DVSC: a házigólkirály-jelölt és a kapus is megsérült a Fradi ellen

R. B.R. B.
2019.11.14. 11:55
Nagy Sándort hordágyon kellett levinni az FTC elleni találkozón (Fotó: Tumbász Hédi)
Az NB I-ben szereplő Debreceni VSC tájékoztatása szerint két labdarúgója megsérült a legutóbbi, Ferencváros elleni bajnoki mérkőzésen (1–6). Nagy Sándornak combsérülés, Szécsi Márknak agyrázkódás miatt kell pihennie.

A 34 esztendős kapust az 58. percben kellett lecserélni, az orvosi jelentés szerint beszakadt a combizma. A Loki nem közölte, pontosan hány hétig lesz harcképtelen az ősszel 11 élvonalbeli találkozón kezdő futballista.

Szécsi Márkot – aki négy góljával a legeredményesebb debreceni játékos a bajnokságban – a félidőben cserélte le Herczeg András. A helyére Kundrák Norbert állt be, aki az 50. percben betalált. A 25 esztendős Szécsinek agyrázkódása van, ezen a héten pihennie kell.

A hajdúsági klub jelezte azt is, Bényei Balázs továbbra is vállsérüléssel bajlódok, Bódi Ádám viszont hamarosan teljes értékű edzésmunkát végezhet.