Felkészülés: kétgólos előnyről ikszelt a Kisvárda

Cs. B.Cs. B.
2022.01.14. 16:18
Bumba is eredményes volt (Fotó: Török Attila)
A labdarúgó NB I-ben második helyen telelő Kisvárda hiába vezetett 2–0-ra a Neftci Baki ellen, az azeriek ledolgozták hátrányukat, így 2–2-vel végződött a várdaiak első törökországi felkészülési meccse.

Az NB I jelenlegi kiírásában remek idényt futó Kisvárda hamar kétgólos előnybe került, a nemrég a második csapathoz való átirányítással fenyegetett Claudiu Bumba, valamintDriton Camaj góljával már a 14. percben 2–0-ra vezetett.

Mégsem tudta megnyerni a mérkőzést a magyar csapat, a Neftci az első félidő végén szépített, majd a 71. percben egyenlített, így döntetlennel zárult a mérkőzés (2–2).