Női NB I: a Fradi telel az élen, a DVTK 92. perces góllal nyert

M. D.M. D.
2019.12.01. 15:46
A Ferencváros 2–1-es győzelmet aratott az Astra vendégeként Üllőn, míg a DVTK 3–2-re megverte hazai környezetben a Haladás Viktóriát a női labdarúgó NB I 12. fordulójában, a bajnokság idei utolsó játéknapján.

Az FTC javított a Diósgyőr elleni hazai vereség után, és Mosdóczi Evelin, valamint a góllövőlista éllovasa, Vágó Fanny találatával 2–1-re győzött az Astra vendégeként Üllőn. A hazaiak az utolsó negyedóra kezdetén a legutóbbi négy fordulóban négyszer eredményes Dikanová Dominika révén szépítettek, de pontot szerezniük nem sikerült.FTC javított a Diósgyőr elleni hazai vereség után, és Mosdóczi Evelin, valamint a góllövőlista éllovasa, Vágó Fanny találatával 2–1-re győzött az Astra vendégeként Üllőn. A hazaiak az utolsó negyedóra kezdetén a legutóbbi négy fordulóban négyszer eredményes Dikanová Dominika révén szépítettek, de pontot szerezniük nem sikerült.

A zöld-fehérek jobb gólkülönbségüknek köszönhetően, az MTK-val és a vasárnap szintén nyerő DVTK-val azonos pontszámmal a tabella élén töltik a telet.

Ami a diósgyőrieket illeti: Fórizs Sándor csapata Hanna Marie Barker duplájával már 2–0-ra is vezetett a Haladás Viktória ellen, mégis a hosszabbításban esett Bianca Sandu-gólra volt szüksége ahhoz, hogy megnyerje a mérkőzést.

NŐI NB I
12. FORDULÓ
DVTK–Haladás Viktória 3–2
(Barker 26., 62., Sandu 92., ill. Rácz Zs. 71. – 11-esből, Manhart 86.)
Astra HFC–Ferencváros 1–2 (Dikanová 76., ill. Mosdóczi 36. – 11-esből, Vágó F. 73.)