Fotó: Facebook/Budaörsi Sport Club Labdarúgó Szakosztály

 

A Ferencváros második csapatában a korábban sérült Ryan Mmaee is pályára lépett. Bár szerzett egy gólt, de nem igazán örülhetett neki, mert  a Szolnok 4–3-ra győzött.

A játéknap legeredményesebb játékosa a hódmezővásárhelyi Irmes Dávid és a hatvani Szanku Kristóf volt, mindketten három góllal segítették győzelemhez együttesüket.

NB III, 2. FORDULÓ
KELETI CSOPORT

Debreceni EAC–Debreceni VSC II 2–0
Eger SE–Hatvan 0–5
Hajdúszoboszló–Békéscsaba II 2–0
Jászberényi FC–Diósgyőri VTK II 1–4
Kisvárda II–Pénzügyőr SE 2–0
BKV Előre–Tiszafüred 2–1
BVSC-Zugló–Füzesgyarmat 4–1
Karcag–Sényő 1–1
Körösladány–Vasas II 3–1
Putnok FC–Tiszaújváros 3–1

A KELETI CSOPORT ÁLLÁSA 
1. BVSC-Zugló 2 2 8–1 +7  6
2. Kisvárda Master Good II 2 2 6–0 +6  6
3. Putnok FC 2 2 6–1 +5  6
4. BKV Előre 2 2 4–1 +3  6
5. FC Hatvan 2 1 1 6–1 +5  4
6. Aqua-General Hajdúszoboszló 2 1 1 3–1 +2  4
7. Tiszafüredi VSE 2 1 1 4–3 +1  3
7. DVTK II 2 1 1 4–3 +1  3
9. Pénzügyőr SE 2 1 1 3–2 +1  3
9. Körösladányi MSK 2 1 1 3–2 +1  3
9. DEAC 2 1 1 3–2 +1  3
12. DVSC II 2 1 1 1–2 –1  3
13. Füzesgyarmati SK 2 1 1 3–5 –2  3
14. Vasas FC II 2 1 1 4–6 –2  1
15. Karcagi SE 2 1 1 2–4 –2  1
16. Jászberényi FC 2 1 1 4–7 –3  1
17. Sényő-Carnifex FC 2 1 1 1–4 –3  1
18. Termálfürdő FC Tiszaújváros 2 2 1–6 –5  0
19. Békéscsaba 1912 Előre II 2 2 0–6 –6  0
20. Eger SE 2 2 0–9 –9  0

 

KÖZÉP-CSOPORT
Paksi FC II–Honvéd FC II 2–2
Bánk-Dalnoki LA–Makó FC 2–2
Ceglédi VSE–Hódmezővásárhely 1–4
PTE-PEAC C-Doki–Kecskeméti TE II 3–0
Szolnoki MÁV FC–Ferencvárosi TC II 4–3
Újpest FC II–FC Dabas 1–2
Balassagyarmat–Szekszárdi UFC 0–1
Iváncsa–ESMTK 2–0
Monor–Majosi SE 0–2
MTK II–Dunaújváros PASE 0–2

A KÖZÉP-CSOPORT ÁLLÁSA 
1. Hódmezővásárhelyi FC 2 2 6–1 +5  6
2. Majosi SE 2 2 4–0 +4  6
2. Iváncsa KSE 2 2 4–0 +4  6
4. Dunaújváros 2 1 1 3–1 +2  4
5. Budapest Honvéd-MFA II 2 1 1 5–4 +1  4
6. Makó FC 2 1 1 4–3 +1  4
7. PTE-PEAC 2 1 1 3–2 +1  3
8. Balassagyarmati VSE 2 1 1 2–1 +1  3
9. Ferencvárosi TC II 2 1 1 6–6 0 3
10. Szolnoki MÁV FC 2 1 1 5–5 0 3
11. Meton-FC Dabas SE 2 1 1 2–3 –1  3
12. Szekszárdi UFC 2 1 1 1–2 –1  3
12. ESMTK 2 1 1 1–2 –1  3
14. Ceglédi VSE 2 1 1 2–4 –2  3
15. Paksi FC II 2 2 3–3 0 2
16. Bánk-Dalnoki LA 2 1 1 2–3 –1  1
17. MTK Budapest II 2 2 2–5 –3  0
17. Monor 2 2 2–5 –3  0
19. Újpest FC II 2 2 1–4 –3  0
20. Kecskeméti TE II 2 2 0–4 –4  0

NYUGATI CSOPORT
Érdi VSE–Tatabányai SC 1–0
Gyirmót FC Győr II–Komárom VSE 1–1
ETO Akadémia–Bicskei TC 2–0
Csorna–Kelen SC 0–1
Móri SE–Mol Fehérvár FC II 1–4
FC Nagykanizsa–Zalaegerszegi TE FC II 2–3
Puskás Akadémia II–III. Kerületi TVE 1–1
Teskánd–Balatonfüred 3–1
VLS Veszprém–Kaposvári Rákóczi 2–0
Budaörs–Zsámbék 5–0

A NYUGATI CSOPORT ÁLLÁSA 
1. Practical VLS Veszprém 2 2 4–0 +4  6
1. ETO Akadémia 2 2 4–0 +4  6
3. Kelen SC 2 2 4–1 +3  6
4. Érdi VSE 2 2 2–0 +2  6
5. Gyirmót FC Győr II 2 1 1 4–3 +1  4
6. ZTE FC II 2 1 1 3–2 +1  4
6. Puskás Akadémia FC II. 2 1 1 3–2 +1  4
8. Budaörs 2 1 1 6–3 +3  3
9. Mol Fehérvár FC II. 2 1 1 6–4 +2  3
10. Tatabányai SC 2 1 1 5–3 +2  3
11. FC Nagykanizsa 2 1 1 3–3 0 3
12. Technoroll Teskánd KSE 2 1 1 5–6 –1  3
13. Komárom VSE 2 1 1 1–2 –1  1
14. Bicskei TC 2 1 1 4–6 –2  1
15. III. Kerületi TVE 2 1 1 1–3 –2  1
16. Móri SE 2 1 1 5–8 –3  1
17. Zsámbéki SK 2 1 1 0–5 –5  1
18. Csornai SE 2 2 1–3 –2  0
19. Kaposvári Rákóczi FC 2 2 0–3 –3  0
20. Balatonfüredi FC 2 2 1–5 –4  0