Futsal NB I: kiélezett meccsen nyert az FTC az Újpest ellen

K. B.K. B.
2021.04.29. 23:36
Parázs csatában 4–3-ra nyert az Újpest otthonában a Ferencvárosi TC a futsal NB I alsóházának 7. fordulójában.

Az első félidőben 2–1-re vezetett az Újpest, ám a 13. percben Lucas Moreira öngóljával egyenlített az FTC, így döntetlennel vonultak szünetre a felek.Újpest, ám a 13. percben Lucas Moreira öngóljával egyenlített az FTC, így döntetlennel vonultak szünetre a felek.

A második játékrész első percében a hazaiak játékosa, Horváth Benedek ismét előnyhöz juttatta a lila-fehéreket (3–2), de Hosszú Ádám kétszer is betalált, fordított (3–4). Az összecsapás utolsó előtti, tehát a 39. percében két piros lapot is kiosztott a játékvezető: Hosszúnak és Anton Klusinnak (Újpest) járt.

Az FTC vezeti a tabellát, az Újpest pedig a negyedik pozícióban tanyázik.