTK Budapest–Credobus Mosonmagyaróvár

26. FORDULÓ
Március 5.

14.00: HR-Rent Kozármisleny–MTK Budapest
14.00: Aqvital FC Csákvár–Kolorcity Kazincbarcika SC
14.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Pécsi MFC
14.00: ETO FC Győr–FC Ajka
14.00: Szombathelyi Haladás–Tiszakécskei LC
14.00: BFC Siófok–Soroksár SC
14.00: Budafoki MTE–Dorogi FC
14.00: Credobus Mosonmagyaróvár–Szentlőrinc
14.00: Békéscsaba 1912 Előre–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
15.00: Diósgyőri VTK–Gyirmót FC Győr 

27. FORDULÓ
Március 12.
14.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Nyíregyháza Spartacus FC
14.00: Gyirmót FC Győr–Aqvital FC Csákvár
14.00: Szentlőrinc–HR-Rent Kozármisleny
14.00: Dorogi FC–Credobus Mosonmagyaróvár
14.00: Békéscsaba 1912 Előre–Budafoki MTE
15.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Soroksár SC
15.00: Tiszakécskei LC–BFC Siófok
15.00: FC Ajka–Szombathelyi Haladás
15.00: Pécsi MFC–ETO FC Győr
15.00: MTK Budapest–Diósgyőr VTK

28. FORDULÓ
Március 19.
14.00: Aqvital FC Csákvár–MTK Budapest
14.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Gyirmót FC Győr
14.00: Szombathelyi Haladás–Pécsi MFC
14.00: BFC Siófok–FC Ajka
14.00: Soroksár SC–Tiszakécskei LC
14.00: Credobus Mosonmagyaróvár–Békéscsaba 1912 Előre
14.00: Budafoki MTE–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
15.00: ETO FC Győr–Kolorcity Kazincbarcika SC
15.00: HR-Rent Kozármisleny–Dorogi FC
15.00: Diósgyőri VTK–Szentlőrinc

29. FORDULÓ
Április 2.

16.00: Pécsi MFC–BFC Siófok
16.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Szombathelyi Haladás
16.00: Gyirmót FC Győr–ETO FC Győr
16.00:
Szentlőrinc–Aqvital FC Csákvár
16.00: Dorogi FC–Diósgyőri VTK
16.00: Békéscsaba 1912 Előre–HR-Rent Kozármisleny
16.00: Budafoki MTE–Credobus Mosonmagyaróvár
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Tiszakécskei LC
17.00: FC Ajka–Soroksár SC
17.00:
MTK Budapest–Nyíregyháza Spartacus FC

30. FORDULÓ
Április 9.

16.00: ETO FC Győr–MTK Budapest
16.00: BFC Siófok–Kolorcity Kazincbarcika SC
16.00: Soroksár SC–Pécsi MFC
16.00: Tiszakécskei LC–FC Ajka
16.00: Aqvital FC Csákvár–Dorogi FC
16.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Szentlőrinc
16.00: Credobus Mosonmagyaróvár–Szeged-Csanád Grosics Akadémia
17.00: Szombathelyi Haladás–Gyirmót FC Győr
17.00: HR-Rent Kozármisleny–Budafoki MTE
17.00: Diósgyőri VTK–Békéscsaba 1912 Előre

31. FORDULÓ
Április 12.

16.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Soroksár SC
16.00: Gyirmót FC Győr–BFC Siófok
16.00: Szentlőrinc–ETO FC Győr
16.00: Dorogi FC–Nyíregyháza Spartacus FC
16.00: Békéscsaba 1912 Előre–Aqvital FC Csákvár
16.00: Budafoki MTE–Diósgyőri VTK
16.00: Credobus Mosonmagyaróvár–HR-Rent Kozármisleny
18.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–FC Ajka
18.00: Pécsi MFC–Tiszakécskei LC
18.00: MTK Budapest–Szombathelyi Haladás

