Paksi FC
NB I: Ennyi győzelem már nem véletlen – Oenning a Budafok elleni siker után

Csizmadia Csaba konfliktusba került kiállított játékosával, aki visszajött az öltözőből, hogy reklamáljon.

NB I: kétgólos hátrányból egyenlített a Paks Fehérváron

A labdarúgó NB I 24. fordulójának záró mérkőzésén a Mol Fehérvár már két góllal is vezetett a Paks ellen odahaza, de a vége 2–2 lett.

Továbbra sem megy odahaza a bajnokságban a Mol Fehérvárnak

Két góllal vezetett, és ziccerek sorát szórakozta el a fehérvári csapat, majd ex-Vidi-játékos duplájával egyenlített a Paks!

NB I: az Újpest a 90. és a 91. percben lőtt góllal verte meg a Budafokot

Bese Balázs bravúrt bravúrra halmozott, de az utolsó pillanatokban már ő is tehetetlen volt.

Hiába a budafoki Bese bravúrjai, az Újpest nevethetett a végén

A vendégkapus óriási meccset játszott, de a 90. percben egy megpattanó lövés kifogott rajta. A vége 2–0!

NB I: a Mezőkövesd nem lazít, a ZTE-t is legyőzte

11 meccs a bajnokságban vereség nélkül. A Zalaegerszeg nem tudta megnehezíteni a hazaiak dolgát.

Klubrekordot jelentő győzelemmel masírozik a Mezőkövesd

NB I: Nagy hiba lenne azt mondani, hogy jól futballoztunk – Horváth Ferenc

Boris: Csalódottak vagyunk, azonban a célunk nem változott • Supka: ez már hétről hétre így van.

NB I: A szünet után már látszott a motiváció a fiúkon – Rebrov

Zoran Zekic szerint a vereség ellenére jobban játszott a Diósgyőr, mint amikor legyőzte a Ferencvárost a Groupamában.

NB I: a Ferencváros hazai pályán most legyőzte a Diósgyőrt

A labdarúgó NB I 24. fordulójában a Ferencváros hazai pályán 1–0-ra legyőzte a Diósgyőri VTK-t, Franck Boli góljával.

A Ferencváros visszavágott a Diósgyőrnek

A zöld-fehérek újabb lépést tettek a címvédés felé, az utolsó helyen álló DVTK-nak nagyon kellett volna a pont.

NB I: a Honvéd kétgólos hátrányból fordított az MTK ellen

Balogh Norbert egy perc leforgása alatt duplázott, a kispestiek elmozdultak a kiesőzónából.

Kétgólos hátrányból fordított az MTK ellen, tovább menekül a Honvéd

NB I: egygólos meccsen nyert a Puskás Akadémia Kisvárdán

A Puskás Akadémia Knezevicnek az első félidő hajrájában lőtt góljával 1–0-ra győzött Kisvárdán a labdarúgó NB I 24. fordulójának nyitó mérkőzésén.

Knezevic köténygóljával tudott nyerni a Puskás Kisvárdán

Sorozatban harmadszor maradtak gólképtelenek a szabolcsiak, zsinórban negyedszer nyertek idegenben a felcsútiak.

NB I: Zubkov a Fradi 4. duplázója – nyolc fradista is három gólnál

Debütált a budafoki kapus, megszakadt a Paks hazai győzelmi sorozata, zalaegerszegi hiányzók.

NB I: mumusával játszik a Fehérvár, gólkirályok szemtől szemben

Ha nem kap ki, egy teljes körön át, 11 meccsen lehet veretlen a Mezőkövesd • Újabb diósgyőri bravúr az Üllői úton?

Mol Fehérvár: Örülök, hogy a bajban összefogtunk – Nikolics

A 35-szörös válogatott támadó megszerezte a századik NB I-es gólját a fehérvári klub mezében.

MLSZ: határozatlan ideig felfüggesztették a Bozsik-program rendezvényeit

A szövetség figyelembe véve a kormánynak a vírus megfékezésére vonatkozó intézkedéseit döntött így.

Végül ki száll el az NB I-ben?; Valternél célkeresztben a Giro

A Nemzeti Sport keddi számából ajánljuk.

Újpest: többször megbüntették Belgiumban az új szélsőt

Yassine El Ghanassy nem feltétlenül nagy barátja a Közúti Rendelkezések Egységes Szabályozásának.

Újpest: belga válogatott szélsőt szerződtettek – hivatalos

Leekens kapitánysága alatt kétszer szerepelt a nemzeti csapatban • 2019 októbere óta nem volt csapata.

