A KELETI CSOPORT VÉGEREDMÉNYE 
1. Kazincbarcika 38 32 5 1 106–24 +82  101
2. DEAC 38 25 8 5 93–31 +62  83
3. BKV Előre 38 23 5 10 64–45 +19  74
4. Hajdúszoboszló 38 20 10 8 74–39 +35  70
5. Tiszaújváros 38 21 6 11 77–53 +24  69
6. Kisvárda II 38 19 8 11 65–46 +19  65
7. Sényő 38 18 8 12 66–59 +7  62
8. Putnok 38 16 11 11 66–48 +18  59
9. Újpest II 38 16 9 13 67–53 +14  57
10. Füzesgyarmat 38 12 15 11 49–53 –4  51
11. Békéscsaba II 38 14 8 16 82–75 +7  50
12. DVTK II 38 14 8 16 72–69 +3  50
13. Tiszafüred 38 13 8 17 56–58 –2  47
14. DVSC II 38 13 6 19 60–67 –7  45
15. Eger 38 13 5 20 47–66 –19  44
16. Jászberény 38 10 5 23 44–71 –27  35
17. Salgótarján 38 7 10 21 38–65 –27  31
18. Hidasnémeti 38 7 6 25 39–109 –70  27
19. Tállya 38 5 6 27 27–104 –77  21
20. Törökszentmiklós 38 4 9 25 36–93 –57  21


KÖZÉP-CSOPORT
NYUGATI CSOPORT

NB III, 2021–2022, KELETI CSOPORT

1. FORDULÓ
Békéscsaba II–Füzesgyarmat 2–2
Eger SE–Tállya 1–0
BKV Előre–Salgótarjáni BTC 3–0
Debreceni EAC–Diósgyőri VTK II 2–0
Hajdúszoboszló–Debreceni VSC II 0–0
Jászberény–
Törökszentmiklós 4–0
Kazincbarcika–Tiszafüred 2–1
Kisvárda II–Sényő 3–0
Tiszaújváros–Újpest II 3–1
Putnok
–Hidasnémeti 3–0*
*
A mérkőzés elmaradt, mert a a vendégcsapat technikai gondok miatt nem tudott megfelelő létszámmal pályára lépni – derült ki a putnokiak hivatalos honlapjának híréből. Az MLSZ versenybizottságának döntése alapján a három pontot a Putnok kapta 3–0-s gólkülönbséggel.

2. FORDULÓ
Augusztus 11.

Debreceni VSC II–Kazincbarcika 0–3
Diósgyőri VTK II–BKV Előre 1–4
Füzesgyarmat–Putnok VSE 0–0
Hidasnémeti–Jászberényi FC 1–1
Salgótarjáni BTC–Kisvárda II 1–1
Sényő–Eger SE 3–0
Tállya–Tiszaújváros 0–0
Tiszafüred–Békéscsaba II 2–4
Törökszentmiklós–Debreceni EAC 0–4
Újpest FC II–Hajdúszoboszló 2–3

3. FORDULÓ
Augusztus 15.

Békéscsaba II–Debreceni VSC II 3–3
Hajdúszoboszló–Tállya 2–1
Eger SE–Salgótarjáni BTC 4–0
BKV Előre–Törökszentmiklós 4–1
Debreceni EAC–Hidasnémeti 7–0
Füzesgyarmat–Tiszafüred 0–0
Jászberényi FC–Putnok VSE 2–1
Kazincbarcika–Újpest II 1–1
Kisvárda II–Diósgyőri VTK II 5–1
Tiszaújváros–Sényő 3–1

4. FORDULÓ
Augusztus 22.

Diósgyőri VTK II–Eger SE 2–1
Békéscsaba II–Újpest FC II 1–2
Debreceni VSC II–Tiszafüred 2–3
Hidasnémeti–BKV Előre 0–5
Jászberényi FC–Füzesgyarmat 2–1
Putnok VSE–Debreceni EAC 0–0
Salgótarjáni BTC–Tiszaújváros 0–3
Sényő–Hajdúszoboszló 1–1
Tállya–Kazincbarcika 0–5
Törökszentmiklós–Kisvárda II 0–2

