Videó: a ZTE hármat, a Milan csak egy gólt szerzett az első félidőben

2022.07.23. 19:04
A ZTE 3–0-ra is vezetett már a Milan ellen Zalaegerszegen, de az olasz bajnok büntetőből még a szünet előtt szépített. Most magyar kommentárral megmutatjuk az első félidő góljait!

2. perc: GÓÓÓÓL! VEZET A ZTE! Tajti rúghatott szögletet a bal oldalról, jött a csúsztatás a rövidről visszafelé Beditől, lecsapott a labdára Meshack, és 12 méterről, ballal a léc alá lőtt. 1–0 2. perc: GÓÓÓÓL! VEZET A ZTE! Tajti rúghatott szögletet a bal oldalról, jött a csúsztatás a rövidről visszafelé Beditől, lecsapott a labdára Meshack, és 12 méterről, ballal a léc alá lőtt. 1–0

24. perc: GÓÓÓL! KETTŐVEL VEZET A ZTE! Nagy bedobás után megcsúsztatta a labdát Kálnoki-Kis, Brescianini nem tudta elfejelni a labdát, így lett jó Mocsinak, aki 5 méterről a kapuba fejelt. 2–0

27. perc: GÓÓÓÓL! JÓ NAGY DUGÓ VOLT! Tajti hozta fel a labdát középen, majd lövésre vállalkozott 22 méterről, és kegyetlenül kilőtte a jobb felsőt. 3–0

30. perc: GÓL! A tizenegyest Giroud végezte el, és ballal a kapu jobb oldalába lőtt, Demjén a másik irányba mozdult. 3–1

86. perc: GÓL! KAPASZKODIK A MILAN! Nem tudott felszabadítani a hazai védelem, Krunic kapta a labdát a tizenhatoson belül, felpörgette magának, majd nagy erővel a léc alá lőtt. 3–2

Olasz kommentárral.

A MÉRKŐZÉS ÉLŐ, SZÖVEGES TUDÓSÍTÁSA ITT!

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Zalaegerszegi TE–Milan (olasz) 3–2 (3–1)
Zalaegerszeg,
ZTE Aréna, 11 114 néző. Vezette: Andó-Szabó
ZTE:
Demjén – Gergényi, Mocsi, Kálnoki-Kis, Bedi – Tajti, Szankovics, Meshack (Diego Santos, 65.) – Májer (Huszti A., 65.), Németh D. (Ikoba, a szünetben), Szalay (Kovács B., a szünetben). Vezetőedző: Ricardo Moniz
MILAN:Tatarusanu (Maignan, 60.) – Florenzi (Calabria, 60.), Kalulu (Krunic, 60.), Gabbia, Ballo-Touré (Tomori, 60.) – Tonali (Adli, 60.), Brescianini (Bennaszer, 60.) – Junior Messias (Saelemaekers, 60.), B. Díaz (D. Maldini, 60.), Rebic (R. Leao, 60.) – Giroud (T. Hernandez, 60.). Vezetőedző: Stefano Pioli
Gólszerző:Meshack (2.), Mocsi (24.), Tajti (27.), ill. Giroud (30. – 11-esből), Krunic (86.)