Két éve 5–0-ra nyertek a zöld-fehérek Bicskén, Boli egyszer volt eredményes (Fotó: Török Attila)

 

MOL MAGYAR KUPA
3. FORDULÓ (A LEGJOBB 32 KÖZÉ JUTÁSÉRT)
SZEPTEMBER 17.

13.00: Mátészalkai MTK (Szabolcs-Szatmár-Bereg I.)–Újpest FC
13.00: Szegedi VSE Pizzamonster (Csongrád-Csanád I.)–Békéscsaba 1912 Előre (NB II)
13.30: Dorogi FC (NB II)–Budapest Honvéd (Tv: M4 Sport)
13.30: FC Nagykanizsa (NB III)–FC Hatvan (NB III)
15.00: Balassagyarmati Városi SE (NB III)–Vasas FC
15.00: Kaposvári Rákóczi FC (NB III)–Zalaegerszegi TE FC
15.00: BVSC Zugló (NB III)–Kisvárda
15.00: Szekszárdi UFC (NB III)–Mezőkövesd Zsóry FC
15.00: Tiszafüredi VSE (NB III)–BFC Siófok (NB II)
15.00: Bölcske SE (Tolna I.)–Budafoki MTE (NB II)
15.00: Jászberényi FC (NB III)–Debreceni EAC (NB III)
15.00: Balatonfüredi FC (NB III)–Komáromi VSE (NB III)
15.00: Mezőörs KSE (Győr-Moson-Sopron II.)–BTE Felsőzsolca (Borsod-Abaúj-Zemplén I.)
15.00: Zalaszentgróti VFC (Zala I.)–Monor (NB III)
15.00: Iváncsa KSE (NB III)–Gyirmót FC Győr (NB II)
15.00: Nagyatádi FC (Somogy I.)–Deszk SC (Csongrád-Csanád I.)
15.00: ESMTK (NB III)–Soroksár SC (NB II)
15.00: Pécsvárad SE Prosport.hu (Baranya I.)–ETO FC Győr (NB II)
15.00: Füzesgyarmati SK (NB III)–Credobus Mosonmagyaróvár (NB II)
16.00: Aqvital FC Csákvár (NB II)–Puskás Akadémia FC
16.00: Diósgyőri VTK (NB II)–Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II) (Tv: M4 Sport)
17.00: HR-Rent Kozármisleny (NB II)–Kolorcity Kazincbarcika SC (NB II)
17.00: FC Ajka (NB II)–Szentlőrinc (NB II)
SZEPTEMBER 18.
13.00: Pécsi MFC (NB II)–Paksi FC (Tv: M4 Sport)
15.00: Meton FC Dabas SE (NB III)–Debreceni VSC
15.00: Tiszakécskei LC (NB II)–Kecskeméti TE
15.00: III. Kerületi TVE (NB III)–Mol Fehérvár FC
15.00: Monostorpályi SE (Hajdú-Bihar I.)–Nyíregyháza Spartacus FC (NB II)
15.00: Nyergesújfalu SE (Komárom-Esztergom I.)–Szolnoki MÁV FC (NB III)
15.00: Putnok FC (NB III)–Szombathelyi Haladás (NB II)
16.00: Bicskei TC (NB III)–Ferencvárosi TC (Tv: M4 Sport)
18.00: XV. Kerületi Issimo SE (BLSZ I.)–MTK Budapest (NB II)