Futsal MK: sima ETO-siker a döntőben a Haladás ellen

2013.03.10. 18:34
A Haladás VSE nem tudta megnehezíteni a Rába ETO dolgát a férfi futsal Magyar Kupa döntőjében. A győriek végig irányítottak a mérkőzésen, és megérdemelt győzelmet aratta (7–1), így harmadik alkalommal hódították el a Magyar Kupát.

FUTSAL
MAGYAR KUPA, DÖNTŐ

RÁBA ETO–SWIETELSKY-HALADÁS 7–1 (2–1)
Győr, 800 néző. Vezette: Kovács G., Farkas B.
RÁBA ETO: Balázs – Juanra, Lódi, Dróth, Ramada. Csere: Matkovics (kapus), Al-Ioani, Szeghy, Harnisch, Bárdosi, Horváth G. Edző: Marcos Angulo
HALADÁS: Sipos G. – Horváth P., Halmos, Czeglédi, Jáger. Csere: Sipos N., Bagó, Joó, Egle, Gugcsó, Koronczai, Schimmer. Edző: Horváth Levente
Gólszerző: Dróth (3), Juanra (2), Ramada, Bárdosi, ill. Joó
Marcos Angulo: – A csapat ezt a célt teljesítette, megyünk tovább a bajnoki aranyérmekért.
Horváth Levente: – Az első félidőben jól tartottuk magunkat, később azonban megmutatkozott a két csapat közötti különbség.FUTSAL