Ligakupa: Dombi gólt szerzett, a DVSC nyert Kövesden

2013.09.11. 20:51
A DVSC-Teva 2–0-ra győzött a Mezőkövesd Zsóry otthonában a labdarúgó Ligakupa B-csoportjának második fordulójában. A Loki rutinos játékosa, Dombi Tibor révén szerzett vezetést, majd a végeredményt Alekszandar Trninics állította be, szabadrúgásból.

A Loki a megsérülő Slimane Bouadlát váltó Dombi Tibor góljával került előnybe a 41. percben: Spitzmüller István ugratta ki a rutinos középpályást, aki bevitte a labdát a tizenhatoson belülre, majd 15 méterről a bal felsőbe tekert. Alekszandar Trninics gólja döntötte el a meccset: a szerb légiós az 58. minutumban 25 méterről végzett el szabadrúgást, lapos lövése becsapta Horváth Tamást, így alakult ki a végeredmény. (0–2)

LIGAKUPA, CSOPORTKÖR, 2. FORDULÓ
B-CSOPORT
MEZŐKÖVESD-ZSÓRY–DVSC-TEVA 0–2 (0–1)

Mezőkövesd, 800 néző. Vezette: Böcskei B. (Erős G., Ring Gy.)
MEZŐKÖVESD: Horváth T. – Búrány, Szalai V., Gévay, Éles – Kiss M., Pilibaitis, Bognár I. (Bogdány, 81.), Petneházi (Balajti, 64.) – Harsányi, Olasz D. (George, a szünetben). Vezetőedző: Véber György
DVSC: Novakovics – Ludánszki, Trninics, Brkovics, Króner – Bernáth Cs., Sli. Bouadla (Dombi, 31.), Spitzmüller, Ferenczi J. – Sidibe (Szabó R., 91.), Szécsi (Molnár T., 85.). Vezetőedző: Kondás Elemér
Gólszerző: Dombi (0–1) a 41., Trninics (0–2) az 58. percben