FUTBALLPROGRAM

NB I
15. FORDULÓ
20.00:
Paksi FC–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

NÉMET BUNDESLIGA
14. FORDULÓ
20.30:
Union Berlin–RB Leipzig (Tv: Arena4) – élőben az NSO-n!

SPANYOL LA LIGA
16. FORDULÓ
21.00:
Granada–Deportivo Alavés

TÖRÖK SÜPER LIG
15. FORDULÓ
18.00:
Kasimpasa–Besiktas (Tv: Sport2)

TOVÁBBI ÉLŐ KÖZVETÍTÉSEK ÉS FONTOSABB SPORTESEMÉNYEK

FORMULA–1
SZAÚDI NAGYDÍJ, DZSIDDA
14.30:
F1, 1. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
16.15:
F2, időmérő edzés (Tv: M4 Sport)
18.00: F1, 2. szabadedzés (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!

JÉGKORONG
ERSTE LIGA
17.00:
MAC HKB Újbuda–Brasov Wolves (romániai)
18.30: Debreceni EAC–Titánok 18.30
19.00: UNI Győr ETO HC–SC Csíkszereda (romániai)
OSZTRÁK LIGA
19.15:
Hydro Fehérvár AV19–Znojmo (cseh) (Tv: Digi Sport2)

KERÉKPÁR
19.30:
pályakerékpáros Bajnokok Ligája, London (Tv: Eurosport1)

KÉZILABDA
NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, SPANYOLORSZÁG
CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ
A-CSOPORT (Granollers)
18.00:
Franciaország–Angola
20.30: Montenegró–Szlovénia
B-CSOPORT (Llíria)
18.00:
Orosz csapat–Kamerun
20.30: Szerbia–Lengyelország
C-CSOPORT (Castelló)
18.00:
Románia–Irán
20.30: Norvégia–Kazahsztán
D-CSOPORT (Torrevieja)
18.00:
Hollandia–Puerto Rico
20.30: Svédország–Üzbegisztán

SAKK
13.30:
világbajnoki páros mérkőzés, Dubaj, 6. parti

SZNÚKER
UK CHAMPIONSHIP, YORK
14.00:
negyeddöntő, O’Sullivan (angol)–K. Wilson (angol) és McGill (skót)–Brecel (belga) (Tv: Eurosport2)
22.00: negyeddöntő, Hawkins (angol)–Hicks (angol) és Lisowski (angol)–Csao Hszin-tung (kínai) (Tv: Eurosport2)

TÉLI SPORTOK
Alpesi sí

18.45:
világkupaverseny, férfi szuperóriás-műlesiklás, Beaver Creek (Tv: Eurosport2)
20.30: világkupaverseny, női lesiklás, Lake Louise (Tv: Eurosport2)
Északi összetett
11.20 és 14.15:
világkupaverseny, nők, Lillehammer (Tv: Eurosport1)
Sífutás
12.15:
világkupaverseny, férfi és női sprint, Lillehammer (Tv: Eurosport1)
Síugrás
17.55:
világkupaverseny, selejtező, Wisla (Tv: Eurosport1)
Szabadstílusú sí
9.00:
világkupaverseny, nők, Ruka (Tv: Eurosport1)
12.05: világkupaverseny, Ruka (Tv: Eurosport2)
15.20: világkupaverseny, férfiak, Ruka (Tv: Eurosport1)

TENISZ
DAVIS-KUPA, MADRID
16.00:
elődöntő, Horvátország–Szerbia

VÍZILABDA
NŐI MAGYAR KUPA, NEGYEDDÖNTŐ
1. MÉRKŐZÉS
19.00:
III. kerületi TVE–Dunaújvárosi Főiskola VE