5. FORDULÓ
Szeptember 1.
Békéscsaba II–Tállya 6–0
BKV Előre–Putnok VSE 1–0
Debreceni EAC–Jászberényi FC 3–2
Eger SE–
Törökszentmiklós 3–0
Füzesgyarmat–Debreceni VSC II 3–1
Kisvárda II–Hidasnémeti 2–4
Tiszafüred–Újpest FC II 0–1
Tiszaújváros–Diósgyőri VTK II 1–1
Hajdúszoboszló–Salgótarjáni BTC 2–1
Kazincbarcika–Sényő 3–0

6. FORDULÓ
Szeptember 4.

Diósgyőri VTK II–Hajdúszoboszló 0–2
Újpest FC II–Debreceni VSC II 1–3
Debreceni EAC–Füzesgyarmat 2–1
Hidasnémeti–Eger SE 4–1
Jászberényi FC–BKV Előre 1–3
Putnok–Kisvárda II 1–2
Salgótarjáni BTC–Kazincbarcika 0–3
Sényő–Békéscsaba II 4–3
Tállya–Tiszafüred 1–0
Törökszentmiklós–Tiszaújváros 2–4

7. FORDULÓ
Szeptember 12.

Békéscsaba II
–SBTC 3–1
Hajdúszoboszló–Törökszentmiklós 1–0
BKV Előre–Debreceni EAC 2–1
Debreceni VSC II–Tállya 2–2
Eger SE–Putnok VSE 1–3
Füzesgyarmat–Újpest II 2–0
Kisvárda II–Jászberényi FC 2–0
Tiszafüred–Sényő 2–2
Tiszaújváros–Hidasnémeti 3–0
Kazincbarcika–Diósgyőri VTK II 5–2

8. FORDULÓ
Szeptember 22.

Diósgyőri VTK II–Békéscsaba II 2–3
BKV Előre–Füzesgyarmat 3–1
Debreceni EAC–Kisvárda II 4–2
Hidasnémeti–Hajdúszoboszló 1–5
Jászberényi FC–Eger SE 0–1
Putnok VSE–Tiszaújváros 1–1
SBTC–Tiszafüred 0–3
Sényő–Debreceni VSC II 2–0
Tállya–Újpest II 1–4
Törökszentmiklós–Kazincbarcika 0–3

9. FORDULÓ
Szeptember 25.
Kisvárda II–BKV Előre 0–2
Szeptember 26.

Békéscsaba II–Törökszentmiklós 1–0
Újpest II–Sényő 2–2
Hajdúszoboszló–Putnok VSE 6–1
SBTC–Debreceni VSC II 1–5
Debreceni EAC–Eger SE 3–0
Füzesgyarmat–Tállya 0–0
Kazincbarcika–Hidasnémeti 7–0
Tiszafüred–Diósgyőri VTK II 4–4
Tiszaújváros–Jászberényi FC 2–1

10. FORDULÓ
Október 3.

Diósgyőri VTK II–Debreceni VSC II 1–0
BKV Előre–Eger SE 1–0
Debreceni EAC–Tiszaújváros 5–0
Hidasnémeti–Békéscsaba II 0–4
Jászberényi FC–Hajdúszoboszló 2–0
Kisvárda II–Füzesgyarmat 0–0
Putnok VSE–Kazincbarcika 0–1
Salgótarjáni BTC–Újpest FC II 0–0
Sényő–Tállya 6–0
Törökszentmiklós–Tiszafüred 2–2

