Felkészülés: hetet kapott a Budaörs; ikszelt a DVTK

2022.01.23. 18:00
Ikszelt az utolsó felkészülési meccsén a DVTK (Fotó: dvtk.eu)
A labdarúgó NB II-ben szereplő Kecskeméti TE kiütötte (7–0) a szintén másodosztályú Budaörsöt felkészülési mérkőzésen. A DVTK 2–2-es döntetlent játszott a szlovák másodosztályú FC Kosicével.

Az NB II őszi idényének záró mérkőzésén 3–0-ra győzött Budaörsön a KTE, a felkészülési időszak alatt pedig még tovább nőtt a különbség. A kecskemétiek 13 perc után már két góllal vezettek, végül 7–0-ra nyertek.

A diósgyőriek eredetileg a Soroksárral játszottak volna, de az a mérkőzés elmaradt, így a kassaiak ellen léptek pályára. Az NB II-t vezető DVTK a félidőben még kétgólos hátrányban volt, ám végül a 88. percben döntetlenre mentette a találkozót. A miskolciak január 31-én a feljutásért zajló harcban legnagyobb riválisuknak számító Vasas ellen kezdik a másodosztály tavaszi idényét.