Futsal: hiába egyenlített a Dunaferr, a DEAC nyert

V. J.V. J.
2020.10.16. 20:55
Kántor Tamás szerezte a DEAC első gólját (Fotó: Molnár Péter/Hajdú-Bihari Napló – archív)
A Debreceni EAC 3–2-re legyőzte Dunaferr DUE Dutrade FC csapatát a férfi futsal NB I pénteki játéknapján.

Fordulatos mérkőzést játszott egymással a debreceni és a dunaújvárosi csapat. Kántor révén már a mérkőzés elején vezetett a DEAC, majd előnyüket Rácz a 19. percen megduplázta. A válaszra ezután nem kellett sokat várni, Csányi és Hinojosa révén villámgyorsan két gólt is lőtt a Dunaferr, így döntetlennel zárult az első félidő.

A második játékrészben viszont már csak a hazaiak tudtak betalálni: a végeredményt Siska gólja alakította ki a 28. percben.

TABELLA ITT!

FUTSAL NB I
6. FORDULÓ

Debreceni EAC–Dunaferr DUE Dutrade FC 3–2 (Kántor 2., Rácz 19., Siska 28., ill. Csányi 20., Hinojosa 20.)