Női NB I: 433 perces gólcsend tört meg a Fradi-pályán

2017.11.11. 20:24
Az MTK 1–0-ra nyert a DVTK otthonában, míg az Astra 3–1-es győzelmet aratott a Kóka felett a női labdarúgó NB I 10. fordulójának szombati játéknapján.

A címvédő MTK és az újonc DVTK kazincbarcikai összecsapásán egy gól döntött, amelyet a hajrában a vendégek támadója, Méry Rita szerzett. A kék-fehérek a legutóbbi öt meccsükön 13 pontot gyűjtöttek, így önbizalommal telve várhatják az ETO FC Győr elleni rangadót.MTK és az újonc DVTK kazincbarcikai összecsapásán egy gól döntött, amelyet a hajrában a vendégek támadója, Méry Rita szerzett. A kék-fehérek a legutóbbi öt meccsükön 13 pontot gyűjtöttek, így önbizalommal telve várhatják az ETO FC Győr elleni rangadót.

A Ferencváros női csapatának Bihari utcai sportcentrumában, a Kocsis Sándor Sportközpontban az Astra a második félidőben fordított a Kóka ellen (3–1). A vendégek egyenlítő találatát jegyző Halászi Kinga a csepeliek 433 perces góltalansági sorozatának vetett véget, majd Godvár Katalin remek szabadrúgásai a győzelmet eredményezték. Az Astra ezzel a sikerrel voltaképpen életben tartotta reményeit, hogy az alapszakasz után a felsőházi rájátszásban szerepeljen.