Férfi kosár NB I: otthon győzött a Szedeák

2020.10.27. 21:40
A férfi kosárlabda NB I-ben kedden egy mérkőzést rendeztek, amelyen a Szedeák légiósai jó teljesítményének köszönhetően hét ponttal legyőzte az OSE-t, így megszerezve idénybeli negyedik bajnoki győzelmét is.

KOSÁRLABDA
FÉRFI NB I

Naturtex SZTE-Szedeák–OSE Lions 91–84
(31–20, 21–24, 18–21, 21–19)
Szeged, 800      néző. V: Ádám, Söjtöry, Balogh Gy.
SZEGED: Kerpel-Fronius G. 1, GOVENS 19/15, BROWN 23, DZSELETOVICS 23/3, Dickey 11
Csere: KERPEL-FRONIUS B. 10/6, Mayer, Keller I. 2, Olasz 2
Edző: Szrecsko Szekulovics
OROSZLÁNY: C. ANDERSON 19/3, Bíró O. 4, ABELL 20/3, Bailey 8, Anda 2
Csere: Kucsora 9/3, Garamvölgyi 6, Morgan 4, Hayes 12, Illés M.
Edző: Sebastjan Krasovec
Az eredmény alakulása. 3. perc: 9–7.  7. p.:  23–11. 12. p.: 38–20. 18. p.: 49–40. 22. p.: 54–48. 28. p.: 62–61. 33. p.: 79–69. 37. p.: 88–75
Szrecsko Szekulovics: – Nagyon nehéz mérkőzést játszottunk. A harmadik negyedben következett be csapatunk játékában a holtpont, ekkor elsősorban lepattanózásban múlt felül bennünket az Oroszlány. Önkritikusan megállapítom, én is hibáztam fiataljaink korai pályára küldésével.
Sebastjan Krasovec: – A meccs első felében nagy hátrányba kerültünk, elsősorban azért, mert gyengén védekeztünk. Sok támadólepattanót engedélyeztünk ellenfelünknek, és a gyorsindításaink sem sikerültek. Remélem, a következő találkozónkon ezeket a hibákat ki tudjuk javítani.KOSÁRLABDA