NB I: Vignjevics a szünetben más hangnemben beszélt velünk – Banai

PUSZTAI VIOLAPUSZTAI VIOLA
2019.10.27. 06:30
Tizennyolc helyzet az újpesti, tizennégy a zalaegerszegi oldalon, gól azonban nem esett a két csapat mérkőzésén a labdarúgó NB I 10. fordulójában. A mérkőzés után Banai Dávid és Stieber Zoltán fejtegette az okokat az NSO Tv-nek.

„Belülről nem éreztem, hogy nagyon döcögne a játék, de a szünetben valóban kicsit más hangnemben beszélt velünk a mester, próbálta felrázni a csapatot –
reagált arra Banai Dávid, az Újpest kapusa, hogyNebojsa Vignjevics vezetőedző a sajtótájékoztatónazt mondta, valami nem stimmelt a csapatával a ZTE elleni mérkőzésen. – Helyezekig eljutottunk, de az a fránya gól hiányzik a játékunkból, már két hete ezzel küszködünk. Egy jó dolog volt ma, hogy nem kaptunk gólt.”

A ZTE-nek is bőven akadtak lehetőségei, hogy ne egy, hanem három ponttal távozzon az Illovszky Rudolf Stadionból. Sőt, volt olyan helyzetük is, amely annyira kihagyhatatlannak tűnt – Stieber Zoltán keresztpassza után Ikoba a bal sarok elől kapu mellé vágta a labdát –, hogy többen is gólnak látták.

„Beadtam neki a labdát, a hosszún érkezett, talán eltörte, van ilyen. Lehet, hogy a jövő héten velem történik meg – idézte fel a szituációt Stieber. – Nem játszottunk rosszul, de ugyanaz történt, mint az elmúlt hetek mérkőzésein: 60-70 percig nagyon jól bírjuk, de nem jön az az egy gól, ami lökést adna, és megszereznénk vele a három pontot.”

Videónkban Banai elmondja,egyetért-e Vignjevics véleményével, miszerint mentális okok miatt nem szereztek gólt a ZTE ellen.