11. FORDULÓ
Október 10.

Békéscsaba II–Putnok VSE 0–1
Debreceni VSC II–Törökszentmiklós 2–1
Eger SE–Kisvárda II 0–3
Füzesgyarmat–Sényő 2–1
Hajdúszoboszló–Debreceni EAC 2–2
Kazincbarcika–Jászberényi FC 4–0
Tállya–Salgótarjáni BTC 2–1
Tiszafüred–Hidasnémeti 5–1
Tiszaújváros–BKV Előre 0–1
DVTK II–Újpest FC II 5–2

12. FORDULÓ
Október 17.

Kisvárda II–Tiszaújváros 4–3
Diósgyőri VTK II
–Tállya 4–0
BKV Előre–Hajdúszoboszló 2–0
Debreceni EAC–Kazincbarcika 1–4
Eger SE–Füzesgyarmat 2–3
Hidasnémeti–Debreceni VSC II 1–4
Jászberényi FC–Békéscsaba II 1–3
Putnok VSE–Tiszafüred 1–1
Salgótarjáni BTC–Sényő 0–0
Törökszentmiklós–Újpest FC II 1–2

13. FORDULÓ
Október 20.

Békéscsaba II–Debreceni EAC 2–1
Debreceni VSC II–Putnok FC 0–1
Hajdúszoboszló–Kisvárda II 1–1
Kazincbarcika–BKV Előre 2–0
Sényő–Diósgyőri VTK II 1–4
Tállya–Törökszentmiklós 2–2
Tiszafüred–Jászberényi FC 1–2
Tiszaújváros–Eger SE 2–5
Újpest II–Hidasnémeti 2–0
FüzesgyarmatSBTC 3–3

14. FORDULÓ

Október 24.

Diósgyőri VTK II–SBTC 2–1
BKV Előre–Békéscsaba II 4–1
Debreceni EAC
–Tiszafüred 1–0
Eger SE–Hajdúszoboszló 1–6
Hidasnémeti–Tállya 0–1
Jászberényi FC–Debreceni VSC II 1–0
Kisvárda II–Kazincbarcika 2–1
Putnok VSE—Újpest II 4–1
Tiszaújváros–Füzesgyarmat 3–1
Törökszentmiklós–Sényő 0–1

15. FORDULÓ
Október 31.

Békéscsaba II–Kisvárda II 1–2
Újpest II–Jászberényi FC 1–2
Debreceni EAC–Debreceni VSC II 3–0
Füzesgyarmat–Diósgyőri VTK II 1–0
Hajdúszoboszló–Tiszaújváros 0–3
SBTC–Törökszentmiklós 1–1
Sényő–Hidasnémeti 3–0
Tállya–Putnok VSE 1–2
Tiszafüred–BKV Előre 2–0
Kazincbarcika–Eger SE 3–1

16. FORDULÓ
November 7.

BKV Előre–Debreceni VSC II 1–1
Debreceni EAC–Újpest II 1–1
Eger SE–Békéscsaba II 3–2
Hajdúszoboszló–Füzesgyarmat 3–0
Hidasnémeti–SBTC 0–2
Jászberényi FC–Tállya 5–2
Tiszafüred–Kisvárda II 0–2
Putnok VSE–Sényő 1–2
Tiszaújváros–Kazincbarcika 0–3
Törökszentmiklós–Diósgyőri VTK II 1–1

17. FORDULÓ
November 14.

Diósgyőri VTK II–Hidasnémeti 4–2
Újpest II–BKV Előre 7–0
Békéscsaba II–Tiszaújváros 1–2
Debreceni VSC II–Kisvárda II 2–0
Füzesgyarmat–Törökszentmiklós 3–3
Salgótarjáni BTC–Putnok VSE 2–3
Sényő–Jászberényi FC 2–1
Tállya–Debreceni EAC 1–3
Tiszafüred–Eger SE 1–0
Kazincbarcika–Hajdúszoboszló 2–0

