Ferencváros
0 - 0
MTK
NB II: ikszelt a Vasas Szegeden, győzelmével újra élen a Haladás

A labdarúgó NB II 13. fordulójának esti programjában a játéknap előtt éllovas Vasas gól nélküli döntetlent játszott Szegeden. Miután a második Haladás hajrában elért góllal legyőzte otthon Ajkát, most már a szombathelyiek vezetik a másodosztály tabelláját. A Kecskemét fél órát emberhátrányban játszva egy pontot gyűjtött be Békéscsabán, és visszacsúszott a harmadik helyre.

Pontokat veszített Békéscsabán a Kecskemét

Negyvenhét percig őrizte előnyét a Csaba az esélyesebb KTE ellen, ám a tíz főre fogyatkozó vendégek kiegyenlítettek.

A hajrágóllal nyert a Haladás az Ajka ellen

Monori győztes góljával fontos három pontot szereztek a zöld-fehérek, így újra az élen állnak.

Értékes pontokat hagyott a Vasas Szegeden

A forduló rangadója nagy csatát hozott, a gólok viszont elmaradtak a 3000 néző előtt lezajlott találkozón.

NB III: újra győzött a BKV, továbbra is vezet keleten

Az Előre újabb skalpot gyűjtött be, ezúttal a Békéscsaba II-t múlta felül.

NB II: a Kerület első hazai, a DVTK első vendégsikere

Megszerezte első hazai diadalát az újonc III. Kerületi TVE a labdarúgó NB II-ben. A 13. fordulóban az óbudai együttes a Siófokot győzte le. Győzelemmel mutatkozott be Feczkó Tamás a Nyíregyháza kispadán, csapata a Szolnokot múlta felül. Idegenben szerzett három pontot a Diósgyőr, a Pécs, a Csákvár és a Szentlőrinc, nem esett gól viszont a Budafok és a Budaörs találkozóján.

Szoros csatában diósgyőri siker a Tisza partján

Kondás Elemér együttese egygólos győzelmet aratott a sereghajtó Tiszakécske otthonában.

Győzelmével újra élen a Haladás, ikszelt a Vasas Szegeden

Tiszakécskén győzött a DVTK • Békéscsabán is pontot szerzett a KTE • Feczkó győzelemmel, Csizmadia döntetlennel mutatkozott be.

Schuszter góllövő cipője lett a Siófok veszte: kettővel nyert a Kerület

A fordulót megelőzően tíz hely volt a két csapat közt a tabellán, ezt azonban a játék képe alapján lehetetlen lett volna megtippelni...

Kétgólos győzelemmel debütált Feczkó Tamás

A Szolnok elleni kétgólos győzelemmel mutatkozott be a Nyíregyháza vezetőedzőjeként Feczkó Tamás.

Győzelmet ért a pécsiek nagy bedobása Győrben

Az ETO a Kecskemét után a PMFC-től is kikapott hazai pályán.

Grumics fejesével nyert a Szentlőrinc Soroksáron

Jól zárt a szentlőrinci retesz, két nyeretlen meccs után tért vissza a győztes útra Marián Sluka alakulata.

A Csákvár az első félidőben eldöntötte a meccset Dorogon

A Fejér megyei együttes maximálisan kihasználta, hogy 75 percet emberelőnyben futballozott.

Nem született gól Csizmadia Csaba visszatérő mérkőzésén

A kilencven perc során mindössze egy érvénytelen találatot jegyezhettünk fel Budafokon.

A harmadosztályt nem tudták megnyerni, most az NB II-ben feljutó helyen állnak

A Kecskemét edzője, Szabó István szerint a mostani NB II-ben legalább olyan követelményeknek kell megfelelni, mint a tíz évvel ezelőtti NB I-ben.

NB III: összeesett a játékos, rohammentő vitte el a pályáról

A legfontosabb fejlemény, hogy a fiatal bicskei labdarúgó nincs életveszélyben.

NB III: gól 60-ról! Játékostársai szerint elment az esze a BVSC csatárának

Csodagól a harmadik vonalból: „Egész meccs alatt a tizenhatos körül ólálkodott a hazaiak kapusa, elhatároztam, kicsit megtréfálom.”

NB II: döntetlent játszott a Szolnok Csákváron

A 6. fordulóból augusztus végén elmaradt Csákvár–Szolnok mérkőzést pótolták szerdán este a labdarúgó NB II-ben. A találkozó 2–2-re végződött.

Kétgólos hátrányból szerzett pontot a Szolnok

Hiába vezetett negyedóra elteltével két góllal a Csákvár, végül be kellett érnie az egy ponttal.

NB III: 0–3-ról fordított az Érd, ketten lőttek mesterhármast

Rangadót nyert a Kazincbarcika a BKV Előre ellen, így az élre állt a Keleti csoportban.

NB II: Feczkó Tamás lett a Nyíregyháza vezetőedzője

A Spartacus 12 forduló után a hatodik helyen áll a másodosztályban.

Megyei foci: börtönbüntetés a játékosnak, aki fél szemére megvakított egy drukkert

Az eset 2020 októberében történt, a sportoló vizespalackkal megdobta a szurkolót.

