Női kézi NB I: az FTC 35 gólt szerzett az MTK ellen

2013.09.11. 19:43
A Ferencváros a papírformának megfelelően sima, 35–18-as győzelmet aratott az MTK-BSE ellen a női kézilabda NB I szerdai mérkőzésén.

NŐI KÉZILABDA NB I
3. FORDULÓ
FTC-RAIL CARGO HUNGARIA–MTK-BSE 35–18 (23–9)

Kőbányai út, 600 néző. V: Bóna, Miskey
FTC: Szikora – Kovacsicz 1, Tomori 4, Cifra 1, Szucsánszki 1, Zácsik 4, Szarka 5. Csere: Mészáros 1, Such 1, STEINBACH 8, PENA 5 (4), SZEKERCZÉS 4. Edző: Elek Gábor
MTK: Kókai – Baross 2, Pácz, BARCZI 3, PETROVSZKI 4 (3), Kopecz 3, BUZSÁKI 2. Csere: Hrankai, Kurucz (kapusok), Kulich, Fundák, Fekete 3, Rózsa, Schneck, Borbás 1. Edző: Borsodi Péter
Az eredmény alakulása. 2. perc: 1–2. 8. p.: 6–2. 21. p.: 17–7. 40. p.: 29–13. 50. p.: 32–15
Kiállítások: 6 perc az FTC-nél
Hétméteresek: 4/4, ill. 4/3
Elek Gábor: – Könnyed játékkal, jó védekezéssel kötelező győzelmet arattunk.
Borsodi Péter: – Ezen a mérkőzésen lélekben nem voltunk a pályán, ráadásul igencsak megadtuk a tiszteletet a Fradinak. De nem csak mi...NŐI KÉZILABDA NB I