18. FORDULÓ
November 21.

BKV Előre
–Tállya 1–0
Debreceni EAC–Sényő 3–0
Eger SE–Debreceni VSC II 2–3
Hajdúszoboszló–Békéscsaba II 4–0
Hidasnémeti–Törökszentmiklós 0–1
Jászberényi FC–SBTC 0–0
Kisvárda II–Újpest II 1–0
Putnok VSE–Diósgyőri VTK II 4–2
Tiszaújváros–Tiszafüred 3–0
Kazincbarcika–Füzesgyarmat 2–0

19. FORDULÓ
November 28.

Békéscsaba II–Kazincbarcika 3–3
Diósgyőri VTK II–Jászberényi FC 2–3
Újpest II–Eger SE 3–2
Debreceni VSC II–Tiszaújváros 2–5
Füzesgyarmat–Hidasnémeti 3–3
SBTC–Debreceni EAC 0–1
Sényő–BKV Előre 1–2
Tállya–Kisvárda II 2–0
Tiszafüred–Hajdúszoboszló 1–3
Törökszentmiklós–Putnok VSE 0–2

20. FORDULÓ
December 5.

Diósgyőri VTK II–Debreceni EAC 3–5
Újpest FC II–Tiszaújváros 1–1
Füzesgyarmat–Békéscsaba II 1–0
Tiszafüred–Kazincbarcika 1–5
Debreceni VSC II–Hajdúszoboszló 2–3
Tállya–Eger 1–2
Sényő–Kisvárda II 2–1
Salgótarjáni BTC–BKV Előre 1–3
Törökszentmiklós–Jászberény 1–5
Hidasnémeti–Putnok 0–0

21. FORDULÓ
Február 13.
Békéscsaba II
–Tiszafüred 2–1
Hajdúszoboszló–Újpest FC II 1–0
BKV Előre–Diósgyőri VTK II 2–2
Debreceni EAC–Törökszentmiklós 3–0
Eger SE–Sényő 1–3
Jászberényi FC–Hidasnémeti 2–4
Kisvárda II–Salgótarjáni BTC 0–0
Putnok VSE–Füzesgyarmat 2–2
Tiszaújváros–Tállya 4–1
Kazincbarcika–Debreceni VSC II 3–0

22. FORDULÓ
Február 20.
Debreceni VSC II–Békéscsaba II 1–1
Diósgyőri VTK II–Kisvárda II 2–4
Újpest II–Kazincbarcika 1–3
Hidasnémeti–Debreceni EAC 1–1
Putnok VSE–Jászberényi FC 2–0
SBTC–Eger SE 0–1
Sényő–Tiszaújváros 0–0
Tállya–Hajdúszoboszló 0–6
Tiszafüred–Füzesgyarmat 1–1
Törökszentmiklós–BKV Előre 2–1

23. FORDULÓ
Február 27.
Hajdúszoboszló–Sényő 1–0
Újpest II–Békéscsaba II 2–6
BKV Előre–Hidasnémeti 3–0
Debreceni EAC–Putnok VSE 6–0
Eger SE–Diósgyőri VTK II 0–0
Füzesgyarmat–Jászberényi FC 0–0
Kisvárda II–Törökszentmiklós  1–0
Tiszafüred–Debreceni VSC II 1–0
Tiszaújváros–SBTC 1–3
Kazincbarcika–Tállya 3–0

24. FORDULÓ
Március 6.

Debreceni VSC II–Füzesgyarmat 1–2
Diósgyőri VTK II–Tiszaújváros 2–4
Újpest II–Tiszafüred 3–2
Hidasnémeti–Kisvárda II 2–2
Jászberényi FC–Debreceni EAC 0–4
Putnok VSE–BKV Előre 0–1
SBTC–Hajdúszoboszló 1–0
Sényő–Kazincbarcika 1–4
Tállya–Békéscsaba II 1–5
Törökszentmiklós–Eger SE 1–2

