A KELETI CSOPORT ÁLLÁSA 
  1. Tiszakécske 21 18 1 2 57–14 +43  55
  2. Jászberény 21 16 3 2 57–23 +34  51
  3. Eger 21 12 5 4 38–17 +21  41
  4. BVSC 21 12 4 5 43–28 +15  40
  5. Füzesgyarmat 21 12 1 8 41–23 +18  37
  6. Balassagyarmat 21 10 5 6 28–24 +4  35
  7. Sényő 21 10 4 7 42–28 +14  34
  8. Tiszaújváros 21 10 4 7 34–28 +6  34
  9. Kisvárda II 21 8 7 6 29–32 –3  31
10. Tiszafüred 21 8 3 10 39–39 0 27
11. Cegléd 21 8 3 10 23–29 –6  27
12. DVSC II 21 7 4 10 29–33 –4  25
13. DVTK II 21 6 6 9 31–34 –3  24
14. Putnok 21 6 4 11 27–41 –14  22
15. Salgótarján 21 6 4 11 28–44 –16  22
16. Gyöngyös 21 6 4 11 31–50 –19  22
17. Hatvan 21 6 2 13 31–42 –11  20
18. Tállya 21 4 6 11 22–32 –10  18
19. Sajóbábony 21 5 2 14 28–64 –36  17
20. Mezőkövesd II 21 3 2 16 25–58 –33  11

 

NYUGATI CSOPORT

KÖZÉP-CSOPORT

Azonos pontszám esetén a sorrend az alábbiak szerint dől el:
1. a bajnokságban elért több győzelem;
2. a bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;
3. a bajnoki mérkőzéseken rúgott több gól;
4. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések pontkülönbsége;
5. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzések gólkülönbsége;
6. az egymás ellen játszott bajnoki mérkőzéseken az idegenben lőtt több gól;
7. a bajnokság fair play értékelésében elért jobb helyezés;
8. sorsolás.

NB III, 2020–2021, KELETI CSOPORT

1. FORDULÓ
augusztus 2.

DVTK II–DVSC II 0–0
Eger–Mezőkövesd II 6–0
BVSC–Salgótarján 1–1
Tiszafüred–Sényő 3–2
Balassagyarmat–Putnok 0–0
Cegléd–Hatvan 1–0
Kisvárda II–Füzesgyarmat 0–2
Sajóbábony–Gyöngyös 3–0
Tiszaújváros–Jászberény 1–1
Tiszakécske–Tállya 2–0

2. FORDULÓ
augusztus 9.

Diósgyőri VTK II–Termálfürdő Tiszaújváros 2–3
Jászberényi FC–Sajóbábonyi VSE 6–1
Gyöngyösi AK–Kisvárda II 1–3
Füzesgyarmati SK–Ceglédi VSE 0–1
FC Hatvan–Tiszakécskei LC 1–3
Tállya KSE–Balassagyarmati SE 3–2
Putnok FC–Tiszafüredi VSE 1–0
Sényő–Salgótarjáni BTC 6–1
BVSC-Zugló–Mezőkövesd II 2–0
Eger SE–Debreceni VSC II 4–0

3. FORDULÓ
augusztus 12.

Sényő-Carnifex FC–Mezőkövesd II 5–0
Salgótarjáni BTC–Putnok FC 2–0
Tiszafüredi VSE–Tállya KSE 4–1
Balassagyarmati SE–FC Hatvan 1–1
Ceglédi VSE–Gyöngyösi AK 2–0
Kisvárda II–Jászberényi FC 1–3
Sajóbábonyi VSE–Diósgyőri VTK II 0–0
Termálfürdő Tiszaújváros–Debreceni VSC II 3–1
Eger SE–BVSC-Zugló 0–2
Tiszakécskei LC–Füzesgyarmati SK 3–0

4. FORDULÓ
augusztus 16.

Putnok FC–Mezőkövesd II 3–0
Diósgyőri VTK II–Kisvárda II 3–4
Debreceni VSC II–Sajóbábonyi VSE 5–0
Termálfürdő Tiszaújváros–Eger SE 0–1
Jászberényi FC–Ceglédi VSE 1–0
Gyöngyösi AK–Tiszakécskei LC 1–7
Füzesgyarmati SK–Balassagyarmati SE 3–0
FC Hatvan–Tiszafüredi VSE 3–2
Tállya KSE–Salgótarjáni BTC 0–0
Sényő–BVSC-Zugló 1–2

