Újpest: Jó időben gyújtották a szurkolók a tüzeket, kellett is nekünk – Csoboth

N-P. T.N-P. T.
2023.01.29. 21:12
A labdarúgó NB I 17. fordulójában az Újpest az első félidőben hátrányba került a Budapest Honvéd ellen, de a másodikban magához ragadta a kezdeményezést, fordított, és megnyerte a kiesés elkerülése szempontjából roppant fontos találkozót. A mérkőzés után a mindent eldöntő büntetőt kiharcoló Csoboth Kevinnel beszélgetett az NSO Tv stábja.

Csoboth Kevin nagyon örült a győzelemnek.

„De az első félidőt el kell felejteni, mert nem azt a játékot mutattuk, ami szerintem elfogadható lenne. A második játékrészre úgy jöttünk ki, hogy meg akarjuk fordítani, és ez sikerült is. A szurkolók is segítettek ebben, kilencven percen keresztül buzdítottak minket, nekik is köszönöm.”

Videónkban beszél arról, miért nem ment a csapatnak az első félidőben, hogyan rendezték a sorokat a szünetben. Mesél a büntetőről, amit ő harcolt ki, a szurkolók gyújtotta tüzekről, amik éppen az egyenlítő gól előtt villantak, de szóba került már a jövő heti, Ferencváros elleni derbi is.

A MÉRKŐZÉSRŐL BŐVEBBEN ITT OLVASHAT!

LABDARÚGÓ NB I
17. FORDULÓ
Újpest–Budapest Honvéd 2–1 (Kastrati 61., Antonov 75. – 11-esből, ill. Lukics 30. – 11-esből)