25. FORDULÓ
Március 13.
Békéscsaba II–Sényő 0–1
Kisvárda II.–Putnok 2–2
BKV Előre–Jászberényi FC 2–0
Debreceni VSC II–Újpest FC II 1–2
Eger SE–Hidasnémeti 2–0
Füzesgyarmat–Debreceni EAC 3–1
Hajdúszoboszló–Diósgyőri VTK II 4–1
Tiszafüred–Tállya 1–0
Tiszaújváros–Törökszentmiklós 2–1
Kazincbarcika–Salgótarjáni BTC 3–0

26. FORDULÓ
Március 20.
Diósgyőri VTK II–Kazincbarcika 0–2
Újpest II–Füzesgyarmat 0–0
Debreceni EAC–BKV Előre 2–0
Hidasnémeti–Tiszaújváros 2–4
Jászberényi FC–Kisvárda II 0–0
Putnok FC–Eger SE 0–0
SBTC–Békéscsaba II 1–1
Sényő–Tiszafüred 3–2
Tállya–Debreceni VSC II 0–1
Törökszentmiklós–Hajdúszoboszló 2–2

27. FORDULÓ
Március 27.
Debreceni VSC II–Sényő 5–1
Békéscsaba II–Diósgyőri VTK II 0–2
Eger SE–Jászberényi FC 1–0 
Füzesgyarmat–BKV Előre 1–1 
Hajdúszoboszló–Hidasnémeti 0–0 
Kazincbarcika
–Törökszentmiklós 2–1
Kisvárda II–Debreceni EAC 0–1
Tiszafüred–Salgótarjáni BTC 1–1
Tiszaújváros–Putnok FC 2–1
Újpest II–Tállya 3–0

28. FORDULÓ
Április 3.

Diósgyőri VTK II–Tiszafüred 0–1
BKV Előre–Kisvárda II 0–4
Debreceni VSC II
–SBTC 1–0
Eger SE–DEAC 0–2
Hidasnémeti–Kazincbarcika 0–4
Jászberényi FC–Tiszaújváros 1–1
Putnok FC–Hajdúszoboszló 1–1
Sényő–Újpest II 1–1
Tállya–Füzesgyarmat 1–1
Törökszentmiklós–Békéscsaba II 1–1

29. FORDULÓ
Április 10.
Békéscsaba II–Hidasnémeti 6–1
Újpest II–SBTC 2–0
Debreceni VSC II–Diósgyőri VTK II 1–3
Eger SE–BKV Előre 0–0
Füzesgyarmat–Kisvárda II 2–0
Hajdúszoboszló–Jászberényi FC 2–0
Tállya–Sényő 0–4
Tiszafüred–Törökszentmiklós 5–0
Tiszaújváros–Debreceni EAC 1–2
Kazincbarcika–Putnok FC 2–1

30. FORDULÓ
Április 13.
Újpest FC II–Diósgyőri VTK II 1–1
Putnok VSE–Békéscsaba II 2–2
Jászberényi FC–Kazincbarcika 1–3
Debreceni EAC–Hajdúszoboszló 2–0
BKV Előre–Tiszaújváros 2–0
Kisvárda II–Eger SE 5–1
Salgótarjáni BTC–Tállya 4–0
Törökszentmiklós–Debreceni VSC II 4–2
Hidasnémeti–Tiszafüred 2–1
Sényő–Füzesgyarmat 2–1

31. FORDULÓ
Április 17.
Békéscsaba II–Jászberényi FC 4–2
Újpest FC II–Törökszentmiklós 7–0
Debreceni VSC II–Hidasnémeti 3–0
Hajdúszoboszló–BKV Előre 0–1
Füzesgyarmat–Eger SE 3–2
Kazincbarcika–Debreceni EAC 0–0
Sényő–Salgótarjáni BTC 2–1
Tállya–Diósgyőri VTK II 0–4
Tiszafüred–Putnok FC 0–4
Tiszaújváros–Kisvárda II 5–0