5. FORDULÓ
augusztus 23.

Mezőkövesd II–Tállya 2–3
Salgótarján–Hatvan 1–1
Tiszafüred–Füzesgyarmat 0–1
Balassagyarmat–Gyöngyös 1–1
Cegléd–DVTK II 1–5
Kisvárda II–DVSC II 1–3
Sajóbábony–Tiszaújváros 3–1
BVSC–Putnok 3–3
Eger
–Sényő 1–0
Tiszakécske–Jászberény 1–2

6. FORDULÓ
augusztus 26.

Sajóbábony–Eger 0–1
Tiszaújváros–Kisvárda II 0–0
DVSC II–Cegléd 3–1
DVTK II–Tiszakécske 1–1
Jászberény–Balassagyarmat 4–0
Gyöngyös–Tiszafüred 3–4
Füzesgyarmat–Salgótarján 1–2
Hatvan–Mezőkövesd II 2–1
Tállya–BVSC 1–1
Putnok–Sényő 2–4

7. FORDULÓ
augusztus 30.

Sényő–Tállya 1–0
Mezőkövesd II–Füzesgyarmat 1–3
Salgótarján–Gyöngyös 1–2
Tiszafüred–Jászberény 2–1
Balassagyarmat–DVTK II 2–1
Cegléd–Tiszaújváros 1–2
Kisvárda II–Sajóbábony 2–2
BVSC–Hatvan 5–0
Eger–Putnok 5–0
Tiszakécske–DVSC II 3–0 – megállapított eredmény

8. FORDULÓ
szeptember 5.
Kisvárda II–Eger SE 0–0
Sajóbábonyi VSE–Ceglédi VSE 0–1
TFC Tiszaújváros–Tiszakécskei LC 0–3
Debreceni VSC II–Balassagyarmati SE 3–1
Diósgyőri VTK II–Tiszafüredi VSE 2–3
Jászberényi FC–Salgótarjáni BTC 6–1
Gyöngyösi AK–Mezőkövesd II 3–0
FC Hatvan–Sényő 0–1
Tállya KSE–Putnok FC 0–0
október 14.
Füzesgyarmat–BVSC 5–0

9. FORDULÓ
szeptember 9.

Eger SE–Tállya KSE 1–1
Mezőkövesd II–Jászberényi FC 1–4
Salgótarjáni BTC–Diósgyőri VTK II 4–1
Tiszafüredi VSE–Debreceni VSC II 2–2
Balassagyarmati VSE–TFC Tiszaújváros 1–0
Tiszakécskei LC–Sajóbábonyi VSE 7–1
Ceglédi VSE–Kisvárda II 2–3
Putnok FC–FC Hatvan 4–2
Sényő–Füzesgyarmati SK 2–4
BVSC-Zugló–Gyöngyösi AK 2–2

10. FORDULÓ
szeptember 13.

Debreceni VSC II–Salgótarjáni BTC 2–3
Kisvárda II–Tiszakécskei LC 1–4
Sajóbábonyi VSE–Balassagyarmati VSE 1–3
Tiszaújváros–Tiszafüredi VSE 4–0
Diósgyőri VTK II–Mezőkövesd II 2–1
Ceglédi VSE–Eger SE 1–1
Jászberényi FC–BVSC-Zugló 3–2
Gyöngyösi AK–Sényő 2–0
FC Hatvan–Tállya KSE 1–0
november 25.
Füzesgyarmat–Putnok 3–1

11. FORDULÓ
szeptember 27.

Mezőkövesd II–DVSC II 1–1
Salgótarján–Tiszaújváros 1–2
Tiszafüred–Sajóbábony 3–1
Balassagyarmat–Kisvárda II 1–1
Eger–Hatvan 4–0
Tállya–Füzesgyarmat 0–0
Putnok–Gyöngyös 3–0
Sényő–Jászberény 2–2
BVSC–DVTK II 3–2
Tiszakécske–Cegléd 1–0

12. FORDULÓ
október 4.

Cegléd–Balassagyarmat 0–1
Kisvárda II–Tiszafüred 1–1
Sajóbábony–Salgótarján 3–2
Tiszaújváros–Mezőkövesd II 1–2
DVTK II–Sényő 0–0
Jászberény–Putnok 2–1
Gyöngyös–Tállya 1–4
Füzesgyarmat–Hatvan 4–2
Tiszakécske–Eger 2–0
november 25.
DVSC II–BVSC 0–1

