Női NB I: az utolsó kérdésre is választ kaptunk az idényben

2018.06.02. 18:15
A Haladás Viktória hazai pályán 4–2-re legyőzte az Astrát a női labdarúgó NB I ötödik helyéért rendezett párharc harmadik mérkőzésén, így 2–1-es összesítéssel megnyerte az egyik fél második sikeréig tartó csatát.

A szombathelyi csapat a hajrához közelítve még csak 2–1-re vezetett, ám Tóth Alexandra és Siklér Kinga két percen belül szerzett egy-egy góljával eldöntötte a meccset.

A női bajnokság élvonalában ez volt a szezon utolsó mérkőzése, a többi kérdésre már korábban választ kaptunk: bajnok az MTK, ezüstérmes a Ferencváros, bronzérmes a DVTK, negyedik az ETO FC Győr, hetedik a Kóka, kiesett az Újpest. Az NB II-ből feljutott a szegedi Szent Mihály.

NŐI NB I
AZ 5. HELYÉRT, 3. MÉRKŐZÉS
Haladás Viktória–Asta HFC 4–2
(Siklér 15., 74., Balogh H. 45., Tóth A. 73., ill. Gelb 60., Sümegi 91.)
Az egyik fél második sikeréig tartó párharc végeredménye: 2–1 a Haladás Viktória javára