FTC: emléktáblát avattak Pusztai László születésnapján

Őrmező lakóközössége és az FTC hétfőn emléktáblát avatott az éppen 75 éve született Pusztai László labdarúgó tiszteletére.

Tizenkét magyar bajnoki mérkőzés egy hét alatt a közmédia csatornáin!

A hét folyamán tizenkét OTP Bank Liga-találkozóval várja nézőit az M4 Sport, az M4 Sport+ és az m4sport.hu. (X)

Honvéd: napszemüveget ért a Puskás Akadémia elleni Gazdag-dupla

A Felcsúton két gólt szerző Gazdag Dániel fogadásról, gólkirályi címről és a válogatottságról is beszélt.

NB I: Sigér „elveszítette a fejét” az MTK ellen – képgaléria

Horváth Ferencnek szerencsét hozott a Honvéd-sál • Batik-féle szemüveg Gazdagnak.

NB I: Hat mérkőzésből ötöt megnyertünk – Oenning

Bognár: Az történt, hogy az első perctől jobban játszott az Újpest. Boér: Nem gondolom, hogy rossz stratégiát választottunk.

MTK: „Nem akarom elmondani, mi alapján választottam” – Varga az FTC elleni 11-eséről

„Nyilván átfutott az agyamon, hogy a Ferencvárosban többször gyakoroltuk a büntetőket.”

Rákapcsolt az Újpest, bajban a Zete; Kemény Kristóf jeles elődök után saját utat jár

A Nemzeti Sport hétfői számából ajánljuk.

NB I: megtört a Fehérvár rossz sorozata Zalaegerszegen

Nikolics Nemanja a 100. bajnoki gólját szerezte fehérvári színekben.

A magyar futballnak csak jót tehet, ha egy nemzetközileg is ismert edző visszatér – Gurulj be lassítva is!

Hajdú B. István és Berkesi Judit beszélget a magyar és a nemzetközi foci aktuális témáiról. (x)

A Fehérvár győzelemmel törte meg rossz sorozatát

NB I: az Újpest nyerni tudott a Paks otthonában

Sokkal jobban akarták a győzelmet a lila-fehérek, akik teljesen megérdemelten szereztek három pontot.

Nemcsak fordítani, nyerni is tudott Pakson az Újpest

Nem sztár, de király még lehet – Hahn János nemcsak a futballpályán „szórja” a triplákat

„Ha valaki nem esik hasra attól, hogy Hahn János vezeti a góllövőlistát, az maga Hahn János.”

Budafok, Honvéd: menekülőre fogták

A Nemzeti Sport vasárnapi számából ajánljuk.

NB I: A BL-szereplés után nyilván a szurkolók is többet várnak – Rebrov

Michael Boris: Örülnénk, ha Varga Roland az Európa-bajnoki keretben is számításba kerülne.

NB I: döntetlenre végzett egymással az MTK és az FTC

A labdarúgó NB I 23. fordulójának nagy rangadóján a Ferencváros hiába vezetett már két góllal is az MTK otthonában, a kék-fehérek egyenlíteni tudtak. A mérkőzés 2–2-re végződött, a csereként beálló Róbert Mak büntetőjét kivédte a hajrára fordulva a hazai kapus, Milan Mijatovics, a ráadásban pedig Tokmac Nguen elképesztően nagy helyzetet puskázott el.

Videó: Zubkov már az 1. percben hatalmas gólt rúgott

A Ferencváros játékosa 47 másodperc elteltével betalált az MTK elleni örökrangadón!

NB I: Sokat jelent ez a győzelem nekem és a fiúknak is – Horváth Ferenc

Hornyák Zsolt: Nagyon csalódott vagyok, nem működött a játékunk a középpályán.

Hiába vezetett két góllal az örökrangadón a Fradi, a vége iksz

Varga Roland gólpasszal és góllal jeleskedett volt csapata ellen, Mak büntetőt, Nguen ziccert rontott a hajrában.

NB I: fordítani és győzni tudott a Honvéd Felcsúton

Megtörte Hornyák Zsolt csapatának győzelmi szériáját a magára találó Budapest Honvéd.

NB I: Derült égből villámcsapásként kaptuk a gólt – Supka

Csizmadia Csaba: A második találatunk után úgy éreztem, a Kisvárda feladta, tudtam, hogy nyerünk.

Videó: így akarta? Lecsúszott? Nem akármilyen gól Budafokon

Nem mondhatjuk, hogy közvetlen gólhelyzetben lett volna Ihrig-Farkas Sebestyén, mégis betalált!