13. FORDULÓ
október 10.

Salgótarjáni BTC–Kisvárda II 0–1
Tiszafüred
–Cegléd 3–0
Balassagyarmat–Tiszakécske 0–1
Hatvan–Gyöngyös 4–0
Tállya–Jászberény 0–1
Putnok–DVTK II 1–4
Sényő–DVSC II 2–1
BVSC–Tiszaújváros 0–1
november 11.
Mezőkövesd II–Sajóbábony 5–2
december 10.
Eger–Füzesgyarmat 2–1

14. FORDULÓ
október 18.

Tiszakécske–Tiszafüred 2–1
Cegléd–Salgótarján 3–0
Kisvárda II–Mezőkövesd II 3–2
Sajóbábony–BVSC 2–4
Tiszaújváros–Sényő 2–3
DVSC II–Putnok 0–1
DVTK II–Tállya 2–1
Jászberény–Hatvan 3–2
Gyöngyös–Füzesgyarmat 1–3
november 18.

Balassagyarmat–Eger 2–0

15. FORDULÓ
október 25.

Cegléd–Mezőkövesd II 2–2
Salgótarján–Tiszakécske 1–3
Füzesgyarmat–Jászberény 4–0
Hatvan–DVTK II 2–3
Eger–Gyöngyös 3–3
Tállya–DVSC II 3–0
Putnok–Tiszaújváros 2–4
Sényő–Sajóbábony 6–2
BVSC–Kisvárda II 1–2
november 11.
Tiszafüred–Balassagyarmat 0–1

16. FORDULÓ
november 1.

Balassagyarmat–Salgótarján 1–1
Tiszakécske–Mezőkövesd II 2–1
Cegléd–BVSC 1–2
Sényő–Kisvárda II 0–0
Tiszafüred–Eger 0–0
Sajóbábony–Putnok 3–1
Tiszaújváros–Tállya 1–1
DVSC II–Hatvan 1–0
DVTK II–Füzesgyarmat 1–0
Jászberény–Gyöngyös 6–0

17. FORDULÓ
november 8.

Salgótarján–Tiszafüred 2–1
Gyöngyös–DVTK II 0–0
Eger–Jászberény 1–3
Mezőkövesd II–Balassagyarmat 0–4
Füzesgyarmat–DVSC II 0–1
Tállya–Sajóbábony 1–3
Putnok–Kisvárda II 0–0
Sényő–Cegléd 0–0
BVSC–Tiszakécske 3–1
december 10.
Hatvan–Tiszaújváros 1–2

18. FORDULÓ
november 14.

Salgótarján–Eger 1–2
Balassagyarmat–BVSC 1–0
Cegléd–Putnok 1–0
Kisvárda II–Tállya 3–2
Sajóbábony–Hatvan 0–4
DVTK II–Jászberény 0–1
Tiszakécske–Sényő 3–0 – megállapított eredmény
Tiszaújváros–Füzesgyarmat 3–0 – megállapított eredmény
december 2.
Tiszafüred–Mezőkövesd II 4–2
december 10.
Gyöngyös–DVSC II 2–0

19. FORDULÓ
november 22.

Jászberény–DVSC II 3–3
Gyöngyös–Tiszaújváros 1–2
Füzesgyarmat–Sajóbábony 4–0
Hatvan–Kisvárda II 0–1
Tállya–Cegléd 0–2
Mezőkövesd II–Salgótarján 3–2
Eger–DVTK II 2–0
Putnok–Tiszakécske 0–3
Sényő–Balassagyarmat 3–0
BVSC–Tiszafüred 2–1

20. FORDULÓ
november 29.

BVSC–Salgótarján 5–1
Sényő–Tiszafüred 4–2
Putnok–Balassagyarmat 0–2
Tállya–Tiszakécske 0–1
Hatvan–Cegléd 4–1
Füzesgyarmat–Kisvárda II 2–1
Gyöngyös–Sajóbábony 5–1
Jászberény–Tiszaújváros 2–0
DVSC II–DVTK II 3–0
Mezőkövesd II–Eger 1–2