Kamu és gyémánt – Kun Zoltán publicisztikája

ALAPVONAL. A Diósgyőrnek szurkolni egyet jelentett a reménytelenséggel; a Diósgyőrnek szurkolni ugyanakkor egyet jelentett a reménnyel is, mivel volt egy város, ahol még a legszörnyűbb pillanatokban is imádni lehetett a futballt.

NB II: edzőváltás Budafokon is, Boér helyett újra Csizmadia

A 36 éves Csizmadia Csaba öt hónap után ülhet újra a 15. helyen álló XXII. kerületiek kispadján.

NB II: nemrég még éllovas volt, most edzőt vált a Nyíregyháza

A klub megerősítette, Szergej Pacaj és Sándor István távozik. Úgy tudjuk, Feczkó Tamás veheti át a csapat irányítását.

NB II: a Vasas legyőzte a III. Kerületet, és az élre állt

Az angyalföldiek a 77. percben emberhátrányba kerültek, az óbudaiak 11-est hibáztak.

Győzelmével a másodosztály tabellájának élére ugrott a Vasas

A Kerület büntetőt hibázott a 80. percben, Jova védése három pontot ért a Vasasnak.

DVTK: fellebbezés elfogadva, új eljárást indít az MLSZ

A klub cégvezetőjének reményei szerint a döntés általános változásokat hoz az ilyen eljárásokban.

NB II: ötöt vágott az Ajka, Szolnokon nyert az ETO, végre DVTK-siker

A labdarúgó NB II 12. fordulójának esti programjában az FC Ajka kiütötte a Tiszakécskét. A kiesés ellen küzdő Csákvár két góllal verte meg az élmezőnyben található Szegedet. A hárommeccses nyeretlenségi sorozat után újra győzni tudott a Diósgyőr, mégpedig a Dorog ellen. A Pécs hazai pályán a Budafokot verte meg, az ETO pedig három ponttal tért haza Szolnokról  – igaz, több mint 60 percet emberelőnyben futballozott.

Fordított és nyert a PMFC a ráérős Budafok ellen

Előzött a Pécs hazai pályán, miután a közvetlen rivális Budafok ellen hátrányból fordítva győzött.

Rögzített helyzetekből vette be a Szolnok kapuját az ETO

Emberelőnyben mindkét félidőben betalált az ETO, és elvitte a három pontot Szolnokról.

Kiütötte az Ajka a sereghajtót

Nem adott esélyt a bakonyi együttes hazai pályán a Tiszakécskének. A vendégek csak 5–0 után tudtak szépíteni.

Lezárta hárommeccses nyeretlenségi sorozatát a Diósgyőr

Könyves és Eperjesi találatával a Dorogot gyűrte le Kondás Elemér csapata.

Takács Tamás mesterhármasával simán nyert a Csákvár

Alaposan meglepte esélyesebb ellenfelét a csákvári gárda és már az első félidőben eldöntötte a meccset.

NB III: újabb sikerével továbbra is hibátlan a BKV

Ifjabb Lisztes Krisztián első gólját szerezte a Ferencváros NB III-as csapatában.

NB II: alulmaradt Soroksáron az éllovas Haladás, ikszelt a KTE és a Nyíregyháza

A labdarúgó NB II 12. fordulójában a játéknap előtt éllovas Haladás egy ráadásban kapott góllal alulmaradt Soroksáron, a Kecskemét pedig gól nélküli döntetlenre végzett odahaza a Nyíregyházával. Ugyancsak ikszelt a Siófok a Békéscsabával és a Budaörs a Szentlőrinccel.

Soroksáron kapott ki a listavezető Hali, élen az újonc KTE, újra nyert a DVTK

Szolnokon győzött az ETO • Öt gólt szerzett az Ajka • Takács Tamás klasszikus mesterhármasával verte a Csákvár a Szegedet

Csak helyzetekig jutottak a csapatok Kecskeméten

Élvezetes, jó iramú mérkőzést játszott a KTE és a Nyíregyháza Spartacus, gól végül nem született.

Egy pontot szerzett a Békéscsaba a döntetlenspecialista otthonában

A jó iramú, küzdelmes, sok szabálytalansággal tarkított meccsen négy gól született ötvenegy perc alatt.

A 92. percben értékesített büntető vette el a Haladás veretlenségét

A Soroksár a mérkőzés jó részében veszélyesebben játszott, de egészen a hosszabbításig nem tudott élni a lehetőségeivel.

Ellentétes félidőket követően ikszelt a Szentlőrinc Budaörsön

A baranyai csapat szerzett vezetést, de az előnyét a második félidőben már nem tudta megtartani.

NB III: legyőzte a Tatabányát a Veszprém, de továbbra is harmadik

Mindhárom csoportban egy mérkőzést rendeztek a labdarúgó NB III szombati játéknapján.

NB III: távozott a Rákosmente FC vezetőedzője

Hiába a javuló tendencia, Keller Zoltán elhagyta a XVII. kerületieket – az utánpótlásban sem folytatja munkáját.

NB III: ötöt vágott a DVTK II az Újpest II-nek, Suljic duplázott

A diósgyőriek 5–2-re legyőzték a lila-fehéreket. Az FTC és a Budapest Honvéd meccse 0–0 lett.

NB II: a sportigazgató mellett többen távoztak Tiszakécskéről

A játékosok közül Albert Ádám szerződését bontották fel, aki négy bajnokin játszott ebben az évadban.