Az M4 Sport és az M4 Sport+ az összes mérkőzést élőben közvetíti (Fotó: Tumbász Hédi)

 

LABDARÚGÓ NB I
23. FORDULÓ
Február 26., péntek
20.00:
Diósgyőri VTK–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport)
Február 27., szombat
14.45: Budafoki MTE–Kisvárda (Tv: M4 Sport)
17.00: Puskás Akadémia–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport)
19.30: MTK Budapest–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
Február 28., vasárnap
14.30: Paksi FC–Újpest FC (Tv: M4 Sport)
17.00: Zalaegerszegi TE FC–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport)

24. FORDULÓ
Március 2., kedd

15.15: Kisvárda–Puskás Akadémia (Tv: M4 Sport)
17.30: Budapest Honvéd–MTK Budapest (Tv: M4 Sport)
20.00: Ferencváros–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport)
Március 3., szerda
15.15: Mezőkövesd–Zalaegerszegi TE FC (Tv: M4 Sport)
17.30: Újpest FC–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport)
20.00: Mol Fehérvár FC–Paksi FC (Tv: M4 Sport)

25. FORDULÓ
Március 5., péntek

20.00: Diósgyőri VTK–MTK Budapest (Tv: M4 Sport)
Március 6., szombat
17.00: Paksi FC–Mezőkövesd (Tv: M4 Sport+)
19.30: Puskás Akadémia–Újpest FC (Tv: M4 Sport)
Március 7., vasárnap
16.00: Budapest Honvéd–Kisvárda (Tv: M4 Sport+)
18.00: Zalaegerszegi TE FC–Ferencváros (Tv: M4 Sport)
20.15: Budafoki MTE–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport)

26. FORDULÓ
Március 13., szombat

14.45: Újpest FC–Kisvárda (Tv: M4 Sport)
17.00: MTK Budapest–Zalaegerszegi TE FC (Tv: M4 Sport)
19.30: Diósgyőri VTK–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport)
Március 14., vasárnap
14.05: Mezőkövesd–Budafoki MTE (Tv: M4 Sport+)
17.00: Ferencváros–Paksi FC (Tv: M4 Sport)
19.15: Puskás Akadémia–Mol Fehérvár FC (Tv: M4 Sport)

A BAJNOKSÁG EDDIGI EREDMÉNYEIT ÉS TOVÁBBI MENETRENDJÉT ITT TALÁLJA!

 A BAJNOKSÁG ÁLLÁSA
  1. Ferencvárosi TC18134136–10+2643
  2. Mol Fehérvár1895442–21+2132
  3. Kisvárda1877420–20    028
  4. Puskás Akadémia1883722–25  –327
  5. MTK Budapest1875626–24  +226
  6. Paksi FC1874735–35    025
  7. Mezőkövesd1873819–24  –524
  8. Zalaegerszegi TE1864834–34    022
  9. Budapest Honvéd1856728–26  +221
10. Újpest FC1854922–40–1819
11. Budafoki MTE1845920–32–1217
12. Diósgyőri VTK18421221–34–1314