21. FORDULÓ
december 6.

Sajóbábony–Jászberény 0–3 – megállapított eredmény
Tiszaújváros–DVTK II 2–2
Kisvárda II–Gyöngyös 1–3
Cegléd–Füzesgyarmat 2–1
Tiszakécske–Hatvan 4–1
Balassagyarmat–Tállya 4–1
Tiszafüred–Putnok 3–4
Salgótarján–Sényő 1–0
Mezőkövesd II–BVSC 0–2
DVSC II–Eger 0–2

22. FORDULÓ
február 28.

14.00: Mezőkövesd II–Sényő
14.00: Putnok–Salgótarján
14.00: Tállya–Tiszafüred
14.00: Hatvan–Balassagyarmat
14.00: Füzesgyarmat–Tiszakécske
14.00: Gyöngyös–Cegléd
14.00: Jászberény–Kisvárda II
14.00: DVTK II–Sajóbábony
14.00: DVSC II–Tiszaújváros
14.00: BVSC–Eger

23. FORDULÓ
március 7.

14.30: Eger–Tiszaújváros
14.30: Sajóbábony–DVSC II
14.30: Kisvárda II–DVTK II
14.30: Cegléd–Jászberény
14.30: Tiszakécske–Gyöngyös
14.30: Balassagyarmat–Füzesgyarmat
14.30: Tiszafüred–Hatvan
14.30: Salgótarján–Tállya
14.30: Mezőkövesd II–Putnok
14.30: BVSC–Sényő

24. FORDULÓ
március 14.

11.30:
DVSC II–Kisvárda II
14.30: Tállya–Mezőkövesd II
14.30: Hatvan–Salgótarján
14.30: Füzesgyarmat–Tiszafüred
14.30: Gyöngyös–Balassagyarmat
14.30: Jászberény–Tiszakécske
14.30: DVTK II–Cegléd
14.30: Tiszaújváros–Sajóbábony
14.30: Putnok–BVSC
14.30: Sényő–Eger

25. FORDULÓ
március 21.

15.00: Eger–Sajóbábony
15.00: Kisvárda II–Tiszaújváros
15.00: Cegléd–DVSC II
15.00: Tiszakécske–DVTK II
15.00: Balassagyarmat–Jászberény
15.00: Tiszafüred–Gyöngyös
15.00: Salgótarján–Füzesgyarmat
15.00: Mezőkövesd II–Hatvan
15.00: BVSC–Tállya
15.00: Sényő–Putnok

26. FORDULÓ
március 27.

15.00: Füzesgyarmat–Mezőkövesd II
15.00: Gyöngyös–Salgótarján
15.00: Jászberény–Tiszafüred
15.00: DVTK II–Balassagyarmat
15.00: DVSC II–Tiszakécske
15.00: Tiszaújváros–Cegléd
15.00: Sajóbábony–Kisvárda II
15.00: Tállya–Sényő
15.00: Hatvan–BVSC
15.00: Putnok–Eger

27. FORDULÓ
április 4.

16.30: Eger–Kisvárda II
16.30: Cegléd–Sajóbábony
16.30: Tiszakécske–Tiszaújváros
16.30: Balassagyarmat–DVSC II
16.30: Tiszafüred–DVTK II
16.30: Salgótarján–Jászberény
16.30: Mezőkövesd II–Gyöngyös
16.30: BVSC–Füzesgyarmat
16.30: Sényő–Hatvan
16.30: Putnok–Tállya

28. FORDULÓ
április 11.

14.30:
DVSC II–Tiszafüred
16.30: Jászberény–Mezőkövesd II
16.30: DVTK II–Salgótarján
16.30: Tiszaújváros–Balassagyarmat
16.30: Sajóbábony–Tiszakécske
16.30: Kisvárda II–Cegléd
16.30: Hatvan–Putnok
16.30: Füzesgyarmat–Sényő
16.30: Gyöngyös–BVSC
16.30: Tállya–Eger

29. FORDULÓ
április 14.

16.30: Tiszakécske–Kisvárda II
16.30: Balassagyarmat–Sajóbábony
16.30: Tiszafüred–Tiszaújváros
16.30: Salgótarján–DVSC II
16.30: Mezőkövesd II–DVTK II
16.30: Eger–Cegléd
16.30: BVSC–Jászberény
16.30: Sényő–Gyöngyös
16.30: Putnok–Füzesgyarmat
16.30: Tállya–Hatvan

