Női NB I: a Fradi hetet vágott Szekszárdon, nyert az MTK

D. Á.D. Á.
2022.09.10. 18:33
A női labdarúgó NB I 4. fordulójában az MTK 2–0-ra legyőzte a Szent Mihály csapatát, a Ferencváros 7–0-ra kiütötte a Szekszárdot, a Diósgyőr 6–0-ra megverte a Kelen SC-t.

Az MTK viszonylag hamar, már az első félidőben lezárta a Szent Mihály elleni mérkőzést – a 18. percben Vachter Fanni, a 34. percben Sipos Lilla volt eredményes, a budapesti csapat két góllal győzött.

A Ferencváros nem állt le két gólnál – a zöld-fehérek hétszer szomorították el a szekszárdiakat, Szabó Viktória kétszer is betalált, Vágó Fanny is gólt szerzett.

A Diósgyőr is gólfesztivált rendezett, Balázs Csilláék hatot szórtak a Kelen SC otthonában.

NŐI NB I
4. FORDULÓ
MTK–Szent Mihály 2–0
(Vachter 18., Sipos 34.)
Szekszárd–Ferencváros 0–7 (Csányi 25., Fishley 36., Szabó V. 64., 78., Pusztai 74., Vágó F. 87., Bradics 90.)
Kelen SC–Diósgyőr 0–6 (Nagy P. 24., Balázs 30., 43., Nagy L. 39., Oláh 67., Komlós 79.)