Női NB I: az ETO visszacsúszott a tabella utolsó helyére

M. D.M. D.
2020.10.17. 19:46
Az ETO FC Győr 3–2-re kikapott Csepelen a Kelen SC-től a női labdarúgó NB I 7. fordulójában szombaton, ezzel egyedüli nyeretlen csapatként visszacsúszott a tabella utolsó helyére.

Az eddig pont nélkül sereghajtó kelenföldiek győztes gólját a brazil Geovana szerezte a 93. percben.

A Győr kispadján ezen a mérkőzésen debütált a héten kinevezett 30 esztendős vezetőedző, Tóth Alexandra.

A játéknap másik meccsén a szombathelyi Viktória vert helyzetből felállva nyert 2–1-re Makón a Szent Mihály vendégeként.

NŐI NB I
7. FORDULÓ

Szent Mihály–Haladás-Viktória 1–2 (Török L. 4., ill. Fördős 20., Herczeg 74.)
Kelen SC–ETO FC Győr 3–2 (Telek-Sümegi 14., Zágonyi 61., Geovana 90+3., ill. Tillinger 55., Vida 88.)