Felkészülés: a Honvéd döntetlent játszott NB II-es ellenfelével

2022.03.26. 14:51
(Fotó: Facebook/Budapest Honvéd FC)
A Budapest Honvéd 2–2-es döntetlent játszott hazai pályán az NB II-es Szentlőrinccel felkészülési mérkőzésen.

A másodosztályban 10. helyen álló vendégcsapat a gól nélküli első félidőt követően a második játékrész közepén kevesebb mint öt perc leforgása alatt 2–0-s előnybe került: előbb Rétyi Róbert, majd Bányai Péter értékesített egy tizenegyest.

A kispestiek a 84. percben Mayer Milán révén szépítettek, majd ők is kaptak egy büntetőt, amelyet Banó-Szabó Bence belőtt, így 2–2-es döntetlennel zárult a Budapest Honvéd edzőközpontjában megrendezett mérkőzés.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Budapest Honvéd–Szentlőrinc (NB II) 2–2
(Mayer M. 84., Banó-Szabó 87. – 11-esből, ill. Rétyi 62. – 11-esből, Bányai 66. – 11-esből)
Később:
Szeged-Csanád Grosics Akadémia (NB II)–Ferencváros 0–1 (Pejovics 86. – öngól)
Korábban:
Mol Fehérvár FC–Budafoki MTE (NB II) 2–1 (Nikolics 15., Bambgoye 75., ill. Beke P. 86.)