Ez a tét (Fotó: AFP)

A sorozatban a főtáblán 160 csapat lesz, a 12 NB I-es és 20 NB II-es klub mellett az összes olyan NB III-as sportszervezet is, amely nem indít csapatot az élvonalban vagy a másodosztályban.

A Mol Magyar Kupa 1. és 2. fordulójában az OTP Bank Liga és a Merkantil Bank Liga együttesei még nem vesznek részt, így az első körben 128 csapat lesz érdekelt, a másodikban pedig 64.

MOL MAGYAR KUPA, 1. FORDULÓ (augusztus 7–8.)
Aqua-General Hajdúszoboszlói SE (NB III)–Balassagyarmati VSE (NB III)
Érsekvadkerti SE (megyei I.)–Karancslapujtő KSE (megyei I.)
Austria-J. Vásárosnamény (megyei I.)–Sényő-Carnifex FC (NB III)
Tüzépker-Derecskei LSE (megyei I.)–Gyöngyösi AK-Mátra-Beton (megyei I.)
BTE Felsőzsolca (megyei I.)–Salgótarjáni BTC (NB III)
Energia SC Gyöngyös (megyei I.)–Tállya KSE (NB III)
Debreceni EAC (NB III)–Tiszafüredi VSE (NB III)
Encs VSC (megyei I.)–Ibrány SE (megyei I.)
Monostorpályi SE (megyei I.)–Berkenye SE (megyei I.)
Rakamazi Spartacus SE (megyei II.)–Heréd LC (megyei I.)
Eger SE (NB III)–Putnok FC (NB III)
Nagydobosi LSE (megyei II.)–Tarpa SC (megyei I.)
Csenger FC (megyei I.)–Kolorcity Kazincbarcika SC (NB III)
FC Hatvan (megyei I.)–Sajóbábonyi VSE (megyei I.)
Vác FC (NB III)–Termálfürdő FC Tiszaújváros (NB III)
Cigánd SE (megyei I.)–Hidasnémeti VSC Polgári (NB III)
Jánoshalmi FC (megyei I.)–ESK Kiskundorozsma (megyei I.)
Szegedi VSE (megyei I.)–Füzesgyarmati SK (NB III)
Körösladányi MSK (megyei I.)–FC Dabas (NB III)
Jamina SE Békéscsaba (megyei I.)–Gyulai Termál FC (megyei I.)
Kiskőrösi LC (megyei I.)–Dabas-Gyón FC (NB III)
Fővárosi Vízművek SK (megyei I.)–Szabadszállási SE (megyei I.)
Tiszasziget SE (megyei I.)–BVSC-Zugló (NB III)
Ikarus BSE (megyei I.)–Hódmezővásárhelyi FC (NB III)
Ráckeve VAFC (megyei I.)–Kalocsai FC (megyei I.)
Albertirsai SE (megyei II.)–Karcagi SE (megyei I.)
Algyő SK (megyei I.)–UFC Gyömrő (megyei I.)
CSO-KI Sport (megyei I.)–Jászberényi FC (NB III)
Taksony SE (megyei I.)–Ceglédi VSE (NB III)
Szarvasi FC 1905 (megyei I.)–ESMTK (NB III)
Monor (NB III)–Rákosmente FC (NB III)
Törökszentmiklósi FC (NB III)–BKV Előre (NB III)
Koroncó KSSZE (mgyei I.)–Szentantalfa NVSE (megyei I.)
Zsámbéki SK (megyei I.)–Lipót Pékség SE (megyei I.)
Tutitextil Körmend VSE (megyei II.)–Credobus Mosonmagyaróvár (NB III)
Csornai SE (megyei I.)–Balatonfüredi FC (NB III)
Jánossomorjai SE (megyei I.)–VLS Veszprém (NB III)
Csolnoki SZSE (megyei II.)–SC Sopron (NB III)
Tanakajd TC (megyei II.)–Balatonalmádi SE (megyei I.)
Technoroll Teskánd KSE (megyei I.)–Sárvár FC (megyei I.)
Mosonszentmiklós SE (megyei II.)–Perbál SC (megyei II.)
Móri SE (megyei I.)–Femat Csesztreg (megyei I.)
Táplán SE (megyei I.)–Tatabányai SC (NB III)
Győrújbarát SE (megyei I.)–Pápai Perutz FC (NB III)
Abda SC-VVFK BAU (megyei I.)–Tihanyi FC (megyei I.)
FC Esztergom (megyei I.)–Zalaszentgróti VFC (megyei I.)
Haladás VSE-Zanati SE (megyei I.)–Sza-Bi Qualit Ménfőcsanak (megyei I.)
Úrkút SK (megyei I.)–Komárom VSE (NB III)
Pécsi VSK (megyei I.)–Iváncsa KSE (NB III)
Gárdony-Agárdi Gyógyfürdő (NB III)–Kaposvári Rákóczi FC (NB III)
Majosi SE (megyei I.)–Pécsvárad SE R-Bus (megyei I.)
Sárosd NKSC (megyei I.)–Sport36 Komlói Bányász (megyei I.)
Semjénháza SE (megyei I.)–Balatoni Vasas SE (megyei I.)
Budai FC (megyei II.)–Tordas Fész (megyei I.)
Kadarkút VSK (megyei I.)–HR-Rent Kozármisleny (NB III)
Ercsi Kinizsi SE (megyei I.)–Villány TC (megyei I.)
THSE-Szabadkikötő (megyei I.)–Kelen SC (NB III)
Bátaszék SE (megyei I.)–Érdi VSE (NB III)
MUN SE (megyei I.)–Csepel FC (megyei I.)
Balatonkeresztúr SK (megyei I.)–Bonyhád VLC (megyei I.)
Nagyatádi FC (megyei I.)–Dunaújváros (NB III)
VSK Tököl (megyei I.)–Szepetnek SE (megyei I.)
Somogysárd SE (megyei I.)–FC Nagykanizsa (NB III)
Szekszárdi UFC (NB III)–Bicskei TC (NB III)