32. FORDULÓ
Április 16.
17.00:
BFC Siófok–MTK Budapest
17.00: Soroksár SC–Gyirmót FC Győr
17.00:
Tiszakécskei LC–Kolorcity Kazincbarcika SC
17.00: FC Ajka–Pécsi MFC
17.00: Diósgyőri VTK–Credobus Mosonmagyaróvár                                                                         
17.00: Aqvital FC Csákvár– Budafoki MTE
17.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Békéscsaba 1912 Előre
17.00: ETO FC Győr–Dorogi FC
17.00: Szombathelyi HaladásSzentlőrinc                                                                                             17.00: HR-Rent Kozármisleny–Szeged-Csanád Grosics Akadémia                                                                                                                                                                                                                   33. FORDULÓ
Április 23.
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Pécsi MFC
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–FC Ajka
17.00: Gyirmót FC GyőrTiszakécskei LC
17.00: MTK BudapestSoroksár SC
17.00: SzentlőrincBFC Siófok
17.00: Dorogi FC–Szombathelyi Haladás
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–ETO FC Győr
17.00: Budafoki MTE–Nyíregyháza Spartacus FC
17.00: Credobus Mosonmagyaróvár–Aqvital FC Csákvár
17.00: HR-Rent Kozármisleny–Diósgyőri VTK

34. FORDULÓ
Április 26.
17.00: Tiszakécskei LC–MTK Budapest
17.00: FC Ajka–Gyirmót FC Győr
17.00: Aqvital FC Csákvár–HR-Rent Kozármisleny
17.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Credobus Mosonmagyaróvár
17.00: ETO FC Győr–Budafoki MTE
17.00: Szombathelyi Haladás–Békéscsaba 1912 Előre
17.00: BFC Siófok–Dorogi FC
17.00: Soroksár SC–Szentlőrinc
18.00: Pécsi MFC–Kolorcity Kazincbarcika SC
18.00: Diósgyőri VTK–Szeged-Csanád Grosics Akadémia 

35. FORDULÓ
Április 30.
17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Kolorcity Kazincbarcika SC
17.00: Gyirmót FC Győr–Pécsi MFC
17.00: MTK Budapest–FC Ajka
17.00: Szentlőrinc–Tiszakécskei LC
17.00: Dorogi FC–Soroksár SC
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–BFC Siófok
17.00: Budafoki MTE–Szombathelyi Haladás
17.00: Credobus Mosonmagyaróvár–ETO FC Győr
17.00: HR-Rent Kozármisleny–Nyíregyháza Spartacus FC
17.00: Diósgyőri VTK–Aqvital FC Csákvár

36. FORDULÓ
Május 7.

17.00: Pécsi MFC–MTK Budapest
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Gyirmót FC Győr
17.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Diósgyőri VTK
17.00: ETO FC Győr–HR-Rent Kozármisleny
17.00: Szombathelyi Haladás–Credobus Mosonmagyaróvár
17.00: BFC Siófok–Budafoki MTE
17.00: Soroksár SC–Békéscsaba 1912 Előre
17.00: Tiszakécskei LC–Dorogi FC
17.00: FC Ajka–Szentlőrinc
17.00: Aqvital FC Csákvár–Szeged-Csanád Grosics Akadémia

37. FORDULÓ
Május 14.

17.00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia–Gyirmót FC Győr
17.00: MTK Budapest–Kolorcity Kazincbarcika SC
17.00: Szentlőrinc–Pécsi MFC
17.00: Dorogi FC–FC Ajka
17.00: Békéscsaba 1912 Előre–Tiszakécskei LC
17.00: Budafoki MTE–Soroksár SC
17.00: Credobus Mosonmagyaróvár–BFC Siófok
17.00: HR-Rent Kozármisleny–Szombathelyi Haladás
17.00: Diósgyőri VTK–ETO FC Győr                                                                                                   17.00: Aqvital FC Csákvár–Nyíregyháza Spartacus FC

38. FORDULÓ
Május 21.
17.00: Gyirmót FC Győr–MTK Budapest
17.00: ETO FC GyőrAqvital FC Csákvár
17.00: Szombathelyi Haladás–Diósgyőri VTK
17.00: BFC Siófok–HR-Rent Kozármisleny
17.00: Soroksár SC–Credobus Mosonmagyaróvár
17.00: Tiszakécskei LC–Budafoki MTE
17.00: FC Ajka–Békéscsaba 1912 Előre
17.00: Pécsi MFC–Dorogi FC
17.00: Kolorcity Kazincbarcika SC–Szentlőrinc
17.00: Nyíregyháza Spartacus FC–Szeged-Csanád Grosics Akadémia