32. FORDULÓ
Április 24.
Diósgyőri VTK II–Sényő 0–2
Debreceni EAC–Békéscsaba II 2–2
Putnok FC–Debreceni VSC II 1–2
Kisvárda II–Hajdúszoboszló 0–0
BKV Előre–Kazincbarcika 0–1
Törökszentmiklós–Tállya 2–2
Jászberényi FC–Tiszafüred 0–2
Eger SE–Tiszaújváros1–2
Hidasnémeti–Újpest II 0–4
Salgótarjáni BTC–Füzesgyarmat 0–0

33. FORDULÓ
Május 1.
Újpest II–Putnok FC 1–2
Békéscsaba II–BKV Előre 1–2
Debreceni VSC II–Jászberényi FC 2–1
Füzesgyarmat–Tiszaújváros 0–1
Hajdúszoboszló–Eger SE 2–0
Kazincbarcika–Kisvárda II 1–0
SBTC–Diósgyőri VTK II 1–2
Sényő–Törökszentmiklós 5–1
Tállya–Hidasnémeti 1–3
Tiszafüred–Debreceni EAC 2–0

34. FORDULÓ
Május 4.
Diósgyőri VTK II–Füzesgyarmat 5–0
BKV Előre–Tiszafüred 0–3
Debreceni VSC II–Debreceni EAC 1–1
Eger SE–Kazincbarcika 0–0
Hidasnémeti–Sényő 2–1
Jászberényi FC–Újpest II 0–1
Kisvárda II–Békéscsaba II 3–2
Putnok FC–Tállya 4–1
Tiszaújváros–Hajdúszoboszló 2–0
Május 11.
Törökszentmiklós–Salgótarjáni BTC 1–2

35. FORDULÓ
Május 8.
Békéscsaba II–Eger SE 2–1
Újpest II–Debreceni EAC 0–1
Diósgyőri VTK II–Törökszentmiklós 0–0
Debreceni VSC II–BKV Előre 3–1
Füzesgyarmat–Hajdúszoboszló 0–2
Salgótarjáni BTC–Hidasnémeti 1–2
Tállya–Jászberényi FC 3–1
Kisvárda II–Tiszafüred 3–1
Sényő–Putnok VSE 0–5
Kazincbarcika–Tiszaújváros 5–1

36. FORDULÓ
Május 15.

Kisvárda II
–Debreceni VSC II 4–1
BKV Előre–Újpest II 2–3
Debreceni EAC–Tállya 8–0
Eger SE–Tiszafüred 2–1
Hajdúszoboszló–Kazincbarcika 2–2
Hidasnémeti–Diósgyőri VTK II 0–4
Jászberényi FC–Sényő 0–2
Putnok FC–SBTC 1–2
Tiszaújváros–Békéscsaba II 6–0
Törökszentmiklós–Füzesgyarmat 0–1

37. FORDULÓ
Május 22.
Békéscsaba II–Hajdúszoboszló 2–5
Diósgyőri VTK II–Putnok FC 2–2
Újpest II–Kisvárda II 2–0
Debreceni VSC II–Eger SE 2–3
Füzesgyarmat–Kazincbarcika 2–3
SBTC–Jászberényi FC 6–1
Sényő–Debreceni EAC 1–1
Tállya–BKV Előre 0–1
Tiszafüred–Tiszaújváros 1–0
Törökszentmiklós–Hidasnémeti 4–2

38. FORDULÓ
Május 29.

BKV Előre–Sényő 3–3
Debreceni EAC–SBTC 4–0
Debreceni VSC II–Tiszaújváros 1–2
Eger SE–Újpest II 0–0
Hajdúszoboszló–Tiszafüred 2–2
Hidasnémeti–Füzesgyarmat 1–3
Jászberényi FC–Diósgyőri VTK II 0–2
Kazincbarcika–Békéscsaba II 3–2
Kisvárda II–Tállya 3–0
Putnok FC–Törökszentmiklós 6–0