Felkészülés: bronzmeccset játszik a Haladás a Király-kupán

2016.07.02. 15:51
A labdarúgó NB I-ben szereplő Szombathelyi Haladás 1–0-s vereséget szenvedett a Soprontól a Király-kupán, így bronzmeccset játszik majd.

A 2x30 perces mérkőzésen a találkozó egyetlen gólját Zamostny Balázs szerezte az 53. percben. A szombathelyiek által szervezett tornán így a Sopron jutott a 19 órától megrendezendő döntőbe, ellenfele pedig a Vasas–SV Drassburg meccs győztese lesz.Zamostny Balázs szerezte az 53. percben. A szombathelyiek által szervezett tornán így a Sopron jutott a 19 órától megrendezendő döntőbe, ellenfele pedig a Vasas–SV Drassburg meccs győztese lesz.