Női NB I: négygólos döntetlen az Astra és a Haladás meccsén

2022.04.24. 20:13
Az Astra HFC hazai pályán 2–2-es döntetlent játszott a Haladás Viktóriával a női labdarúgó NB I 17. fordulójának vasárnapi mérkőzésén.

Korán, már a 11. percben vezetést szerzett Kós Petra Klaudia góljával az Astra (1–0). A Haladás egyenlítése a 41. percben jött össze, Feketevíziová Tímea egalizált (1–1). A fordulás után ismét a vendégek támadója volt eredményes (1–2), de volt válasza a hazaiaknak, a hajrában Gelb Mónika állította be a 2–2-es végeredmény. Kós Petra Klaudia góljával az Astra (1–0). A Haladás egyenlítése a 41. percben jött össze, Feketevíziová Tímea egalizált (1–1). A fordulás után ismét a vendégek támadója volt eredményes (1–2), de volt válasza a hazaiaknak, a hajrában Gelb Mónika állította be a 2–2-es végeredmény.

Feketevíziová Tímea a múlt héten töltötte be a 20. életévét.

NŐI NB I
17. FORDULÓ

Astra HFC–Haladás Viktória 2–2
(Kós 11., Gelb 76., ill. Feketevíziová 41., 47.)

SZOMBATON JÁTSZOTTÁK
Ferencvárosi TC–Puskás Akadémia 6–0
(Németh D. 5., Vágó F. 22., 54., Szabó V. 48., Demeter R. 72., Csigi 76.)
Diósgyőri VTK–Győri ETO 3–3 (Balázs Cs. 3., Bradics 74., Barker 77., ill. Cameron 51., Vida B. 67., Rácz Zs. 70.)
MTK–Soroksár 4–0
(Nagy V. 60., Podolska 72., Milunovics 76., Madrid 80.)

1. Ferencváros 17 14 1 2 65–14 +51 43