Női kézi NB I: a Szombathely legyőzte a Mosonmagyaróvárt

A Szombathely 32–26-ra legyőzte a Mosonmagyaróvárt a női kézilabda NB I szombati játéknapján.

NŐI NB I
SZOMBATHELYI KKA–MOTHERSON-MOSONMAGYARÓVÁR 32–26 (17–14)

Répcelak, 250 néző. V: Bíró Á., Kiss O.
SZOMBATHELY:
Tomasevics – Horváth P. 2, JOVETIC 5, BANDELIER 11, GORILSZKA 7 (5), Szendrei 2, Csire 1. Csere: Gadányi (kapus), Mayer M., Mayer Sz., Pődör R. 2, Virág N. 2. Edző: Marosán György
MOSONMAGYARÓVÁR:
Herczeg – KATONA 7 (3), Popa 1, Hajtai 2, HORVÁTH B. 4, Hudák 2, HOLESOVÁ 4. Csere: Dányi, Ferenczi A. (kapusok), TILINGER 4, Domonkos D., Kellermann 1, Szalai Zs. 1, Gyimesi, Bardi, de Souza. Edző: Bognár Róbert
Az eredmény alakulása.
6. p.: 4–2, 12. perc: 7–7. 26. p.: 15–12. 29. p.: 17–13. 35. p.: 19–18. 42. p.: 25–20. 48. p.: 28–22. 52. p.: 30–24. 57. p.: 30–26
Kiállítások:
2, ill. 10 perc
Hétméteresek:
5/5, ill. 3/3
Marosán György: – Sok kritikát kaptam az elmúlt időszakban, de kockázat nélkül nincs siker. A mai nap végig fegyelmezetten, a taktikát teljes mértékben végrehajtva játszottunk. Minden játékosom megtette a magáét, és ezzel hozzájárult a sikerhez.
Bognár Róbert:
– Elismerésem a szombathelyieknek, megérdemelten győztek. Amíg mi tizenegy méteres, távoli lövésekből kapunk gólokat, addig nem érhetünk el eredményt. KÉZILABDA