Labdarúgó NB II: kikapott a Fradi II, parádézott a Budaörs

2010.11.14. 15:54
A Ferencváros II 1–0-s vereséget szenvedett a BKV Előre vendégeként a labdarúgó NB II Nyugati csoportjának 14. fordulójában. A Budaörs idegenben parádézott, és hat gólt szerezve ütötte ki a Barcsot, a Kaposvölgye és a Veszprém pedig hétgólos csatát vívott egymással.
NESS HUNGÁRIA NB II
14. FORDULÓ
KELETI CSOPORT
MEZŐKÖVESD SE–VECSÉSI FC 3–1 (1–0)
Mezőkövesd, 700 néző. Vezette: Sulyok (Gyarmati II T., Butkai)
MEZŐKÖVESD: Szántai – Robson (Kaszás, 53.), Vámosi, Elek N., Éles – Hegedűs T., Lakatos B., Sivák, Bogdány (Haburcsák, 85.) – Szabó V., Husanik (Török S., 63.). Vezetőedző: Huszák Géza
VECSÉS: Gyenes – Máj, Kovács II Z., Vasas Z., Radnai – Zana (Piros, 60.), Lannert, Kiss K. (Cseke, 67.), Fritz – Horváth D., Ponczok. Vezetőedző: Détári Lajos
Gólszerző: Husanik (1–0) a 33., Horváth D. (1–1) az 53., Bogdány (2–1) az 58., Lakatos B. (3–1) a 77. percben
Huszák Géza: – Csapatom tartását bizonyítja, hogy a vecsésiek egyenlítő gólja után is sikerült nyernünk. Remek találatokkal fordítottuk a magunk javára az összecsapást. Helyzeteink alapján megérdemelten győztünk.
Détári Lajos: – Több volt ebben a meccsben! Néhányan nem azt hozták a pályán, amit vártam tőlük, ezért kaptunk ki.
NYUGATI CSOPORT
BP. HONVÉD-MFA–GYŐRI ETO II 1–3 (0–0)
Budapest, Bozsik Stadion, 100 néző. Vezette: Barna (Kis Z., Kiss I B.)
HONVÉD II: Kunsági – Moga, Remes, Baráth, Varga P. – Nagy G., Hidi – Sós (Vólent, 60.), Tisza K. (Azevedo, 60.), Czár – Haruna. Edző: Gabala Krisztián
ETO II: Nacsa (Gyűrű, 93.) – Nagy Á., Domanyik, Bieder, Totadze – Briones (Kiss Sz., 74.) – Molnár T., Berde, Nyitrai, Sarasenidze – Ahjupera (Varga T., szünetben). Edző: Klement István
Gólszerző: Berde (0–1) a 48., Remes (1–1) a 68., Kiss Sz. (1–2) a 75., Varga T. (1–3) a 94. percben
Gabala Krisztián: – Nehéz bármit is mondani. Nagyon sok mindenen el kell gondolkodnunk a csapatot illetően.
Klement István: – Jó, hogy volt türelmünk a nagyon fegyelmezetten és szervezetten védekező Honvéd ellen.
KAPOSVÖLGYE VSC–VESZPRÉM FC 3–4 (2–1)
Nagyberki, 100 néző. Vezette: Kiss N. (Iványi I., Kulman)
KAPOSVÖLGYE: Horváth L. – Pintér L., Kállai, Vaskó J., Fellai – Sandro, Huzmi (Reszli, 81.), Kalmár B., Ivusza (Balogh L., 77.) – Ato, Sevel (Horváth Á., 68.). Vezetőedző: Horváth Lajos
VESZPRÉM: Varga T. – Garai (Nagy K., 65.), Pálfi R., Fehér K., Leitold – Boromisza, Kalcsó (Sánta A., a szünetben), Grósz, Tatai – Finta P., Szöllöskei (Hudec, a szünetben). Vezetőedző: Orbán Tamás
Gólszerző: Garai (0–1) a 7., Kalmár B. (1–1) a 41., Huzmi (2–1) a 45., Boromisza (2–2) az 51., Kalmár B. (3–2) az 58., Tatai (3–3) a 68., Fehér K. (3–4) a 86. percben
Horváth Lajos: – Ezúttal azok a játékosok hagytak cserben, akikben még bíztam.
Orbán Tamás: – Két, nehéz helyzetben lévő csapat közül ma a Veszprém volt a szerencsésebb.
BKV ELŐRE–FERENCVÁROS II 1–0 (0–0)
Budapest, Sport utca, 250 néző. Vezette: Fenyvesi (Forgács, Sebestyén)
BKV ELŐRE: Vezér – Mayer, Baranyai N., Miklósvári, Fazakas – Merczel, Makrai – Selei (Sebők J., 89.), Cseri (Boros, 92.), Csopaki – Gajda (Sebestyén, 75.). Vezetőedző: Soós Imre
FTC II: Mester – Tóth A., Tutorics (Vattai, a szünetben), Fülöp N., Junior (Sváb, a szünetben) – Vass M. – Bölcsföldi (Fitos, 77.), Peszmeg, Danquah, Abdi – Pölöskey. Vezetőedző: Lipcsei Péter
Gólszerző: Csopaki (1–0) az 56. percben
Kiállítva: Pölöskey (sportszerűtlen viselkedésért) a 81. percben
Soós Imre: – Győzelmünk értékét növeli, hogy ez volt az első mérkőzés, amelyen nem a mi játékunk dominált.
Lipcsei Péter: – Néhány játékosom nem érdemli meg a Ferencváros mezét, s ennek hétfőn következményei lesznek.
BARCSI SC–BUDAÖRSI SC 0–6 (0–4)
Barcs, 200 néző. Vezette: Solymosi (Takács G., Kepe)
BARCS: Halasi – Dienes, Balogh T., Horváth P., Pókos (Pandur Á., a szünetben) – Kordé – Tompa (Gergulás, 58.), Koller K. (Miskovics, a szünetben) – Frizoni – Sz. Pavicsevics, Scsepanovics. Vezetőedző: Kuczkó Gábor
BUDAÖRS: Kozma T. – Pleván (Varga D., 22.), Hegedűs N., Lőrincz, Csengő – Horváth L., Lászka, Sándor I. (Papp G., 62.), Melczer – Farkas Á. (Roni, 73.), Márkus T. Vezetőedző: Lucsánszky Tamás
Gólszerző: Márkus T. (0–1) a 16., Farkas Á. (0–2) a 27.,Márkus T. (0–3) a 31., Farkas Á. (0–4) a 37., Melczer (0–5) a 60., Márkus T. (0–6) a 86.percben
Kuczkó Gábor: – A motiváltabb együttes teljesen megérdemelten győzött, mert csapatom mentálisan teljesen szétesett.
Lucsánszky Tamás: – Kitűnő sportemberekből álló csapatot győztünk le megérdemelten, még ekkora különbséggel is.