Futsal NB I: három öngóllal nyert a Haladás

K. B.K. B.
2021.04.30. 22:18
Érdekes meccsen győzött a Haladás (Fotó: Vas Népe/Unger Tamás)
A Haladás VSE győzött, a Berettyóújfalú és a Kecskemét ikszelt a férfi futsal NB I felsőházában pénteken, míg az alsóházban a Nyírgyulaj KSE tízgólos különbségű diadalt aratott.

A felsőház éllovasa, a Haladás VSE 4–2-es sikert ért el hazai pályán a DEAC-cal szemben. De nem akárhogyan! A négy találatból három öngólból született – érdekesség, hogy a debreceniek játékosa, Kántor Tamás a második és a harmadik percben egyaránt a saját kapujába lőtte a labdát.

A tabellán második MVFC Berettyóújfalu hazai pályán 2–2-es eredményt ért el a sereghajtó SG Kecskeméttel szemben úgy, hogy 0–2-ről állt fel.

Az alsóházban nagy különbségű győzelmet aratott a Nyírgyulaj KSE a Dunaferr ellen: 11–1-re nyert.

FUTSAL NB I
FELSŐHÁZ
Haladás VSE–Debreceni EAC 4–2
(Kántor 2., 3. – mindkettő öngól, Tóth 17., Faragó 30. – öngól, ill.Szentes 23., Diniz 25.)
MVFC Berettyóújfalu–SG Kecskemét 2–2(Fernandes 28., Nagy 37., ill. Gavrilovic 15., Kulcsár 22.)
ALSÓHÁZ
Nyírgyulaj KSE–Dunaferr FC 11–1
(Lapa 3., Nagy 6., 23., Longo 8., Vlajszovics 10., 11., 32., Csoma 18., 36., Harmati 37., Hajdu 40., ill. Kovács 5.)

A felsőház állása: 1. Haladás 21 pont (6 mérkőzés), 2. Berettyóújfalu 17 (5), 3. Debreceni EAC 7 (6), 4. Veszprém 6 (5), 5. Kecskemét 2 (6)
Az alsóház állása: 1. FTC 19 pont (6 mérkőzés), 2. Nyírgyulaj KSE 15 (6), 3. Aramis SE 10 (5), 4. Újpest 9 (5), Dunaferr 1 (6)