30. FORDULÓ
április 18.

14.30: DVSC II–Mezőkövesd II
17.00: Tiszaújváros–Salgótarján
17.00: Sajóbábony–Tiszafüred
17.00: Kisvárda II–Balassagyarmat
17.00: Hatvan–Eger
17.00: Cegléd–Tiszakécske
17.00: Füzesgyarmat–Tállya
17.00: Gyöngyös–Putnok
17.00: Jászberény–Sényő
17.00: DVTK II–BVSC

31. FORDULÓ
április 25.

17.00: Eger–Tiszakécske
17.00: Balassagyarmat–Cegléd
17.00: Tiszafüred–Kisvárda II
17.00: Salgótarján–Sajóbábony
17.00: Mezőkövesd II–Tiszaújváros
17.00: BVSC–DVSC II
17.00: Sényő–DVTK II
17.00: Putnok–Jászberény
17.00: Tállya–Gyöngyös
17.00: Hatvan–Füzesgyarmat

32. FORDULÓ
április 28.
14.30: DVSC II–Sényő
17.00: Sajóbábony–Mezőkövesd II
17.00: Kisvárda II–Salgótarján
17.00: Cegléd–Tiszafüred
17.00: Tiszakécske–Balassagyarmat
17.00: Gyöngyös–Hatvan
17.00: Jászberény–Tállya
17.00: DVTK II–Putnok
17.00: Füzesgyarmat–Eger
17.00: Tiszaújváros–BVSC

33. FORDULÓ
május 2.
17.00: Tállya–DVTK II
17.30: Eger–Balassagyarmat
17.30: Tiszafüred–Tiszakécske
17.30: Salgótarján–Cegléd
17.30: Mezőkövesd II–Kisvárda II
17.30: BVSC–Sajóbábony
17.30: Sényő–Tiszaújváros
17.30: Putnok–DVSC II
17.30: Hatvan–Jászberény
17.30: Füzesgyarmat–Gyöngyös

34. FORDULÓ
május 9.
14.30: DVSC II–Tállya
15.00: Balassagyarmat–Tiszafüred
17.30: Mezőkövesd II–Cegléd
17.30: Tiszakécske–Salgótarján
17.30: Jászberény–Füzesgyarmat
17.30: DVTK II–Hatvan
17.30: Gyöngyös–Eger
17.30: Tiszaújváros–Putnok
17.30: Sajóbábony–Sényő
17.30: Kisvárda II–BVSC

35. FORDULÓ
május 12.

17.30: Salgótarján–Balassagyarmat
17.30: Mezőkövesd II–Tiszakécske
17.30: BVSC–Cegléd
17.30: Kisvárda II–Sényő
17.30: Eger–Tiszafüred
17.30: Putnok–Sajóbábony
17.30: Tállya–Tiszaújváros
17.30: Hatvan–DVSC II
17.30: Füzesgyarmat–DVTK II
17.30: Gyöngyös–Jászberény

36. FORDULÓ
május 16.
14.30: DVSC II–Füzesgyarmat
18.00: Tiszafüred–Salgótarján
18.00: DVTK II–GyöngyösJászberény–Eger
18.00: Balassagyarmat–Mezőkövesd II
18.00: DVTK II–Gyöngyös
18.00: Tiszaújváros–Hatvan
18.00: Sajóbábony–Tállya
18.00: Kisvárda II–Putnok
18.00: Cegléd–Sényő
18.00: Tiszakécske–BVSC

37. FORDULÓ
május 23.
16.30:
DVSC II–Gyöngyös
17.00: Tállya–Kisvárda II
18.00: Eger–Salgótarján
18.00: Mezőkövesd II–Tiszafüred
18.00: BVSC–Balassagyarmat
18.00: Sényő–Tiszakécske
18.00: Putnok–Cegléd
18.00: Hatvan–Sajóbábony
18.00: Füzesgyarmat–Tiszaújváros
18.00: Jászberény–DVTK II

38. FORDULÓ
május 30.

18.00: DVSC II–Jászberény
18.00: Tiszaújváros–Gyöngyös
18.00: Sajóbábony–Füzesgyarmat
18.00: Kisvárda II–Hatvan
18.00: Cegléd–Tállya
18.00: Salgótarján–Mezőkövesd II
18.00: DVTK II–Eger
18.00: Tiszakécske–Putnok
18.00: Balassagyarmat–Sényő
18.00: Tiszafüred–BVSC

KELETI CSOPORT 2019–2020